Pięć medali MP w zjeździe w Wietrznicach dla kajakarzy KS Pieniny Szczawnica
(żródło: KS Pieniny)

W weekend w Wietrznicach odbyły się 68 MP w zjeździe. Rywalizacja rozpoczęła się w piątek od konkurencji sprinterskich (konkurencje sprintu zostały wprowadzone do programu w zeszłym roku), brązowy medal zdobyła Izabella Węglarz, rywalizacja toczyła się w kategorii open (juniorki i seniorki razem), zawodniczkę Pienin pokonały jedynie kadrowiczki w slalomie, wygrała Joanna Mędoń Polaczyk przed Natalią Pacierpnik (obie KKK Kraków).    W galerii kilka fot Zuzi Chmiel z niedzielnych zawodów!!!
( 27 Września 2011)
MP w kajakarstwie górskim - w zjeździe również wygrane faworytów.

Po sprintach  na torze Wietrznice rozegrane zostały  kajakarskie zjazdy. I tutaj nie zawiedli faworyci. Kolejne dwa złote medale zdobył Grzegorz Wójs, złoto Grzegorz Polaczyk a srebro Joanna Mędoń. W galerii kilka fot z toru.!!
( 25 Września 2011)
Mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim.

Na torze  Wietrznice  rozpoczęły się  mistrzostwa Polski w kajakarstwie górskim. W pierwszym dniu rozegrano sprinty  w K-1 triumfowali Grzegorz Polaczyk i Joanna Mędoń, w C -1 Grzegorz Wójs  a w C-2 Piotr Szczepański- Marcin Pochwała.
( 24 Września 2011)
Srebro Mateusza Polaczyka na MŚ w Bratysławie

W konkurencji indywidualnej K1 Mateusz Polaczyk, były zawodnik KS Pieniny, obecnie reprezentujący AWF Kraków zdobył na MŚ seniorów w Bratysławie srebrny medal. Gratulacje! Wygrał Słoweniec Peter Kauzer. Tym samym Mateusz zapewnił Polsce kwalifikacje olimpijską w K1, warto dodać, że Polacy w Bratysławie we wszystkich konkurencjach zdobyli przepustki do Londynu. Szczegółowe wyniki i informacje na stronie Mistrzostw Świata     W galerii kilka fot  nadesłanych przez M. Cwiertniewicz z Mistrzostw
( 11 Września 2011)
51. Memoriał Wernerów w kajakarstwie górskim w Szczawnicy

W  miniony weekend w Szczawnicy rozegrano po raz 51 memoriał  A i A Wernerów w slalomie kajakowym który był równoczęsnie edycją P{ucharu Polski w  tej dyscyplinie sportu. Dzień wcześniej na  Dunajcu zmagali się młodzi kajakarze oraz weterani.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 28 Sierpnia 2011)
Maria Ćwiertniewicz: Treningi kajakarzy przed mistrzostwami na torze w Bratysławie
(żródło: Maria Ćwiertniewicz)

Rodzinnny team Polaczyków przygotowuje się do Mistrzostw Swiata  w kajakarstwie górskim , które rozegrane zostaną od 6-11 września na torze w Bratysławie  Poniżej krótka relacja nadesłana do naszego portalu przez Marię Ćwiertniewicz.  Fotoreportaż M. Ćwiertniewicz tutaj.!!!!
( 29 Lipca 2011)
Mistrzowie Starego Kontynentu w kajkarstwie górskim z Pienin

3  złote medale Mistrzostw Europy  juniorów U 23 zdobyli kajakarze górscy ze Szczawnicy i Krościenka .  Mistrzostwa Starego Kontynentu rozegrane były w Bania Luce- Bośnia-Hercegowina.  Tutaj film z zawodów !!! link przesłany przez M. Ćwiertniewicz
( 20 Lipca 2011)
Ruszył LXX Spływ Dunajcem
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Już po raz siedemdziesiąty kajakarze z kilku krajów świata wyruszyli w Międzynarodowy Kajakowy Spływ Dunajcem im. Tadeusza Pilarskiego. To najstarsza impreza w Nowym Targu, dwukrotnie jej uczestnikiem był znany z zamiłowania do turystyki ks. Karol Wojtyła.
( 24 Czerwca 2011)
Puchar Prezydenta Krakowa w kajakarstwie górskim.
(żródło: wyniki Polski Związek Kajakowy)

21-22 maja na stopniu wodnym Kościuszko w Krakowie  gdzie usytuowany jest sztuczny tor kajakowy rozegrano dwudniowe regaty slalomowe o Puchar Prezydenta Krakowa. Grzegorz i Mateusz Polaczykowie - wychowankowie szczawnickiego klubu KS Pieniny zajęli w K-1 pierwsze i drugie miejsce. Zawody były równocześnie  ostatnimi eliminacjami do kadry Polski.
( 23 Maja 2011)
67 MP w kajakowym zjeździe - zawodnicy z Krakowa i Nowego Sącza najlepsi w konkurencjach zespołowych.

W ostatnim dniu trwania 67 Mistrzostw Polski w kajakowym zjeździe najlepsi okazali się zawodnicy z krakowskich klubów  KKW 29, Jacht Klubu, KKK oraz nowosądeckiego Startu.
( 4 Października 2010)
MP w kajakarstwie. Górale najlepsi w zjazdach.

W drugim dniu kajakowych Mistrzostw Polski rozegrany został zjazd.  Kajakarze górscy wzięli odwet za ubiegłoroczny triumf kajakarzy płaskich i na własnym terenie pokazali co potrafią na górskiej rzece. Medalistami w konkurencjach indywidualnych zostali: Joanna Mędoń (KKK Kraków), Grzegorz Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz), Grzegorz Wójs ((KKK Kraków), Piotr Szczepański i Marcin Pochwała (KKK Kraków)
( 2 Października 2010)
67 MP w kajakarstwie -Sprinty.

W pierwszym dniu trwania 67 Mistrzostw Polski w  kajakarstwie rozegrane zostały sprinty. Nie zawiedli faworyci, Joanna Mędoń (KKK Kraków), Grzegorz Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz), Grzegorz Wojs (KKK Kraków), Patryk Brzeziński i Dariusz Chlebek (AZS AWF Kraków), którzy zdobyli złote medale w poszczególnych kategoriach.   W galerii fotoreportaż  J. Chmiel z zawodów!!!
( 1 Października 2010)
80-lecie KS Pieniny w Szczawnicy.

Kuźnia  kajakarskich mistrzów czyli KS Pieniny Szczawnica obchodzi w tym roku 80 lecie działalności  O historii klubu oraz 50. Memoriale Wernerów mówi prezes Józef Sarata.
( 30 Sierpnia 2010)
50 międzynarodowy Memoriał A. A. Wernerów w Szczawnicy

80 lecie klubu KS Pieniny w Szczawnicy uświetniły doroczne zawody w kajkarstwie gorskim . W sobotę rozegrano Mały Memoriał Wernerów a w niedzielę 50 Międzynarodowy Memoriała A. A . Wernerów.  W zawodach wystartowało blisko 140 osad z Polski i Litwy. W galerii fotoreportaż z zakończenia zawodów!!!!
( 29 Sierpnia 2010)
Memoriał Wernerów w kajakarstwie górskim w Szczawnicy- 80 lat KS Pieniny.

28 i 29 sierpnia w Szczawnicy rozegrane zostaną  zawody w kajakarstwie górskim. będzie to mały memoriał wernerów i finał Ligi Młodzików w slalomie kajakowym i 50 Międzynarodowy Memoriał Wernerów w kajakarstwie górskim.  Zawody organizowane są w ramach 80 lecia klubu KS Pieniny sczególy na plakacie obok