Mistrzostwa Polski w zjeździe - Leśna 2013
(żródło: KS Pieniny fot M. Ćwiertniewicz)

Kolejna edycja  Kajakarskich Mistrzostw Polski w zjeździe odbyła się w Leśnej. W piątkowej rywalizacji w sprincie tytuły Mistrza Polski i złote medale zdobyli Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak. Zawody w sprincie zostały rozegrane w formule open, co oznacza jednoczesną rywalizację juniorów i seniorów. W K1 mężczyzn 8 miejsce zajął Jan Węglarz, a 11 Krzysztof Majerczak, natomiast w K1 kobiet Izabella Węglarz uplasowała się na 7 lokacie.
( 3 Października 2013)
Srebro polskiej drużyny w kajakarskich mistrzostwach świata

Polski team Mateusz , Grzegorz Polaczykowie i Dariusz Popiela  zostali wicemistrzami świata w slalomie kajakowym,w  Pradze. Polaków wyprzedzili tylko Włosi.
( 14 Września 2013)
Brąz MŚ Mateusza Polaczyka

Wychowanek KS Pieniny Mateusz Polaczyk wywalczył dzisiaj brązowy medal kajakarskich Mistrzostw Świata w K-1 w Pradze. Finałowy przejazd ukończył bez pkt karnych ale do srebrnego medalu zabrakło mu zaledwie 0,08 sek.
Awans polskich kajakarzy do półfinałów MŚ w Pradze.

Trzy polskie osady w C-2 awansowały do półfinałów Mistrzostw Świata w  kajakarstwie górskim w Pradze. Dwie osady to zawodnicy z Pienin: bracia Brzezińscy oraz Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak.
( 13 Września 2013)
Międzynarodowy Puchar Pienin im. Bronisława Warusia

W rozgrywanym po raz pierwszy memoriale Bronisława Warusia o Puchar Pienin wzięło udział ponad sto zawodniczek i zawodników z 9 klubów z Polski i Słowacji. Na torze kajakowym rywalizowali m.in. bracia Brzezińscy, wychowankowie SKS Sokolica Krościenko, których pierwszym trenerem był Bronisław Waruś.
( 7 Września 2013)
MŚ w kajakarstwie górskim. Zawodnicy z Pienin w składzie polskiej reprezentacji.

Od 11 do 15 września 2013 roku w Pradze odbędą się mistrzostwa świata w kajakarstwie górskim. W skład 14 osobowej reprezentacji Polski wchodzą zawodnicy z Pienin  Srebrnego medalu sprzed dwóch lat bronić będzie Mateusz Polaczyk w konkurencji K1. Polacy trenują na torze już od minionego poniedziałku
( 5 Września 2013)
Bracia Polaczykowie i Dariusz Popiela wygrywają w kajakowym Pucharze Świata.
(żródło: fot M. Ćwiertniewicz)

Polscy kajakarze górscy Grzegorz i Mateusz Polaczykowie oraz Dariusz Popiela wygrali drużynową rywalizację K1 w zawodach Pucharu Świata w Bratysławie. Z kolei Mateusz Polczyk indywidualnie w K 1  wywalczył 3 miejsce. Gratulacje
( 24 Sierpnia 2013)
Memoriał Wernerów 2013
(żródło: K. Sarata KS Pieniny)

Reprezentanci Pienin Szczawnica podczas niedzielnych regat Memoriału Wernerów i Pucharu Polski stawali na podium w czterech z pięciu rozegranych konkurencji. W K1 mężczyzn drugie miejsce zajął Krzysztof Majerczak rozdzielając braci Polaczyków: Rafała (z Zawiszy Bydgoszcz) oraz Łukasza (AZS AWF Kraków). W C2 mężczyzn na trzeciej lokacie zawody ukończyli bracia Wojtaszkowie Artur i Radosław. Zwyciężyli reprezentanci Polski Dariusz Chlebek i Dominik Węglarz (AZS AWF Kraków), a na drugim miejscu znalazła się osada Startu Nowy Sącz Maciej Okręglak i Rafał Kij.
( 18 Sierpnia 2013)
Mały Memoriał Wernerów i zawody weteranów im W. Piecyka w slalomie kajakowym.

17 sierpnia na Dunajcu rozegrane zostały Mały Memoriał Wernerów i zawody weteranów im W. Piecyka w Slalomie kajakowym.   W  Małym Memoriale wystartowało ponad 90 młodych kajakarzy a w Zawodach weteranów  24 -ech  Galeria z zawodów tutaj
Sukcesy zawodników KS Pieniny w Pucharze Europy Juniorów
(żródło: KS Pieniny)

Kolejna odsłona Pucharu Europy Juniorów w Czeskich Budziejowicach, będąca jednocześnie zawodami "Nadzieji Olimpijskich", przyniosła znów sukcesy zawodników KS Pieniny.
( 9 Sierpnia 2013)
Mistrzostwa Polski Młodzików 2013 - Wietrznice

Pięć medali to dorobek zawodników KS Pieniny w II Mistrzostwach Polski Młodzików, które zostały rozegrane w sobotę (3 sierpnia) na torze w Wietrznicach. Na najwyższym stopniu podium stanęli w C2 Wiktor Czaja i Oskar Maciąga, powtarzając tym samym ubiegłoroczny sukces. Wiktor Czaja w C1 zdobył medal srebrny, także na drugim miejscu uplasowała się osada Bartosz Kubik i Konrad Szymanek w C2. Brązowe medale zdobyli natomiast Małgorzata Mędoń w K1 i Oskar Maciąga również w K1.
( 4 Sierpnia 2013)
Złoto na Mistrzostwach Europy

Po srebrnym medalu na Mistrzostwach Świata Młodzieżowców tym razem zespołowi C2x3, w skład którego weszli: osada KS Pieniny Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak, a także dwie osady AWF Kraków Filip i Andrzej Brzezińscy oraz Kacper Gondek i Wojciech Pasiut, udało się stanąć na najwyższym stopniu podium i tym samym zdobyć tytuł Mistrzów Europy w tej konkurencji podczas zawodów we francuskim Bourg Saint Maurice. Indywidualnie w piątek bracia Brzezińscy ostatecznie w finale zdobyli brązowe medale, natomiast dwójka Pienin zakończyła rywalizację na 13 pozycji.
Srebro na Mistrzostwach Świata

Osada Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zdobyła srebrny medal w konkurencji C2x3 U23 na Mistrzostwach Świata Juniorów i Młodzieżowców w Liptovskym Mikulasu. W składzie zespołu znaleźli się także Filip i Andrzej Brzezińscy oraz osada Dariusz Chlebek i Dominik Węglarz wszyscy zawodnicy obecnie reprezentują AWF Kraków. Bracia Brzezińscy indywidualnie sięgnęli po brąz, Chlebek / Węglarz zajęli czwarte, a zawodnicy KS Pieniny piąte miejsce.
( 20 Lipca 2013)
VIII Puchar Burmistrza Szczawnicy

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych ponad sześćdziesięciu zawodników z siedmiu klubów stanęło na starcie sobotnich zawodów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Pienin wygrywając u siebie w sześciu z jedenastu rozegranych wyścigów.
( 16 Lipca 2013)
Mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim - medale dla zawodników z Pienin
(żródło: FOT WWW.ODKRYJMALOPOLSKE.PL)

W Krakowie na torze kajakowym w Tyńcu rozegrano mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim.. W sumie Polacy zdobyli na mistrzostwach  dwa srebrne i brązowy medal. Srebro zdobyli:  Marcin Pochwała/Piotr Szczepański w konkurencji C2. brąz w konkurencji K1 i Dariusz Popiela, Grzegorz Polaczyk i Rafał Polaczyk. Srebro zdobyła również drużyna C2x3 (Pochwała - Szczepański, Filip Brzeziński - Andrzej Brzeziński oraz Dariusz Chlebek - Dominik Węglarz.