Siatkówka Rózne
  GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga

II Otwarty Turniej piłki Siatkowej. Nowotarżanki i Słowacy najlepsi.

Nowotarskie siatkarki i słowacka drużyna męska zwyciężyli w II Otwartym Turnieju siatkówki o puchar burmistrza Nowego Targu.   W galerii fotoreportaże:  Eliminacyjny mecz Zakopane - Tarnobrzeg!!!!!   Finały mężczyzn.!!!!!!   Finały kobiet.!!!!.
( 24 Maja 2009)
II Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora COS Zakopane
(żródło: fot Robert Nowobilski)

2 maja w hali sportowej zakopiańskiego COS-u rozegrany został II Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora OPO COS Zakopane.  Turniej wygrała drużyna Podwilka Orawy
( 2 Maja 2009)
Puchar Starosty Nowotarskiego w siatkówce.
(żródło: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu)

W dniach 23-24 kwietnia 2009r. w Hali „Gorce” w Nowym Targu rozgrywane są zawody o Puchar Starosty Nowotarskiego. W rozgrywkach występuje pięć szkół: Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 3, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Rolniczych im. Augustyna Suskiego (wszystkie szkoły z Nowego Targu) oraz Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte z Jabłonki.
( 23 Kwietnia 2009)
Wiosenny turniej o puchar starosty nowotarskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

W dniu 1/04/09 na sali Zespołu Szkół Nr 3 im Świętej Jadwigi Królowej rozegrany został coroczny WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR STAROSTY POWIATU NOWOTARSKIEGO. W tym roku  do zawodów zostało zgłoszonych 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy.
( 7 Kwietnia 2009)
PUCHAR PREZESA ZEW NIEDZICA S.A DLA NAJLEPSZYCH SIATKARZY!
(żródło: Katarzyna Opalska-Ścisłowicz ZEW Niedzica SA)

28 marca br w hali sportowej przy SP w Niedzicy rozegrano I turniej piłki siatkowej o puchar przechodni prezesa ZEW Niedzica SA, w którym udział wzieło 6 drużyn. Puchar  wywalczyłi siatkarze  Fundacji Dzieci Pienin.
( 1 Kwietnia 2009)
II Memoriał im Kuby Marka w siatkówce.

6 siatkarskich drużyn z Podhala i Krakowa zmierzyło się w  niedzielę w II Memoriale im Kuby Marka, który rozegrany został w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!!
( 26 Października 2008)
Zimowy Turniej Siatkówki Szaflary Sukces drużyny Hitachi Nowy Targ, oraz zawodników z Nowego Sącza
(żródło: tekst fot Sebastian Janik)

W dniach 1,2 marca 2008 r. w hali sportowej przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach rozegrany został XI Zimowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Szaflary. Organizatorem turnieju, który w tym roku po raz pierwszy gościł obok drużyn męskich także drużyny kobiece, był Urząd Gminy Szaflary.      W galerii fotoreprotaż Sebastiana Janika z turnieju!!!!
( 8 Marca 2008)
Zimowy Turniej Siatkówki Szaflary

1 i 2 marca w Szaflarach o godz 10.00 rozpopcznie się Zimowy Turniej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn o Puchar wójta  Gminy Szaflary   Rozgrywki odbędą się w sali sportowej przy Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach początek godz 10.00 w sobotę w niedzielę godz 12.00
( 26 Lutego 2008)
Podczerwone: II Memoriał im. Zdzisława Duraja

UKS „Krokus" przy Szkole Podstawowej w Podczerwonem , Centrum Kultury i Promocji  w Czarnym Dunajcu, Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu wraz z gronem przyjaciół organizuje: w dniach 03 - 05 marca II  Memoriał  im. Zdzisława  Duraja. W programie: 03.03 - zawody w biegach narciarskich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w ramach gminnej ligi biegowej oraz biegi w kategoriach open. Początek zawodów o g.10.oo W dniach 03 - 05 rozgrywany będzie  turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. Drużyny zostały podzielone na grupy.
( 28 Lutego 2006)
IV Turniej Piłki Siatkowej O Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec

Już po raz czwarty w Czarnym Dunajcu odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.  W rozgrywkach wzięły udział cztery  żeńskie drużyny oraz siedem zespołów męskich.
( 21 Maja 2007)
I Orawski Turniej Gimnazjów w piłce siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka

2 4 marca w sali sportowej przy Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej odbył się I turniej gimnazjalistów w piłce siatkowej o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka . Do rozgrywek zgłosiło się  pięć drużyn dziewczęcych oraz cztery chłopców, a  reprezentowane były; Czarny Dunajec, Jabłonka, Lipnica Mała , Lipnica Wielka oraz Podwilk. Wgalerii kilka zdjęć otrzymanych od organizatorów - dziękujemy!!!
( 30 Marca 2007)
3 marca III Memoriał im Z. Duraja Turniej siatkarski.

W drugim dniu trwania Memoriału  przed południem eliminacje rozegrały dwie grupy pań. W grupie A zagrały siatkarki z Czarnego Dunajca, Nowego Targu, Piekielnika i Zakopanego , z kolei w grupie B zagrały  drużyny z Krakowa, Rdzawki, Jabłonki i Podczerwonego . Do finałów zakwalifikowały się :  Hitachi Nowy Targ, Zakopane, Kraków i Rdzawka.  Z kolei po południu w drugiej grupie eliminacyjnej zagrali mężczyźni  W tej grupie  zmierzyli się Kraków, Raba, Jabłonka i Czarny  Dunajec.  Do finałów z grupy B mężczyzn zakwalifikowali się  siatkarze z Krakowa i Jabłonki .   W galerii fotoreportaż z eliminacji!!!!
( 4 Marca 2007)
III Memoriał im Zdzisława Duraja Podczerwone 2 marca

W Podczerwonem biegami narciarskimi rozpoczął się III Memoriał im Zdzisława Duraja.  Wyniki i foto z tej części memoriału już wkrótce. Z kolei w godzinach wieczornych rozpoczął się turniej piłki siatkowej. Eliminacje zostały przeprowadzone w Grupie A. Drużyny: Holny Podczerwone, PPWSZ Nowy Targ,  MKS Babia Góra Lipnica Wielka i Podwilk Orawa rozegrały sześć  spotkań Wyniki poniżej. W galerii fotoreportaż z pierwszego  dnia turnieju siatkarskiego .
( 3 Marca 2007)
Finał X Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej Szaflary Gorlice obroniły tytuł

W drugim dniu trwania X zimoweg Turnieju Piłki Siatkowej w Szaflarach  spotkały się  cztery drużyny.Zwycięzcy z wczorajszego dnia siatkarze Szaflar i KKS Tabor Nowy Sącz zmierzyli się z ubiegłorocznym  mistrzem GKPS Gorlice oraz vice mistrzem Erą Volleyball  Team Warszawa.  W galerii fotoreportaż z rozgrywek.
( 18 Lutego 2007)
17 luty eliminacje X Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn Szaflary.

W pierwszym dniu trwania X  Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn zostały rozegrane mecze eliminacyjne. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny Meksyk, Nowy Targ, Szaflary, ZS Jordanów oraz   KKS Tabor Nowy Sącz.   Niestety nie dotarli siatkarze z Jabłonki i Zakopanego w związku z tym mecze odbyły się systemem każdy z każdym.  Zawody tradycyjnie organizowane przez Kazimierza Dygonia odbywają się pod patronatem wójta gminy Szaflary. Stanisława Ślimaka .  W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia trwania turnieju.!!!!