START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Podhalańska A klasa
14 Kolejka Podhalańskiej A Klasy
(żródło: )

Na inagurację wiosny na górnym stadionie zakopiańskiego COS-u tzw. „plato” spotkały się 3 z 4 drużyna podhalańskiej A klasy . Wygrali gospodarze Poroniec a zwycięską bramkę zdobył Dariusz Grela . Było to uderzenie godne stadionów świata. Gdyby to spotkanie transmitowały telewizje bramka pokazywana byłaby w serwisach wszystkich stacji a strzelec chodziłby w glorii chwały.
( 20 Kwietnia 2007)
8 października 10 Kolejka Podhalańskiej A klasy.
(żródło: )

10 kolejka nie zamieszała za bardzo w układzie tabeli. Lider z Tylmanowej wysoko pokonał Poroniec i umocnił się na prowadzeniu . Czarni z Wierchami zremisowali i obie drużyny nadal utrzymują się w czołówce. Szarotka czterema bramkami pokonała Jordan i nadal nie traci dystansu do najlepszych. Różnice punktowe w pierwszej siódemce są tak niewielkie, że na trzy kolejki przed końcem trudno jeszcze „dzielić miejsca w tabeli" po pierwszej rundzie.
( 10 Października 2006)
Podsumowanie 10 Koleji Podhalańskiej A klasy.
(żródło: )

Podhalańska A klasa już  po 10 kolejkach. Poniżej podajemy podsumowanie oraz statystykę strzelców opracowaną przez Z. Karasia.
( 10 Października 2006)
9 kolejka Podhalańskiej A klasy 01.10.2006
(żródło: )

Październikowy etap rozgrywek A klasa rozpoczęła od gradu bramek. Wysokie, kilkubramkowe zwycięstwa odnosili piłkarze Rabki z Trzema Koronami,  Porońca ze Skawianinem i Lubania z ZKP umacniając się na swoich wysokich pozycjach w tabeli. 3 pkt zainkasowali również Czarni i ZOR dzięki temu nie tracąc dystansu do liderów. Sokolica z Przełęczą i Dunajec z Szarotką zdobyli po 1 pkt co nie wpłynęło znacznie na ich miejsca w lidze.  
( 3 Października 2006)
24 września 8 kolejka podhalańskiej A klasy.
(żródło: )

8 kolejka przyniosła jak wiele poprzednich roszadę w czołówce . Co prawda Lubań Tylmanowa po zwycięstwie nad Skawianinem nadal prowadzi z 19 pkt ale Poroniec stracił już  3 pkt na rzecz Rabki i spadł z drugiego na piąte miejsce. Rabka natomiast mając 17 pkt "wskoczyła" na pozycję wicelidera . Na trzecie miejsce z 16 pkt przesunęła się ekipa z Nowego Targu po efektownej wygranej z Nowym Bystrym . Dystansu do lidera nie tracą również Czarni zajmując obecnie czwartą pozycję. W strefie spadkowej coś ruszyło, po wygranej z Jordanowem Trzy Korony przesunęły się w górę.   Wyniki  i tabela poniżej a  w galerii fot Hanny Kardaś z meczu Poroniec Poronin -Wierchy Rabka.
( 25 Września 2006)
17 września 7 Kolejka Podhalańskiej A klasy. Tylmanowa Liderem.
(żródło: )

Drużyny Podhalńskiej A Klasy przyzwyczaiły nas, że co tydzień zmienia się lider tabeli. Również ta kolejka nie była wyjątkiem. Wygrana "jedenastki" z Tylmanowej w Rabce dała im z 16 pkt prowadzenie po 7 kolejkach. Także Poroniec wywiózł z Jordanowa komplet punktów i z takim samym dorobkiem jak Lubań ale gorszym stosunkiem bramek zajmuje drugie miejsce. Trzecie miejsce należy do dotychczasowego lidera ekipy Wierchów.
( 19 Września 2006)
10 września 6 kolejka Podhalańskiej A klasy
(żródło: )

10 września rozegrane zostały mecze 6 kolejki Podhalańskiej A klasy.  Po sześciu kolejkach w A klasie nadal nie ma zdecydowanego faworyta. Drużyny na miejscach od 1 do 6 dzielą zaledwie 2 pkt i wszystko jest możliwe. Po niedzielnych meczach nowym liderem została ekipa z Rabki tuż za nią są "jedenastki" z Tylmanowej, Nowego Targu, Czarnego Dunajca i Poronina. Na szóste miejsce ze stratą 2 pkt do lidera spadła prowadząca dotychczas drużyna Przełęczy Łopuszna. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z meczu Poroniec- Ostrowsko!!!!! Poniżej wyniki 6 kolejki i tabela opracowane przez Hannę Kardaś.
( 11 Września 2006)
5 kolejka Jesiennej Rundy Podhalańskiej A klasy 3 września.
(żródło: )

03.09.2006 odbyły się mecze 5 kolejki Jesiennej Rundy Podhalańskiej A klasy. Dotychczasowy lider Czarni uległ Przełęczy , która po tym zwycięstwie objęła prowadzenie w tabeli. Różnice punktowe w czołówce są minimalne i tylko 2 punkty dzielą pierwszą drużynę z tymi, które zajmują miejsca 3-6. W strefie spadkowej niewielka zamiana miejsc. Bystry Nowe Bystre zdobył 1 punkt i przesunął się na 13 miejsce spychając na ostatnie ZKP Zakopane .  Na czele tabeli znajduje się  Przełęcz Łopuszna z 12 pkt , drugie miejsce zajmują Wierchy Rabka 11 pkt a na trzecim uplasował  sie Lubań Tylmanowa 10 pkt.  Tyle samo punktów ma znajdujący się na czwartym miejscu Poroniec Poronin.  Poniżej wyniki oraz tabela po 5 kolejkach.
( 4 Września 2006)
Terminarz rozgrywek Rundy Jesiennej Podhalańskiej A klasy
(żródło: )

W najbliższą niedzielę rozpoczynają się  piłkarskie rozgrywki rundy jesiennej Podhalańskiej A Klasy Poniżej podajemy terminarz spotkań piłkarskich drużyn.
( 9 Sierpnia 2006)
POCZĄTEK PIŁKARSKIEGO SEZONU 2006/2007 PODHALAŃSKIEJ KLASY A
(żródło: )

Do sezonu piłkarskiego pozostało już niewiele czasu. Już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia rozpoczyna swoje rozgrywki m.in.  Podhalańska A Klasa.
( 8 Sierpnia 2006)
Ostatnie mecze Podhalańskiej A klasy ZKP Zakopane – Czarni Czarny Dunajec 0-3 (0-0)
(żródło: )

Zespół gości, który jeszcze miał nadzieję na zdystansowanie Orawy w wyścigu o wicemistrzostwo podhalańskiej A klasy i baraż o okregówkę przyjechał do Zakopanego z postanowieniem zainkasowania 3 punktów. Zamiar wygrania meczu powiódł się całkowicie natomiast zdystansowanie Orawy okazało się nierealne albowiem do Jabłonki na mecz nie przyjechała drużyna Jordana
( 30 Czerwca 2006)
Podhalańska A klasa ZKP Zakopane - ZOR Frydman 5-1 (2-1)
(żródło: )

Przed meczem odbyła się miła uroczystość pożegnania kończącego czynną karierę sędziowską Stanisława Brożka. Ten znany i ceniony sądecki arbiter właśnie w Zakopanem postanowił zakończyć swoją 25 letnia karierę . Podziękowania panu Brożkowi złożyli nowy prezes OZPN Nowy Sącz Marian Kuczaj , piłkarze, działacze i koledzy sędziowie. A mecz w Zakopanem pomiędzy zespołami środka tabeli został rozegrany na rozmiękłym boisku. Jeszcze przed spotkaniem pod Tatrami panowała znośna pogoda, niestety podczas rozgrywania spotkania rozpadało się i boisko jeszcze bardziej nasiąkło wodą.
( 6 Czerwca 2006)
20 kolejka Podhalańskiej A klasy Szarotka - ZKP 3:1
(żródło: )

  20 kolejka Podhalańśkiej A klasy . 28 maja na stadionie przy ul Orkana w Zakopanem   ZKP rozegrał spotkanie z Szarotką Nowy Targ. Wynik1:3 dla Szarotki Komentarz i statystyki poniżej W galerii prezentujemy  mecz w obiektywie Zuzanny Chmiel!!!
( 28 Maja 2006)
19 kolejka Podhalańskiej A klasy
(żródło: )

W miniony weekend rozegrana została 19 kolejka Podhalańskiej A klasy  Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań: Poroniec- ZKP, Szaflary- Czarni, Trzy Korony-Orawa  a także tabelę
( 24 Maja 2006)
Snajperzy podhalańskiej A klasy
(żródło: )

Należący do czołówki najskuteczniejszych strzelców Łukasz Młynarczyk z ZOR-u Frydman strzelił bramkę, ale przegrał. Lepsi byli Czarni z Czarnego Dunajca. Najwięcej trafień w XVIII kolejce zaliczył Paweł Galik z Przełęczy Łopuszna w wygranym meczu z ZKP Zakopane. Zdobył 3 bramki walnie przyczyniając się do zwycięstwa swego zespołu. W klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców przesunął się wyraźnie w górę. Dwie bramki zdobył w wygranym meczu z Szaflarami wielokrotny król strzelców podhalańskiej A klasy Bolesław Wesołowski z Orawy Jabłonka. W tym sezonie jest jeszcze nisko w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców, ale kto wie? Pozostali zawodnicy zdobywali po jednej bramce a byli to gracze nie zaliczający się do czołówki.
( 17 Maja 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (225-239)(240-254)(255-269)(270-284)(285-293) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019