Ligi Amatorów
  V Liga i Liga Okręgowa

13 kolejka Podhalańska I liga juniorów młodszych
(żródło: Wyniki Z. Karaś , fot H. Kardaś)

22 bramki 7 żółtych kartek to bilans13 kolejki Juniorów młodszych. Wysoką wygraną odnotowali piłkarze Lubania Tylmanowej, którzy 9-1 pokonali Przełęcz Łopuszną.  KS Zakopane 4-0 pokonało Białych Biały Dunajec i umocniło się na pierwszej pozycji w tabeli.
( 28 Kwietnia 2008)
12 kolejka Podhalańskiej I ligi juniorów młodszych:
(żródło: tekst Z. Karaś fot H. Kardaś)

Orkan Raba Wyżna - KS Zakopane Pierwsza bramka padła w 17 minucie, gdy Gut minął w polu karnym obrońców i lewą nogą wpakował piłkę w siatkę. Druga była autorstwem tego samego zawodnika, ale sytuację Gutowi wypracował Bachleda. Trzecia bramka dla Zakopanego to celna główka Sawiny po wrzutce z wolnego, który wykonywał Podosek.
( 21 Kwietnia 2008)
12 kolejka Podhalańskiej I ligi juniorów starszych
(żródło: tekst Z. Karaś, fot Hanna Kardaś)

Orkan Raba Wyżna - KS Zakopane  Pierwsza połowa należała do zakopiańczyków a druga do gospodarzy i tak też kształtował się wynik w tym spotkaniu. Bramkę dla gości w 14 minucie po faulu na Leksie zdobył z karnego Zych. Początek drugiej połowy to zmasowane ataki Orkana jednak bramkę gospodarzom udało się zdobyć dopiero w 70 minucie.
Podhalańska I liga juniorów młodszych.

W miniony weekend zagrali również Juniorzy Młodsi.  Poniżej wyniki i tabela.
( 15 Kwietnia 2008)
Inauguracja I ligi juniorów starszych
(żródło: tekst Z. Karaś fot Hanna Kardaś)

Piłkarze podhalańskiej I ligi juniorów wiosenne rozgrywki rozpoczęli od rozegrania zaległej kolejki z jesieni. Wtedy to z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zdołano rozegrać tylko jedno spotkania Wiatr Ludźmierz - Lubań Maniowy. Tym razem pogoda sprzyjała młodym piłkarzom i I liga odrobiła zaległości.
10 kolejka I ligi juniorów starszych

Początek i końcówka spotkania Orawy z KS Zakopane były wyrównane, środkowe fragmenty przebiegały pod dyktando gości. Właśnie w okresie swojej przewagi zakopiańczycy zdobyli dwa gole, które w konsekwencji przyniosły im 3 punkty. Najpierw jednak zaatakowali gospodarze a doskonałych okazji do zdobycia bramek nie wykorzystali Chowaniec i Górnicki . Ze strony drużyny przyjezdnej w dobrych sytuacjach niecelnie strzelali Kłosowski i W. Gut . W 36 minucie tenże Kłosowski pociągnął akcję lewym skrzydłem i uderzył z okolic narożnika pola karnego. Bramkarz Orawy odbił piłkę przed siebie, poza pole karne próbowali wyekspediować futbolówkę obrońcy, ale im się to nie udało, bo podali wprost na nogę Leksa , który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce z 7 metrów.
( 12 Listopada 2007)
10 kolejka I ligi juniorów młodszych.

Orawa Jabłonka - KS Zakopane 0-3 (0-2) 0-1 M. Bachleda 9, 0-2 M. Bachleda 17, 0-3 K. Walczak-Wójciak. Sędziował: Kazimierz Antolak z Nowego Targu. Żółte kartki: Czyszczoń – Paszuda.   Orawa: Obyrtacz – Czyszczoń, Stańdo, D. Chowaniec, Stasik, Siodłak, M. Chowaniec, Jazowski, Cieluch, Nowak (45 Kokoszka, 60 Stokłosa), Brząkała (20 Buszta, 560 Ślamczyk, 65 Dziubek). Zakopane : Bryniarski – Sawina, Paszuda, J. Walczak Wójciak, Fąfrowicz, Kowalski (52 Oraczko), Drabik (41 Bachleda Szeliga), Broda (65 Gut), M. Bachleda (69 Długosz), K. Walczak-Wójciak, Natanek
I liga juniorów starszych 27 X 2007

Szaflary- KS Zakopane Pierwotnie gospodarzem tego meczu miało być Zakopane, ale ze względu na stan boiska przy ulicy Orkana grano w Szaflarach. Miejscowi rozgromili zakopiańczyków, którzy zagrali bardzo słabo zwłaszcza w defensywie i nieskutecznie w ataku . Juniorzy z Szaflar natomiast grali konsekwentnie, twardo, szybko i przede wszystkim skutecznie. Strzelanie rozpoczął, Pawlikowski, który minął Zająca i po krótkim rajdzie prawym skrzydłem uderzył z 16 metrów nad wybiegającym Romanowskim. Dwie minuty później Niemiec po nieporozumieniu pomiędzy Pigułą i bramkarzem gości wpakował piłkę do pustej bramki.
( 29 Października 2007)
I liga juniorów młodszych. 27 X 2007

Szarotka Nowy Targ - Orawa Jabłonka 1-8 (1-2) 1-0 Wacław 17, 1-1 Cieluch 36, 1-2 Cieluch 39, 1-3 Cieluch 57, 1-4 Cieluch 64, 1-5 Stasik 68 karny, 1-6 Jazowski 70, 1-7 Cieluch 71, 1-8 Siodłak 72. Sędziował: Jan Chlipała z Ochotnicy.  Szarotka: Szablowski – Kowalczyk (41 A. Sulka), Rabiański, Luberda, Bierówka, Targosz, J. Wąsik (55 Szafraniec),  Pacyga, Wacław, Dudek, Szafraniec. Orawa: Obyrtacz – Czyszczoń D. Chowaniec, Stasik (67 Dziubek), Siodłak, M. Chowaniec, Jazowski (70 Machajda), Cieluch (72 Kasprzak), Nowak (60 Ślamczyk), Stokłosa (68 Karkoszka).
I liga juniorów starszych 8 kolejka

KS Zakopane I - Jordan Jordanów 5-3 (2-1) Mecz jeszcze na dobre się nie rozpoczął a gospodarze prowadzili już 2-0. Najpierw zrzutu wolnego strzelał Zych, piłka po rykoszecie trafiła do siatki. Dwie minuty później w zamieszniu przed „16” Jordana piłkę wyłuskał Kaleciak wyszedł sam na sam i precyzyjnym strzałem pokonał Kościelniaka. Goście do kontaktu bramkowego doprowadzili w 24 minucie po rzucie rożnym. Nieupilnowany Korbel uderzając piłkę głową umieścił futbolówkę pod poprzeczkę. Do konca pierwszej odsłony tego meczu oba zespoły nie wytworzyły klarownej okazji do strzelenia bramki. Po zmianie stron atakował Jordan a gospodarze tylko bronili się.
( 17 Października 2007)
8 kolejka I ligi Juniorów młodszych.

13 października rozegrane zostrały spotkania 8 kolejki Podhalańskiej I ligi Juniorów młodszych. Szarotka Nowy Targ - LKS Szaflary 1-4 (1-1) 1-0 Dudek 13, 1-1 Kamiński 17, 1-2 Kamiński 43, 1-3 Strama 73, 1-4 Strama 79. Sędziował: Marek Danielczak z Nowego Targu.  Szarotka: Szablowski – Twardosz, J. Wąsik, Piekarczyk, Pacyga, Wacław, Chlebek, Lach, Romanowski, Dudek, Szafraniec. Szaflary: Rusnak – Szczerba, Janik, Rabiasz, Latocha, M. Wąsik, D. Hreśka, J. Kamiński, Jarząbek, Szulc, Strama.
7 kolejka I liga juniorów starszych Wygrana KS Zakopane

Wysoki wynik tego spotkania nie jest przypadkowy, przewaga zakopiańczyków była widoczna przez całe 90 minut. Już w 8 minucie Majerczyk z lewego skrzydła podał do ustawionego przed linią bramkową Leksa ten zagrał do Dudziaka, który głową wbił piłkę do siatki gospodarzy. Dwie kolejne bramki to dzieło Majerczyka. W 15 minucie rzut rożny wykonywał Leks, piłkę głową zagrał za siebie Zając, ale wybił ją bramkarz Sokolicy wprost pod nogi wbiegającego Majerczyka, który umieścił piłkę w siatce.
( 8 Października 2007)
I liga juniorów mł. Sokolica Krościenko - KS Zakopane 1-6 (0-2)

Dwie pierwsze bramki dla gości zdobył w pierwszej połowie Gut - pierwszą głową po rzucie rożnym, drugą po podaniu od Sawiny. W drugiej części spotkania strzelanie rozpoczęli gospodarze, obrońcy Zakopanego źle wybili piłkę, która trafiła do Chrobaka a ten celnym uderzeniem pokonał Bachledę. W 50 minucie wynik podwyższył dla gości Sawina celnie uderzając głową po podaniu z rzutu rożnego od Drabika
I liga juniorów starszych

W meczu lidera z wiceliderem Lubań wręcz „rozbił” Jordan 5-0. Juniorzy Lubania zagrali świetny mecz i trener Marek Żołądź był bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Nie tylko wynik satysfakcjonował tylmanowskiego szkoleniowca, ale sposób gry jego zawodników oparty na dużej ambicji i niebywałym zaangażowaniu. Widać było, że juniorom Lubania bardzo zależało na odniesieniu zwycięstwa. Pierwsze cztery bramki na przemian zdobywali Grzegorz Ligas i Talarczyk. Ligas wykorzystywał pozycje sam na sam a Talarczyk pierwszego swego gola uzyskał ze strzału głową a drugą bramkę pięknym lobem. Talarczyk mógł zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale w sytuacji sam na sam zagrał do nadbiegającego Bartłomieja Konopki a ten „wjechał” z piłką do pustej bramki.
( 1 Października 2007)
I liga juniorów młodszych

Lubań Tylmanowa - Jordan Jordanów 3-2 (1-1) 1-0 P. Kwit 22, 1-1 Rączka 32, 2-1 Kurnyta 41, 2-2 Motor 69, 3-2 Kurnyta 80. Sędziował: Roman Matyasik z Nowego Targu. Żółte kartki: M. Kwit – Motor, Wróbel, Rączka, Siepak. Firek. Czerwona kartka: Siepak 70 za drugą żółtą. Lubań T.: D. Adamczyk – R. Gołdyn, M. Kwit (41 P. Kluska), Bodziarczyk, Udziela, Ziajkiewicz, K. Kasprzak, Michał Noworolnik, Kurnyta, B. Ligas (41 R. Piszczek) P. Kwit (80 Podgórski). Jordan: Kramarz – Proszek, Siepak, Tyrpa, Kościelniak, M. Kluska (55 Procharczyk), Firek, Motor, Wróbel, Czubin, Rączka.
Pierwszy «« (60-74)(75-89)(90-104)(105-119)(120-134) »» Ostatni