MP w łyżwiarstwie szybkim -Czerwonka, Waś i Szymański mistrzami w pierwszym dniu.

Natalia Czerwonka, Artur Waś i Jan Szymański zdobyli złote medale na dystansach 1500 m 500 m i 5000m, w pierwszym dniu Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim, ktore rozpoczęły się w piątek 16 grudnia w Zakopanem     W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia zawodów!!!
( 16 Grudnia 2011)
Puchar Tatr - grad medali dla zakopiańczyków.

W tegorocznym Pucharze Tatr wzięło udział ponad 70 panczenistów z 8 krajów.  Najwięcej bo 15 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe zdobyli zawodnicy z Zakopanego.  Wśród multi medalistów znaleźli się faworyci zawodów:  Angelika Fudalej,  Urszula Włodarczyk, Marta Tokarz czy też Adrian Wielgat.   W galerii fotoreportaż z drugiego dnia zawodów!!!
( 11 Grudnia 2011)
Niedźwiedzki 15 w Heerenven na 1500m

Konrad Niedźwiedzki zajął 15 miejsce w biegu na 1500 m w grupie A podczas piątkowych (2 grudnia) zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Heerenven . Zakopiańczyk uzyskał rezultat 1,48,59 i miał 2,78 sek straty do zwycięzcy Ivana Skobreva z Rosji. Zbigniew Brodka w tym biegu z czasem 1.47,26 zajął 9 lokatę.
( 2 Grudnia 2011)
PS w łyżwiarstwie szybkim.14 miejsce Konrada Niedźwiedzkiego w Astanie

Konrad Niedźwiedzki zajął  w niedzielę (27) 14 miejsce  w grupie B na dystanie 1000 m. Polak stracił do triumfatora biegu Francuza Benjamina Mace 1.49 sek.  Zawody  w ramch Pucharu Świata rozgrywane były w  Astanie Kazachstan.
( 27 Listopada 2011)
PŚ w łyżwiarstwie szybkim - 15 miejsce Niedźwiedzkiego w Astanie

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki zajął 15 miejsce   na 1500 m podczas pucharowych zawodów w Astanie (Kazachstan)  Polak w grupie A uzyskał czas 1.47,79  ze stratą 2.1 sek do zwycięzcy Holendra  Woutera Olde Heuvel
( 25 Listopada 2011)
Inauguracja PŚ w łyżwiarstwie szybkim w Czelabińsku

W  rosyjskim Czelabińsku rozegrano inauguracyjne zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki w pierwszym dniu zawodów na dystansie 1500 m zdobył 14 pozycję a w niedzielnym biegu na 1000 w grupie B zajął 8 lokatę
( 20 Listopada 2011)
MP w łyżwiarskim wieloboju sprinterskim - zakopiańskie panczenistki na podium

Panczenistka SNPTT Zakopane  Lilianna Iwaniszyn  została wicemistrzynią Polski w wieloboju sprinterskim rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim. Brązowy medal wywalczyła  jej koleżanka klubowa Angelika Fudalej.
( 9 Stycznia 2011)
Mistrzostwa Europy na dystansach Collalbo - Niedźwiedzki 8 w wieloboju Złotkowska 9-a

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki zajął 8 miejsce w łyżwiarskim wieloboju podczas Mistrzostw europy rozgrywanych w Collalbo we Włoszech.  Wśród  kobiet  9 miejsce w klasyfikacji wielobojowej zdobyłą Luiza Złotkowska, która podobnie jak Niedźwiedzki jest obecnie zawodniczką KS Orzeł Elbląg.
ME w łyżwiarstwie szybkim Collalbo-Niedźwiedzki 7 w wieloboju

Konrad Niedźwiedzki zajmuje siódme miejsce  w wieloboju po trzech wyścigach  mistrzostw Europy. Zakopiańczyk zajął 12. miejsce w rywalizacji na 1500 m.
( 8 Stycznia 2011)
Konrad Niedźwiedzki najlepszy na 500 m w ME w Collalbo

Zakopiańczyk Konrad Niedźwiedzki zwyciężył  w wyścigu na 500 m podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim rozgrywanych w Collalbo.
( 7 Stycznia 2011)
Tor łyżwiarski w Nowym Targu.
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Burmistrz Marek Fryźlewicz serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z toru do jazdy na łyżwach przygotowanego przez Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji na boisku sportowego w sąsiedztwie miejskiego parku. Przy pomocy rolby został tam przygotowany lód na bieżni wokół boiska. Można z niego korzystać bezpłatnie.
( 5 Stycznia 2011)
Łyżwiarskie Zawody Sylwestrowe. Sprawdzian przed mistrzostwami Europy
(żródło: Z. Karaś)

Przebywająca pod Tatrami, kadra polskich łyżwiarzy szybkich przygotowująca się do mistrzostw Europy uczestniczyła w zorganizowanych przez zakopiańskich działaczy OZŁs Zawodach Sylwestrowych.
( 4 Stycznia 2011)
MP w łyżwiarstwie szybkim - Pogoda pokrzyżowała plany

Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom Mistrzostw Polski na dystansach i udało się przeprowadzić tylko dwa biegi na 1000 m kobiet i mężczyzn. Na tych dystansach zwyciężyli Natalia Czerwonka i Maciej Biega. Drugie miejsca zajęli Luiza Złotkowska i Konrad Niedźwiedzki- co dało mu zresztą prawo startu w Mistrzostwach Świata w sprintach w Heerenveen. Na trzecim stopniu podium stanęli Karolina Domańska Ksyt i Artur Waś.
( 19 Grudnia 2010)
MP w łyżwiarstwie szybkim - złoto i rekord toru Konrada Niedźwiedzkiego.

W drugim dniu Mistrzostw Polski na dystansach na najwyższym miejscu  podium stanęli: Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska i Konrad Niedźwiedzki oraz drużyna mężczyzn AZS Zakopane .  Konrad Niedźwiedzki poprawił  swój rekord toru na 1500 m.  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 18 Grudnia 2010)
MP w łyżwiarstwie szybkim na dystansach.

Na najwyższym miejscu podium podczas pierwszego dnia  trwania mistrziostw Polski na dysnasach stanęli : Artur Nogal, Sławomir Chmura, Natalia Czerwonka oraz drużyna kobiet Pilicy I Tomaszów Mazowiecki .  Luiza Złotkowska,Konrad Niedźwiedzki, Artur Waś oraz  kobieca drużyna SNPTT sięgneli po srebro.  W galerii fotoreportaż z zawodów.!!!!