JuJutsu( Jiu Jitsu)
  Kendo
  Inne

Karate
XXXVI Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Seniorów, Sieradz 2009 Brązowi medaliści TKKK Kościelisko.
(żródło: Grzegorz Popiołek)

W dniach 25-26.04.2009r odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Seniorów w Sieradzu, w których brali udział zawodnicy z Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin, prowadzeni przez sensei Grzegorz Popiołek 1 Dan.
( 28 Kwietnia 2009)
Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin Sukcesy karateków z Tatrzańskiego Klubu KK Kościelisko

W dniu 07.03.2009r. (sobota) w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu  Południowego w Karate Kyokushin, w których po raz pierwszy brali udział zawodnicy z Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushin Kościelisko, prowadzeni  przez sensei Grzegorza Popiołek 1 dan.    W zawodach brało udział około 160 zawodników z 33 ośrodków
( 8 Marca 2009)
EGZAMIN NA STOPNIE KYU !
(żródło: T. Trzebunia)

W dniach 4 Luty 2009  w Zakopanem odbył się egzamin na stopnie kyu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do egzaminu na stopnie kyu brało udział blisko 100 osób
( 14 Lutego 2009)
Festiwal Sztuk Walki w Skarżysku Kamiennej.

W listopadowym Festiwalu Sztuk Walki udział wzięli reprezentanci następujących szkół walk: Boks, Boks Tajski, K1 oraz Karate Kyokushinkai. Sędzią głównym zawodów był Sensei Włodzimierz Weselski - prezes Zakopiańskiego Klubu Kyokushin Karate. Walki odbywały się na najwyższym światowym poziomie przy dopingu dwutysięcznej  publiczności z udziałem przedstawicieli prasy i TV
( 16 Grudnia 2008)
Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin w Krakowie

W Ogólnopolskim Gwiazdkowym Turnieju Karate Kyokushin 13 grudnia br. z udziałem 250 reprezentantów z 20 ośrodków w kraju medalowe miejsca zajęli  reprezentanci Zakopiańskiego Klubu Karate.
I Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushinkai.

Ponad pięćdziesięciu młodych karateków zaprezentowało swoje umiejętności podczas I  Gwiazdkowego Turnieju  o Puchar Tatrzańskiego Klubu Karate Kyokushinkai.  Turniej przeprowadzony został w sali sportowej w Zespole Szkół w Kościelisku. W galerii fotoreportaż z turnieju!!!!
( 14 Grudnia 2008)
Ewa Pawlikowska - Vice mistrzynią Europy w Karate Kyokushin

Podczas XXII Mistrzostw  Europy w Karate Kyokushin rozegranych 24 maja w Vitorii ( Hiszpania) Vicemistrzowski tytuł  w  kategorii do 55 kg. zdobyła Ewa Pawlikowska.   Nowotarżanka  walki eliminacyjne i półfinałowe wygrała.  Jedyna poraż to walka finałowa.
( 3 Czerwca 2008)
Pawlikowska gwiazdą Mistrzostwa Makroregionu Południowego w karate Kyokushin
(żródło: tekst fot M. Zubek DP)

190 zawodników z 31 klubów z południa Polski uczestniczyło w  Mistrzostwach Makroregionu Południowego w karate Kyokushin, które w niedzielę odbyły się na obiektach ośrodka sportowego Gorce w Nowym Targu.
( 6 Marca 2008)
Kolejny sukces Włodzimierza Weselskiego w ME open i kata

"Brązowy" zakopiańczyk Mistrz karate kyokushin chce zostać ratownikiem górskim. Włodzimierz Weselski z Zakopanego zdobył brązowy medal w konkurencji kumite oldbojów podczas VI mistrzostw Europy open i kata w karate kyokushin , które odbyły się w Messynie (Włochy). 43-letni zakopiańczyk powtórzył swój sukces z ME we Wrocławiu w 2002 roku , kiedy także stanął na najniższym stopniu podium w tej samej konkurencji. Wtedy na podium znaleźli się sami Polacy: zwyciężył Robert Comski, drugi był Zbigniew Zieliński, a trzeci - tak jak Weselski - jego brat Zbigniew (w Messynie odpadł w ćwierćfinale). W kolejnych dwóch ME zakopiańczyk - w 2003 roku w Baja i w 2004 roku w Warszawie - dotarł do ćwierćfinału.
( 30 Listopada 2006)
One Match Fight w Tokio - remis Ewy Pawlikowskiej

Trzykrotna mistrzyni świata w Karate Kyokushin Ewa Pawlikowska - z Nowego Targu stoczyła w Tokio walke z aktualną mistrzynią Japonii - Miyoko Kimura. Spotkanie odbyło się na zasadzie Kyokushin One Match Fight. Zacięta i wyrównana walka zakończyła się remisem. Warto dodać, że Ewa Pawlikowska nosi tytuł sensei - termin określający starszego stopniem instruktora w japońskich sztukach walki. Zazwyczaj odnosi się on do prowadzącego zajęcia jako (zazwyczaj) najstarszego stopniem. w ten sposób tytułuje się również wszystkich posiadających stopień od 1 dan w górę.