Wojas Podhale vs GKS Tychy 2-0

Drugie  spotkanie finałowe z GKS Tychami było  kolejnym krokiem do Mistrzostwa Polski . Nowotarskie Szarotki mają teraz dwupunktową przewagę nad hokeistami z Tychów. Dwie pierwsze tercje zakończyły się wynikiem bezbramkowym.   Hokeiści Podhala   w pierwszej tercji oddali 9 strzałów na bramkę przeciwnika  a w drugiej 10.
( 14 Marca 2007)
Wielki finał rozpoczęty Wygrana Podhala

W pierwszym finałowym meczu Wojas Podhale na wyjeździe pokonał hokeistów GKS Tychy 2 do 1  Pierwszą bramkę dla Szarotek już w 13 minucie zdobył Jarosław Różański w asyscie M . Kacira. Drugą bramkę w 33 minucie spotkania zdobył ten sam tandem tym razem Kacir z podania Różańskiego .  W trzeciej tercji kontaktowego gola dla gospodarzy strzelił M Belica .  Kolejny mecz 13 marca w  Nowym Targu,
( 11 Marca 2007)
Podhale w finale. Wojas Podhale vs Comarch Cracovia 2-2 2-1

W najważniejszym meczu Play Off Wojas Podhale pokonało w karnych dwa do jednego   krakowskie "Pasy". Decydującą bramkę strzelił Jarosław Różański .  Mecz w przepisowym czasie zakończył się 2 do 2 , dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i dopiero rzuty karne zadecydowały o wygranej Podhala, które tym samym zakwalifikowało się do wielkiego finału i zagra z GKS Tychami  Gratulacje!!!!!!!!!!
( 9 Marca 2007)
Wojas Podhale Nowy Targ – Cracovia 1:0

Wojas Podhale do 6 meczu tej rundy Play Off podchodził   z pozycji trzech przegranych spotkań, dwa poprzednie mecze zakończyły się wygraną "Pasów" i hokeiści znajdowali się pod olbrzymią presją.  Szósty mecz okazał się szczęśliwy dla Podhala  i już w pierwszej tercji zwycieskiego gola zdobył Zapała w asyscie Sroki.  Potem już trzeba było tylko utrzymać wynik .Cracovii nie udało się już strzelić gola gospodarzowi.  Kolejny- decydujacy mecz odbędzie się w Krakowie Czy będzie szczęśliwy dla  Szarotek zobaczymy już 9 marca
( 7 Marca 2007)
26 luty Play Off Wojas Podhale vs Cracovia 4-2

Nowotarscy hokeiści pokonali we wtorkowym (27) meczu lidera tabeli Comarch Crakowię 4:2. Bilans play off-owych spotkań pomiędzy tymi zespołami to 2:1 dla Szarotek. Przypomnę, gra toczy się do 4 wygranych. Kolejny mecz 2 marca w Krakowie.
( 28 Lutego 2007)
Play Off. Wojas Podhale - Cracovia 2-4

W rewanzowym spotkaniu II rundy Play Off Wojas Podhale  na własnym lodowisku niestety przegrał dwa do czterech z Comarch Cracovią. W tej rundzie  nowotarskie Szarotki zagrają przynajmniej trzy razy bowiem w tej fazie play off gra się do czterech wygranych. Emocji więc nie będzie brakowało, bowiem przeciwnik jest mocny.
( 26 Lutego 2007)
Play off Cracovia vs Wojas Podhale 0-4

W pierwszym meczu kolejnej rundy Play Off Wojas Podhale pokonał Cracovię i to na lodowisku przeciwnika. Zwycięstwo 4 do 0 napawa optymizmem przed dalszymi meczami- zwłaszcza że te odbęda się na lodowisku w stolicy Podhala.   Comarch Cracovia - Wojas Nowy Targ 0-4,(0-1,0-2,0-1)  Bramki:  Jarosław Różanski, Krzysztof Zapała, Rafał Sroka , Milan Baranyk. Sędziowali: W. Matuszak oraz P. Pyrskała i P. Roemisch.
( 23 Lutego 2007)
Wojas Podhale vs Zagłąebie Sosonowiec 7-4 Wojas Podhale w półfinałach.

Na własnym lodowisku  Wojaś Podhale wygrał swój trzeci mecz z Zagłębiem Sosnowiec i tym samy  awansował do strefy medalowej i w pólfinałach zagra z  Commarch Cracovią. W drugim półfinale GKS Tychy zagra ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy TKH Toruń i Stoczniowca Gdańsk. Tyszanie w piątek pokonali po raz trzeci Unię Oświęcim. Stoczniowiec po drugiej wygranej we własnej hali do awansu potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa. Jego następny mecz z TKH odbędzie się w Toruniu.
( 17 Lutego 2007)
4 luty Zagłębie Sosnowiec vs Wojas Podhale 2-3

Drugi mecz  I rundy Play Off Wojas Podhale rozegrał na wyjeździe  . W pierwszej tercji dwie bramki zdobyło Podhale. W drugiej i trzeciej tercji dwukrotnie krążek z bramki wyjmował  bramkarz nowotarżan. Przy stanie 3-3 rozpoczęła się dogrywka. w której decydujacego  gola zdobyło Podhale.   Tylko jeszcze jeden wygrany mecz dzieli Szarot ki od zwycięstwa w tej rundzie ekstraligi.  Kolejne spotkanie z Zagłębiem odbędzie się 16 lutego w Nowym Targu - czy będzie ostatnie w tej fazie gry zobaczymy.
( 5 Lutego 2007)
2 luty Wojas Podhale vs Zagłebie Sosnowiec 9-0

I rundę Play Off  Wojas Podhale rozpoczął meczem z Zagłebiem Sosnowiec. Został on  rozegrany na tafli nowotarskiej hali lodowej i dostarczył wiele emocji i radości kibicom podhalańskich Szarotek.  Pierwsza bramka dla Podhala padła w 5 minucie I tercji. D Łyszczarczyk umieszcza krążek w bramce Zagłębia  z podania M . Baranyka i S Bieli.  Kolejne gole  to popis duety  J. Różański M. Kacir. Po strzale M. Kacira sędzia sprawdza zapis video i  dopiero wtedy uznaje gola. Tercja kończy się wynikiem 3-0 dla Podhala.
( 2 Lutego 2007)
28 stycznia Zagłębie Sosnowiec vs Wojas Podhale 2-6.

Ostatni mecz rundy zasadniczej był ważny dla Podhala.Miał zadecydować o miejscu w tabeli. Nowotarżanie na wyjeździe pokonali zespół Zagłębia 6 do 2 i są na 4 miejscu!  Na czele tabeli po 38 kolejce znajduje się Cracovia, drugą pozycję zajmują hokeiści GKS Tychy , na trzecim  jest zespół Stoczniowca Gdańsk a punkt mniej mają podhalańskie Szarotki.
( 29 Stycznia 2007)
26 stycznia Wojas Podhale-Stoczniowiec Gdańsk 2-3

37 mecz tegorocznej ekstraligi Wojas Podhale rozegrał na własnym lodowisku z Stoczniowcem Gdańsk.  Znajdujacy się miejsce wyżej gdańszczanie  pokonali nowotarżan 3 do 2 i w punktacji odskoczyli od Szarotek.
( 26 Stycznia 2007)
35 i 36 kolejka PLH Dwa sukcesy nowotarskich hokeistów

19 stycznia Wojas Podhale wygrał mecz z TKH Toruniem 8-3,  dwa dni później kolejny sukces – wygrana z  aktualnym liderem tabeli GKS Tychami 1-4. Podhale zyskuje kolejne punkty a strata do aktualnego lidera systematycznie się zmniejsza. Już niebawem Play Off- więc zespoły starają się wypracować jak najlepszą pozycję wyjściową do dalszej fazy rozgrywek.a różnice są pomiędzy pierwszą czwórką niewielkie.
( 21 Stycznia 2007)
16 Stycznia Wojas Podhale- Comarch Cracovia 4-2.

Na własnym lodzie 16 stycznia Wojas Podhale pokonał lidera tabeli Cracovię.  Pierwsza bramka i to dla gospodarzy padła w 13 minucie I tercji krążek w bramce Pasów umieścił D Łyszczarczyk z asysty M Baranyka.  Na kolejnego gola trzeba było poczekać do II tercji. Po akcji z udziałem Ł. Wilczka i R Sroki - M Kacir strzela drugiego gola dla Podhala.
( 16 Stycznia 2007)
14 stycznia comarch Cracovia vs Wojas Podhale 1-0.

Kolejny mecz ekstraligi na wyjęździe  nie był zbyt szczęśliwy dla nowotarskich Szarotek. Zaledwie jednego gola zabraklo do remisu z krakowskimi pasami. Mecz był do końca otwarty a nowotarżanie mieli kilka wyśmienitych okazji. Brakło odrobiny sczczęścia jak to bywa w grach zespołowych.  Wojas Podhale utrzymał czwartą pozycję w tabeli , ale do gdańskich hokeistow nadal brakuje 5 pkt. Aż 16 pkt brakuje do lidera  w tabeli Cracovii.