Siatkówka II III i IV i liga

ZALPS
5 kolejka ZALPS
(żródło: J.Kowalczyk ZALPS)

Aż trzy tie-breaki zafundowali siatkarze ZALPS swoim kibicom .W sobotę  w pojedynku COS z Budorzami pierwszy set wygrali siatkarze COS , drugi Budorzy  i dopiero trzeci rozstrzygnął wynik na korzyść COS. Podobnie było  w meczu Autoremo - Kościelisko i w tym meczu wygrało Autoremo. Trzeci  nieoczekiwanie  konieczny był w niedzielnym spotkaniu SEWIK TOPR. Ratownicy wygrali pierwszego seta ale dwa pozostałe były dla zawodników SEWIK-u
( 22 Listopada 2010)
4 kolejka ZALPS
(żródło: J. Kowalczyk ZALPS)

W czwartej kolejce IPA pokonała po dobrym meczu Kościelisko ,Spisz wygrał z Krempachami i COS z TSO  Z kolei dzień poźniej Autoremo zmiotło Gronik, Szaflary rozgromiły Budorzy a Bolki TOPR
( 17 Listopada 2010)
3 kolejka ZALPS

W sobotę odbyło się tylko jedno spotkanie Autoremo – Budorze Sokół. Mecz był zacięty i rozstrzygnął się dopiero w tie-break’u na korzyść Autoremo 2:1 (22:25, 25:22, 15:10).
( 8 Listopada 2010)
2 kolejka XIV ZALPS

Prawie wszystkie drużyny grały nadspodziewanie nerwowo i niepewnie, może tylko poza TSO które zagrało bardzo dobrze i zaciekle stawiło czoła Autoremo (patrz wyniki).  Spisz Krempachy zadebiutowały w naszej lidze, pierwszy set zagrany bardzo niepewnie, w drugim już pozbierali się i mecz musiał rozstrzygnąć się w tie-break’u. COS otrząsnął się i trzeciego seta wygrał pewnie.
( 4 Listopada 2010)
Pierwsza kolejka XIV ZALPS

W miniona niedzielę rozpoczęły się rozgrywki XIV edycji Zakopiańskiej  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Swój akces do ligi zgłosiło  12 drużyn . W pierwszej kolejce mecze wygrali siatkarze: Gronika, Kościeliska, COS i Prymusa Bolki.
( 27 Października 2010)
Zakończenie XIII edycji ZALPS - "Bolki" mistrzem ligi

23 maja rozegrana została ostatnia 18-ta kolejka Zakopiańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.   Cienkie Bolki wywalczyły pierwsze miejsce , drugie   zajął COS,  a trzecie Szaflary. W galerii kilka fot Zuzanny Chmiel i J. Kowalczyka z  finałów.!!!
( 25 Maja 2010)
Przedostatnia kolejka XIII edycji ZALPS

W minioną niedzielę rozegrane zostały spotkania przedostatniej kolejki XIII ZALPS.  Za tydzień decydujące mecze bowiem trzy pierwsze w tabeli drużyny dzieli różnica tylko jednego punktu.   W galerii fotoreportaż z meczu Bukowina TSO!!!!
( 17 Maja 2010)
6 kolejka II rundy ZALPS

Odbyła się 6 kolejka drugiej rundy ZALPS. Na czele tabeli aktulanie znajdują się Bolki z 30 pkt. drugie miejscez 28 pkt wywalczyła zespół Szaflar a trzecie z 28 pkt COS.
( 10 Maja 2010)
5 kolejka drugiej rundy ZALPS

W 5 kolejce Bolki pauzowały. Dwa bardzo zaciekłe mecze: Gronik pokonał w tie-break’u Bukowinę 2:1 (25:19, 30:32, 15:11), wynik drugiego seta najlepiej świadczy o zaciętości meczu; Szaflary wygrały 2:1 z Sokołem (25:23, 25:22, 10:15) – w końcu niezły mecz Sokoła, który mecz przegrał o włos a na małe punkty zremisował.
( 30 Marca 2010)
4 kolejka II rundy ZALPS
(żródło: J. Kowalczyk)

Wczwartej kolejce Bolki zagrały dwa mecze, oba wygrały gładko: z Kościeliskiem w osłabieniu 3:0 (25:12, 25:12, 15:6), z Sokołem 3:0 (25:11, 25:12, 15:9). Kryzys Sokoła trwa.
( 23 Marca 2010)
III kolejka rundy rewanżowej ZALPS

Trzecia kolejka była bardzo ciekawa. Wszystkie pięć meczy były na swój sposób zacięte i fascynujące. Najbardziej zacięty mecz kolejki to Sokół Bukowina. Oba zespoły wystąpiły w swoich najmocniejszych składach.
( 1 Marca 2010)
II kolejka rundy rewanżowej ZALPS

Druga kolejka drugiej rundy rozpoczęła się dość zaskakująco żeby nie powiedzieć sensacyjnie, Sokół przegrał 0:3 z Kościeliskiem, pikanterii dodaje fakt, że Kościelisko grało w niepełnym składzie. Niemoc Sokoła porażała. Reszta meczów bez sensacji, choć było dość zabawnie kiedy TSO remisowało w drugim secie z COS’em 18:18 (3:0 dla COS 25:10, 25:18, 15:8), W następną niedziele liga pauzuje ze względu na zajętą salę przez zgrupowania na COSie.
( 15 Lutego 2010)
ZALPS Ostatnia kolejka I rundy

Ostatnia kolejka I rundy odbyła się w niedzielę 31.01.10. Zacięty mecz pomiędzy Bukowiną a Sokołem, pierwszego seta wygrał Sokół (25:22), drugi set Sokół przegrał (20:25), całego tie-break’a prowadził Sokół by przegrać w końcówce 14:16. Obie drużyny grały bardzo nierówno. COS pokonał Bukowinę 2:1, pierwszy set gładko do 9-ciu, drugi już z kłopotami do 20, by przegrać trzeciego 9:15. Bolki wygrały z Kościeliskiem 3:0 choć w drugim secie pachniało sensacją, gdyż grające w osłabieniu Kościelisko prowadziło, ale ostatecznie przegrało. Za tydzień początek drugiej rundy. Rozstawienie kolejek odbywać będzie się na zasadzie „pierwszy z ostatnim” itd.
( 1 Lutego 2010)
9 kolejka ZALPS

TSO pomimo porażki  zagrało z Bukowiną niezły mecz, w pierwszym secie prowadzili  by niestety ostatecznie polec  drugi, lekko podłamani przegrali  by w trzecim wygrać  niestety 0 punktów. Bolki, jak również Budorzewygrali z TOPR-em Kościelisko miało zły dzień i przegrało oba mecze: z Gronikiem i z Szaflarami 2 Na następny tydzień, z pierwszej rundy, zostały cztery mecze: Sokół-Bukowina, COS-Bukowina, Bolki- Kościelisko, Gronik-TOPR. Oj będzie się działo!
( 26 Stycznia 2010)
8 kolejka ZALPS COS liderem tabeli

W ósmej kolejce Sokół  bez wiekszych historii pokonał  TOPR.   Dwa pierwsze sety w meczu Gronik -TSO  były dość zacięte ale Gronik do zera pokonał młodą drużynę.  COS- gładko  wygrał  z podopiecznymi Rafał Piskorskiego a Kościelisko stoczyło dobry ciekawy mecz z Sokołem .Pierwszy set zacięty, prowadzenie w secie zmieniało się wielokrotnie, ostatecznie  wygrany przez Kościelisko pomimo prowadzenia 24:23 przez Sokoła. Następny set wygrany dość gładko przez Sokoła i tie-breake’er też gładko przez Sokoła.