29 kolejka III ligi.

W wyjazdowym spotkaniu 29 kolejki III ligi piłkarze Porońca ulegli 0-1 drużynie KSZO 1929 Ostrowiec Swiętokrzyski i zajmują 14 miejsce w tabeli. Od strefy spadkowej dzielą ich tylko dwie lokaty.  Kolejny mecz 18 maja. tym razem podopieczni Marcina Manelskiego podejmą Sołę Oświecim na stadionie COS Zakopane . Początek spotkania godz 17.00
( 14 Maja 2014)
Jest wygrana, ale skuteczność do poprawy.

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach małopolskiej III ligi, odniosły piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska. Tym razem na boisku w Rokicinach Podhalańskich, pokonały one w rozmiarach 3:0 drużynę Prądniczanki Kraków.
( 12 Maja 2014)
Podhalańska C klasa rozpoczęeła rundę wiosenną.

Piłkarze Podhalańskiej C klasy rozpoczęli rundę wiosenną. W grupie wschodniej odbyły się  już dwie kolejki  spotkań.  Tutaj  z dalszych rozgrywek wycofali się piłkarze KS Niedzica. Z kolei w grupie zachodniej zagrano jedna kolejkę. Liderami w swoich grupach  są Podgórki Krauszów i Babia Góra II Lipnica Wielka.
17 kolejka Podhalańskiej B klasy

Po rozegraniu 17 kolejki w tabelach niewielkie zmiany. W grupie wschodniej spadek odnotowali Biali, którzy po porażce z Hetmanem spadli z 4 na 6 miejsce, Spadek w tej grupie odnotował również ZOR Frydman.   W grupie zachodniej  Czarni pokonali Koronę i przesunęli sie o 2 oczka w górę
28 kolejka III ligi wygrana Porońca- bramka Żurawskiego.

W spotkaniu 28 kolejki LKS Poroniec Poronin pokonał na stadionie zakopiańskiego COS  trzecią drużynę w tabeli Łysicę Bodzentyn.    Mecz rozegrano w strugach ulewnego deszczu.  Niedzielne spotkanie było debiutem Macieja Żurawskiego w barwach  klubu z Poronina. Żurawski w 90 minucie spotkania  przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny ustalając wynik na 2-0 Pierwszego gola w 15 minucie zdobył Folwarski.    W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 11 Maja 2014)
Wielkie zainteresowanie meczem Porońca. Powrót buntowników.

Dawid Bartos, Rafał Waksmundzki, Maciej Gogola i Maciej Lichacz, którzy kilka tygodni temu zrezygnowali, na znak protestu przeciwko zwolnieniu trenera Szymona Burligii z gry w trzecioligowym Porońcu Poronin, wznowili treningi z zespołem. Cała czwórka, znajdzie się najprawdopodobniej w kadrze na jutrzejsze spotkanie z Łysicą Bodzentyn.
( 10 Maja 2014)
Rysy wreszcie zwycięskie!

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej rozgrywek III ligi małopolskiej, odniosły piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska. Zespół trenera Pawła Podczerwińskiego pokonał w wyjazdowym starciu drużynę Victorii Gaj 3:0 i tym samym umocnił się na drugim miejscu w tabeli.
( 8 Maja 2014)
Piłka nożna PP. Awans Huraganu z problemami

Piłkarze Huraganu Waksmund awansowali do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Podopieczni Bartłomieja Walczaka musieli się jednak mocno napracować aby wyeliminować B klasową Unię Naprawa.
Orlik Liga. Pamada liderem

Cztery kolejki spotkań mają za sobą drużyny występujące w pierwszej edycji „Orliki Ligi" rozgrywanej na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 2, a której organizatorem jest dwójka animatorów: Jarosław Lech i Sebastian Świerzbiński.
Wymęczony awans Porońca do finału PP

Z dużymi problemami piłkarze Porońca Poronin awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz. W półfinale zespół trenera Marcina Manelskiego pokonał 1:0 występujących w limanowskiej A klasie graczy Płomienia Limanowa.
( 7 Maja 2014)
Transferowa bomba Porońca

. Działacze trzecioligowego Porońca Poronin postarali się o prawdziwy hit transferowy. Warunki gry w tym klubie ustalił były kapitan reprezentacji Polski, 5-krotny mistrz Polski, 3-krotny mistrz Szkocji, oraz mistrz Cypru, uczestnik Ligi Mistrzów i wielokrotny król strzelców polskiej ekstraklasy, 38 letni dzisiaj Maciej Żurawski.
( 4 Maja 2014)
27 kolejka III ligi - wyjazdowa porażka Porońca.

W 27 kolejce piłkarze Porońca ulegli w wyjazdowym spotkaniu Popradowi Muszynie.   Pomimo zacięej walki  pod koniec pierwszej połowy podopieczni  Marcina Manelskiego tracą bramkę  i już do końca meczu nie udaje się im uzyskąc wyrównania.  Kolejne spotkanie   Poronin rozgra 11 maja z Łysicą Bodzęntyn na boisku zakopiańskiego COS- początek godz 17,00
( 3 Maja 2014)
15 kolejka Podhalańskiej B klasy.

W 15 kolejce drugą  porażkę odbniósł lider grupy wschodniej Spisz Krempachy ale zapas pkt pozwiolił mu dalej pozostać na 1 miejscu tabeli. W grupie zachodniej  lider  Tabeli - Podhale pokonało 1 Janosika i po pierwszej połowie przerwano mecz z powodu zdekompletowania  drużyny z Sieniawy W tej grupie jeszcze na uwagę zasługuje wysoka bo 7-0 wygrana Lepietnicy nad Koroną .
( 1 Maja 2014)
26 kolejka III ligi-porażka Porońca z Wisłą Kraków

W meczu 26 kolejki podopieczni Marcina Manelskiego ulegli na stadionie zakopiańskiego COS II drużynie Wisły Kraków 0-2  i  z 29 pkt dorobku zajmują 11 pozycję w tabeli.  Już 3 maja na wyjeździe zmierzą sie z Popradem Muszyną znajdującym sie na 16 miejscu
( 30 Kwietnia 2014)
Rysy przegrywają i tracą fotel lidera

W drugiej kolejce spotkań rundy wiosennej rozgrywek małopolskiej III ligi, piłkarski Rysów Bukowina Tatrzańska przegrały w Myślenicach z Respektem 1:4. Po tej przegranej bukowianki straciły fotel lidera, właśnie na rzecz drużyny spod krakowskiej miejscowości.