Ligi Amatorów
  V Liga i Liga Okręgowa

I liga juniorów starszych Lubań samodzielnym liderem.

Miłe złego początki, lecz koniec żałosny tak pisał poeta i tak było w meczu na szczycie podhalańskiej I ligi juniorów. Mecz zaczął się dla gospodarzy znakomicie zakończył wręcz fatalnie. I nie chodzi tu tylko o wynik. Nie mogący pogodzić się z zaglądającą w oczy porażką juniorzy Szarotki dopuszczali się złośliwości tak w stosunku do rywali jak i do sędziego. Efektem były kartki tak, że Szarotka kończyła mecz w siódemkę. Jednak zaraz na początku spotkania Staszel wyłuskał piłkę Talarczykowi i uderzył na bramkę. Źle ustawiony bramkarz Lubania przepuścił strzał do siatki. Jeszcze w tej samej połowie spotkania Talarczyk zrehabilitował się za stratę piłki podwójnie. Najpierw strzelił pięknego gola głową po zagraniu z rzutu rożnego, chociaż chwilę wcześniej przegrał pojedynek sam na sam z Rabiaszem.
( 24 Września 2007)
I liga juniorów młodszych .Zgodne wygrane liderów

Lubań w juniorach młodszych wygrał w Nowym Targu bezproblemowo. W 13 minucie Noworolnik wypuścił w bój Kurnytę, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcami Szarotki i pokonał bramkarza po raz pierwszy. Druga bramkę zdobył Noworolnik strzałem z pola karnego dryblując wcześniej dwu rywali. Na 3-0 podwyższył Kurnyta po wyłożeniu mu piłki przez Kwita. Gospodarze zdobyli honorową bramkę niemal na koniec spotkania.
I liga juniorów starszych Lubań i Szarotka na czele

Mecz KS Zakopane -  Lubań Tylmanowa. Zaraz na początku spotkania w zamieszaniu podbramkowym Jordan Dudziak głową skierował piłkę do siatki. To były miłe początki złego, jakie spotkało w tym meczu z akopiańczyków . Wyrównał Ciesielka dobijając odbitą od słupka piłkę po strzale Grzegorza Ligasa . Przy drugiej bramce Ligas był już bardzo precyzyjny pokonując strzałem w krótki róg Kożucha . Podającym do Ligasa był Mateusz Konopka. Kropkę nad „i” postawił Mateusz Konopka , któremu piłkę na głowę z rzutu wolnego dograł Ligas
( 17 Września 2007)
I liga juniorów młodszych. Remis liderów

W Zakopanem doszło do spotkania liderów. Gospodarze tylko zremisowali z Lubaniem Tylmanowa 2-2. Trudno wygrać mecz, jeżeli nie strzela się dwu rzutów karnych a takiej sztuki dokonali zakopiańczycy. Z drugiej jednak strony remis dla KS Zakopanego uratował Paszuda na 5 minut przed zakończeniem spotkania.
Podhalańska I liga juniorów starszych.Szarotka z kompletem punktów.

To był bardzo słaby mecz. Najczęściej po dwóch - trzech podaniach jedna z drużyn traciła piłkę na rzecz drugiej. Po 15 min tej słabej, ale w miarę równej, gry pierwsi przed szansą na objęcie prowadzenia stanęli goście. Targ osz minął już bramkarza, ale kąt do strzału był duży i napastnik Wiatru nie trafił w światło bramki.
( 2 Września 2007)
Podhalańska I liga juniorów młodszych.Trzy drużyny z kompletem.

Juniorzy młodsi KS Zakopane zanotowali trzecie z rzędu zwycięstwo. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Bac hleda, któremu piłkę dokładnie dograł Broda . Drugi gol był autorstwa Fąfrowicza , a w roli asystenta wystąpił Gut.
Podhalańska I liga juniorów starszych. Szarotka pierwszym liderem.

Orkan, aktualny mistrz PPPN, przyjechał do Zakopanego zapewne z zamiarem potwierdzenia swojej pozycji w podhalańskiej piłce młodzieżowej. Ale to gospodarze byli stroną atakującą w pierwszych 45 minutach. Wynik otworzył Kłosowski , który z 5 metrów musnął piłkę podaną mu przez Zycha i ta wtoczyła się do siatki. Drugą bramkę goście dostali do szatni. Wprawdzie Spyrła strzelał z bliskiej odległości, ale bramkarz Orkana , chcąc chwycić futbolówkę, wtoczył się z nią do bramki.
( 26 Sierpnia 2007)
Podhalańska I liga juniorów młodszych. Lubań Maniowy pierwszym liderem.

Był to jednostronny mecz. Podopieczni Leszka Długosza, którzy w ostatnim meczu poprzednich rozgrywek stracili mistrzostwo PPPN, w tym sezonie zapewne zechcą powetować sobie to niepowodzenie . W spotkaniu z Orkanem byli zdecydowanie lepsi, ale skuteczni tylko w pierwszych 40 minutach, gdy zaaplikowali gościom aż 6 bramek. W drugiej połowie juniorzy młodsi Orkana zagrali znacznie lepiej, a honorowa bramka była najładniejszym golem w tym spotkaniu. Piłka, po strzale Wierzby, odbijając się od obu słupków, wpadła do siatki.     (ZK)
Podhalańska I liga juniorów starszych. Orkan Raba Wyżna mistrzem!

Mimo, iż w tym spotkaniu padło aż 8 bramek, to mecz stał na bardzo słabym poziomie. Z całą pewnością nie był to poziom I-ligowy. Goście zagrali w 10-ciu i w pierwszych 45 min byli równorzędnym rywalem dla występujących w pełnym składzie gospodarzy. Co więcej, w 25 min, zdobyli prowadzenie. Po rzucie rożnym Bochnak wszedł między dwóch obrońców i uderzył piłkę głową. Futbolówka skozłowała przed świetnym, ale niskim, bramkarzem Jutrzenki Kacprem Romanowskim i przelatując nad nim wpadła do siatki.
( 17 Czerwca 2007)
Podhalańska I liga juniorów młodszych. Orawa Jabłonka jednak mistrzem!

Juniorzy młodsi Jutrzenki do ostatniego spotkania przystępowali z pozycji lidera. Ale aby zdobyć mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu musieli z Lubaniem mecz wygrać. Remis, przy ewentualnej wygranej Orawy, nic im nie dawał. Dla młodych piłkarzy zakopiańskich stało się to, co najgorsze. Przegrali z Lubaniem, a Orawa wygrała z innym zespołem zakopiańskim, ZKP, 4-0. Chwilę po zakończeniu spotkania w dobie telefonów komórkowych było wiadome, że Orawa została mistrzem.
Podhalańska I liga juniorów starszych. Niespodziewana porażka Orawy.

ZKP Zakopane – LKS Szaflary 5-2 (1-1) Mimo, iż w tym spotkaniu padło sporo bramek, mecz stał na słabym poziomie. Zakopiańczycy przewagę uzyskali dopiero w końcówce spotkania i zapewnili sobie zasłużoną wygraną. Strzelanie bramek rozpoczął Marcin Spyrła ładnym uderzeniem ze szczupaka, po dośrodkowaniu Leksa z rogu. Wyrównał Furczoń , tuż przed zejściem do szatni na przerwę. Odbitą piłkę od poprzeczki po rzucie wolnym skierował do siatki głową. W 59 minucie Łukaszczyk , prowadząc piłkę od połowy boiska, przedryblował kilku zakopiańczyków i gdy był już sam na sam z bramkarzem, kopnął z 7 metrów wysoko nad bramkę.
( 10 Czerwca 2007)
Podhalańska I liga juniorów młodszych. Niespodziewana porażka Orawy.

ZKP Zakopane – LKS Szaflary 6-0 (4-0) 1-0 Majerczyk 22, 2-0 Bukowski 26, 3-0 Majerczyk 30, 4-0 Galica 35, 5-0 Galica 46, 6-0 Lutoborski 54. Sędziował Ryszard Sewioło z Naprawy. Mecz bez kartek. Widzów 30. ZKP: Pietruch – Zoń, Gubała (50 Lipiński), Sawina – Kubisiak - Tylek (47 Lassak), Podosek, Kula (47 Mazalon), Galica (60 Pawlik) - Bukowski, Majerczyk (50 Lutoborski). Szaflary : Rusnak – Szczerba, Szulc, D. Hreśka – Rabiasz - Marek, J. Kamiński (41 K. Kamiński), Jarząbek, Janik - M. Kamiński, M. Hreśka.     (ZK)
Podhalańska I liga juniorów starszych. Remis na szczycie.

Orkan Raba Wyżna – Lubań Maniowy 3-0 do 26 min Już po 15 minutach gry Orkan prowadził 3-0 po klasycznym hat-tricku Jakuba Cempy. Niestety ten ciekawie zapowiadający się mecz został przerwany w 26 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości.
( 7 Czerwca 2007)
Podhalańska I liga juniorów młodszych. Porażka lidera w Ludźmierzu

Orkan Raba Wyżna – Lubań Maniowy 2-1 (2-1) Wyrównany mecz o dwóch obliczach. W pierwszej połowie przewaga Orkana , stąd dwie bramki, strzelone przez Piotra Januszka i Damiana Rzeszótkę. W drugiej połowie to goście mieli przewagę usilnie dążąc do wyrównania, ale miejscowi obronili jednobramkową przewagę z pierwszej połowy i zarobili kolejne 3 punkty.
Podhalańska I liga juniorów starszych. Kolejna porażka Orawy.

Już w 5 min Wiatr za sprawą Figasa uzyskał pierwszą bramkę po zamieszaniu na przedpolu Sądelskiego. Od tego momentu do głosu doszli Biali, ale, mimo wysiłków, nie udało się im wyrównać, a co więcej, po jednej z kontr Wiatru na 2-0 podwyższył Lis. Po zmianie stron przewaga gospodarzy nie podlegała już jednak dyskusji i po dwóch asystach Moczarnego, Orawiec dwukrotnie trafił do siatki Dydy, zapewniając remis.