Puchar Świata Pań w skokach przeniesiony do Zakopanego jako Puchar Kontynentalny.

Puchar Świata Pań, który miał się odbyć w ostatni weekend stycznia w Szczyrku został odwołany. Zamiast niego odbędą się zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem.
( 12 Stycznia 2012)
TCS w Bischofshofen: Morgenstern zwycięża, Schlierenzauer triumfatorem 60. TCS

Thomas Morgenstern zwyciężył w jednoseryjnym konkursie 60. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Austriak uzyskał w swoim skoku 135 metrów i dostał notę 139.2pkt. Tym samym zwycięzcą 60. Turnieju Czterech Skoczni został Austriak Gregor Schlierenzauer. Kamil Stoch ukończył konkurs na 9 pozyji a w klasyfikacji Turnieju zajął 8 lokatę
( 6 Stycznia 2012)
Bombka z autografami skoczków

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz dwudziesty. W tym roku do akcji włączyła się również redakcja portalu Skokinarciarskie.pl, która zaprasza do licytacji świątecznej bombki z autografami najlepszych polskich skoczków narciarskich (w tym reprezentantów Polski na 60. Turniej Czterech Skoczni - Kamila Stocha, Piotra Żyły, Stefana Huli i Aleksandra Zniszczoła) oraz ich trenera Łukasza Kruczka!  W galerii fotoreportaż z podpisywania bombki!!!
( 5 Stycznia 2012)
TCS w Innsbrucku: Andreas Kofler przerywa passę Schlierenzauera, pech Stocha.

Andreas Kofler pewnie zwyciężył w trzecim konkursie tegorocznego Turniej Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku. Kofler oddał dwa bardzo dobre skoki na 127,5m oraz 131,5m. Kamil Stoch, który tak ucieszył nas w pierwszej serii oddając niesamowity skok na 132,5m i prowadząc, w drugiej części konkursu został puszczony w dużo gorszych warunkach i po skoku na 108 metr spadł na 9 pozycję.
( 4 Stycznia 2012)
TCS w Innsbrucku: Kamil Stoch najlepszy w kwalifikacjach!

Kamil Stoch okazał się najlepszym skoczkiem kwalifikacji do trzeciego konkursu 60. Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku. Polak uzyskał odległość 126 metrów w bardzo dobrym stylu. Oznacza to jednak, że w jutrzejszych zawodach Stoch powalczy w systemie KO z liderem Pucharu Świata, Andreasem Koflerem, który zrezygnował ze startu w kwalifikacjach.
( 3 Stycznia 2012)
TCS w Ga-Pa: Schlierenzauer ponownie najlepszy, Stoch tuż za podium!

Gregor Schlierenzauer okazał się najlepszy także w drugim konkursie 60. Turnieju Czterech Skoczni rozgrywanym w Garmisch-Partenkirchen. Austriak oddał skoki na odległość 138 i 134 metrów i zgromadził 274,5 punktu. Kamil Stoch zawody ukończył na 4 pozycji
( 1 Stycznia 2012)
TCS Pierwszy konkurs w loteryjnych warunkach.Podium dla Austriaków

Niestety Kamil Stoch w pierwszej odsłonie Turnieju Czterech Skoczni zajął dopiero 23 pozycję. Konkurs skoków w Oberstdorfie przeprowadzony był w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Silny opad śniegu i wiatr spowodowały że warunki były bardzo loteryjne. Do tego stopnia że pierwszą serię odwołano i rozgrano ponownie później. Konkurs wygrali Austriacy. Gregor Schlierenzauer stanął na I stopniu podium, Andreas Kofler był drugi a Thomas Morgenstern trzeci.
( 30 Grudnia 2011)
TCS w Oberstdorfie: Kofler najlepszy w kwalifikacjach, czterech Polaków w konkursie

Andreas Kofler uzyskał najlepszy rezultat w kwalifikacjach do jutrzejszych zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie (HS 137). Austriak poszybował aż na 142m. Daleko skoczyli także Anders Bardal (138m) oraz Tom Hilde (133m).  Kamil Stoch, wylądował na 103 metrze i tylko dzięki wysokiej pozycji w klasyfikacji Pucharu Świata, zobaczymy go w piątkowym konkursie.
( 29 Grudnia 2011)
Stoch bije rekord Malinki i zdobywa złoto mistrzostw Polski

Kamil Stoch i Piotr Żyła stoczyli dziś zaciętą walkę o złoty medal mistrzostw Polski. Na półmetku zmagań na skoczni w Wiśle Malince górą był Żyła, jednak ostatnie słowo należało do Stocha. 136 metrów nie pozostawiło złudzeń, kto w tej chwili jest najlepszym polskim skoczkiem. To także nowy rekord tej skoczni. Na najniższym stopniu podium wylądował natomiast Stefan Hula.
( 26 Grudnia 2011)
Kamil Stoch drugi w Engelbergu - najlepszy wynik w sezonie!

Fantastyczny skok Kamila Stocha w drugiej serii niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Engelbergu pozwolił Polakowi na awans z dziewiątego na drugie miejsce. To najlepszy tegoroczny wynik Kamila i drugie podium w tym sezonie. W Szwajcarii bezkonkurencyjny był dziś lider klasyfikacji generalnej Andreas Kofler.
( 18 Grudnia 2011)
Stoch i Żyła punktują w Pucharze Świata w Engelbergu

W szwajcarskim Engelbergu punkty dla Polski zdobyli dziś dwaj niezawodni skoczkowie - Kamil Stoch i Piotr Żyła, którzy w każdym z sześciu dotychczasowych startów plasowali się w czołowej trzydziestce. W sobotnim konkursie Pucharu Świata zajęli odpowiednio: 12. i 16. miejsce. Ze skocznią Gross-Titlis najlepiej poradził sobie Norweg Anders Bardal.
( 17 Grudnia 2011)
PŚ w Harrachovie: Richard Freitag zwycięża! Polacy poza czołówką

Richard Freitag, 20-latek z Niemiec odniósł dziś swoje pierwsze zwycięstwo w karierze w zawodach Pucharu Świata. Podopieczny Wernera Schustera był dziś najlepszy zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii skacząc 129 i aż 137,5 metra.    Kamil Stoch i Piotr Żyła , którzy zakwalfikowali się do serii finałowej konkurs ukończyli na pozycjach 13 i 25-ą
( 11 Grudnia 2011)
Polscy skoczkowie piątą drużyną w Harrachovie

Dużo emocji zafundowali w sobotę kibicom polscy skoczkowie. Nasza drużyna z trudem awansowała do finałowej serii, ale w sytuacja w tabeli zmieniała się tak dynamicznie, że ostatecznie niewiele zabrakło nam do podium. Drużyna w składzie: Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęła piąte miejsce. W Harrachovie udało się przełamać hegemonię Austriaków i tym razem mogliśmy obserwować triumf ekipy z Norwegii.
PŚ w Harrachovie: Schlierenzauer wygrywa, Polacy daleko

Gregor Schlierenzauer znów wygrywa - tym razem w czeskim Harrachovie, Austriak odniósł swoje 36. zwycięstwo w Pucharze Świata skacząc 140,5 i 12. Drugie miejsce, ze stratą zaledwie 1 punktu przypadło w udziale Daiki Ito. Japończyk oddał dwa dalekie skoki na odległość 129 i 136,5 metra. Na najniższym stopniu podium stanął Anders Bardal po skokach na 131 i 135,5 metra, jego strata do zwycięzcy również była niewielka - 1,8 punktu (w przeliczeniu 1 metr). Kamil Stoch uplasował się na 15 miejscu a Piotr Żyła na 19.
( 9 Grudnia 2011)
PŚ w Harrachovie: Sklett zwycięża w kwalifikacjach, sześciu Polaków w konkursie

Vegard-Haukoe Sklett zwyciężył w serii kwalifikacyjnej przed piątkowym konkursem indywidualnym w Harrachovie. Norweg oddał skok na odległość 128,5m (126,6pkt). Na drugim miejscu uplasował się jego kolega z reprezentacji Tom Hilde, który uzyskał 127,5m (125,7pkt). Najdłuższy skok oddał nasz reprezentant Stefan Hula, który lądował na 133m (121,1pkt) i ostatecznie sklasyfikowany został na trzecim miejscu. Tuż za podium wylądował Simon Ammann, który oddał skok o długości 129m (120,3pkt). Na piątej pozycji uplasował się Daiki Ito ze skokiem na odległość 128m (119,7pkt).