Grand Prix MTB Jelenia Góra
(żródło: Lang Team)

19 sierpnia rozegrany został Wyścig Jelenia Góra Trophy Maja Wloszczowska MTB w którym wystartowala międzynarodowa obsada, Wśód młodziczek triumfowala zawodniczka  GKS Raba Wyżna Podsarnie Estera Siarka  a wśród kobiet sukces ze sprintów powtórzyła Ola Dawidowicz
( 20 Sierpnia 2012)
Dawidowicz i Konwa wygrali wieczorne sprinty

Ogromne emocji towarzyszyły wszystkim kibicom podczas wieczornych wyścigów sprinterskich MTB w formacie XCE, które gościły w Jeleniej Górze. Pomimo międzynarodowej obsady zwyciężyli Polacy: Aleksandra Dawidowicz z CCC Polkowice i Marek Konwa z Milka Superior MTB Team.
( 18 Sierpnia 2012)
Jelenia Góra stolicą MTB

Nie opadła jeszcze adrenalina związana z olimpijskim wyścigiem MTB, a już w najbliższy weekend czeka na nas kolejna dawka ogromnych emocji związana z kolarstwem górskim. W ramach Grand Prix MTB, po raz drugi z rzędu, Lang Team zorganizuje wyścig Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race.
( 13 Sierpnia 2012)
Lang Team Grand Prix MTB

Zgodnie ze światowymi standardami, drugi rok z rzędu, Lang Team zorganizuje w Jeleniej Górze wyścigi sprinterskie w formacie XCE, które poprzedzą główny wyścig XC  Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race.     Sprinty, które przebojem wdarły się do kalendarza Pucharu Świata MTB, ponownie zawitają na jeleniogórskim rynku. Po ogromnych emocjach związanych z Tour de Pologne, kibice znów będą mieli okazję zobaczyć wielkie widowisko.
( 8 Sierpnia 2012)
Bartosz Banach: „Nie mogę narzekać”

Liderem Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team jest Bartosz Banach. Dla niego oraz jego zespołu HP-Sferis starty w „Skandii” są priorytetowe i maja nadzieję zakończyć je na najwyższym stopniu podium.
( 26 Lipca 2012)
Wacław Turzyński: „Przygoda czai się za zakrętem”

Skandia Maraton Lang Team w Bytowie biegła przez przepiękne tereny leśne. O niezwykłym bogactwie tutejszych lasów rozmawialiśmy z Nadleśniczym Nadleśnictwa Bytów, Wacławem Turzyńskim.
( 23 Lipca 2012)
Puchar Polski: Sadłecka i Batek ponownie najlepsi

Magdalena Sadłecka z CCC Polkowcie i Dariusz Batek z CCC Polsat Polkowice wygrali Puchar Polski Skandia Maraton Lang Team w Bytowie. Oboje choć nie prowadzą w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski, to są na najlepszej drodze aby go zdobyć.
( 22 Lipca 2012)
Ruszyła Skandia Maraton Lang Team w Bytowie

Blisko 900 osób stanęło na starcie piątej edycji Skandia Maraton Lang Team w Bytowie. Jako pierwsi na mecie zameldowali się miłośnicy roweru z Parady Rodzinnej oraz z dystansu Mini. Łącznie na tych dwóch dystansach wystartowało aż pół tysiąca osób.
Puchar Fiat Lang Team: Rozdano medale w jeździe dwójkami na czas

21 lipca w Bytowie odbyły się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w jeździe parami na czas w ramach Pucharu FIAT Lang Team. Na trasie rywalizowali również amatorzy, a wśród nich między innymi Czesław Lang w parze z Henrykiem Charuckim.  Bytów przywitał wszystkich iście kolarską pogodą. Do startu przystąpiło 76 par. Dla zawodników z licencją masters i cyklosport były to oficjalne Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami na czas.
( 21 Lipca 2012)
Puchar Fiat Lang Team: „Parami na czas”

21 lipca w Bytowie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosportu w jeździe parami na czas w ramach Pucharu FIAT Lang Team. Wszystkich amatorów kolarstwa nie posiadających licencji zapraszamy również do udziału, w ramach wyścigu o Puchar Burmistrza Bytowa.
( 19 Lipca 2012)
Skandia Maraton Lang Team: Debiut Bytowa

Nie opadły jeszcze emocje związane z 69. Tour de Pologne, a Lang Team przygotował już następne. W najbliższy weekend Bytów stanie się stolicą polskiego kolarstwa. W niedzielę 22 lipca odbędzie się piąta edycja Skandia Maraton Lang Team.
Moser zwycięzcą 69. Tour de Pologne!

Włoch Moreno Moser z Liquigas-Cannondale został zwycięzcą 69. Tour de Pologne UCI World Tour. Ostatni etap rozpoczynający się i kończący w Krakowie padł łupem Niemca Johna Degenkolba z Argos Shimano.
( 16 Lipca 2012)
69 TdP Moser zgarnia VI etap i koszulkę lidera
(żródło: Lang Team fot własne)

Włoch Moreno Moser z Liquigas-Cannondale wygrał królewski, szósty etap 69. Tour de Pologne UCI World Tour i wrócił na pozycję lidera. Jako trzeci finiszował Michał Kwiatkowski z Omega Pharma-Quick Step, który teraz traci do prowadzącego 5 sekund.   W galerii fotoreportaż z wyścigu!!!!
( 15 Lipca 2012)
Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej

Ponad 1100 kolarzy wystartowało w drugiej odsłonie Tour de Pologne Amatorów, ktora rozegrana została w Bukowinie Tatrzańskiej!      W galerii fotoreportaż Janusza Haniaczyka ze startu !!   W  tej galerii fotoreportaż z mety i dekoracji zwycięzców!!!
69 TdP Swift najszybszy w Zakopanem, Kwiatkowski pozostał liderem
(żródło: Lang Team fot własne i M. Chmiel)

Brytyjczyk Ben Swift z ekipy Sky wygrał po finiszu z głównej grupy piąty etap 69. Tour de Pologne UCI World Tour, który kończył się w Zakopanem. Liderem pozostał Polak - Michał Kwiatkowski z Omega Pharma-Quick Step, którego przewaga nad drugim kolarzem zmalała do 1 sekundy.   W galerii fotoreportaż z wyścigu!!!