START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec



UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

    wyniki-skoki.pl





 
Gabinet Terapii
   
   Keti








   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  





TZN Zakopane









     







KS Pieniny





  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Letnia Liga Czarny Dunajec
2 kolejka IV Letniej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Czarnym Dunajcu
 dodano: 15 Maja 2006

14 maja  na boisku w Baligówce rozegrane zostały kolejne mecze IV amatorskiej ligi piłki nożnej w Czarnym Dunajcu.

 








Strumyk -  Śliwa     5 - 5    (2 - 0)
bramki:
Strumyk:  Hyrczyk - 2, Sieczka - 1, Sulka - 1, Kwak J. - 1
Śliwa: Smoleń - 2, Ciesielski - 1, Barnowski - 1, Zawiła - 1
 
Załuczne - Freestyle   14 - 4     (4 - 1)
bramki:
Załuczne : Kozielec M. - 6, Lenart - 4, Walkosz - 3, Maśnica - 1
Freestyle: Zmarzliński - 1, Tomczak - 1, Skarżyński - 1, Rubiś - 1
 
Zbierańcy - Szarotka       5 - 8    (2 - 5)
bramki:
Zbierańcy: Długopolski - 3 ,Fiedor P. - 2,
Szarotka: Maciusiak - 4, Sobczyk - 2, Mroczkowski S. - 2
 
Borowik - Metalick     7 - 2    (2 - 1)
bramki:
Borowik: Urbański - 4, Kargulewicz- 1, Papierz - 1, Rawicki Z (sam) - 1
Metalick: Rawicki M - 1, Jasiński -1,
 
Silver - Błękitni    3 - 4     (1 - 2)
bramki:
Silver: Trzop - 1, Kusper M - 1, Gal - 1
Błękitni: Cholewa - 2, Styrczula A. -1, Leja - 1,
 
Profil - pauza
  wyniki: Adam Chlebek.




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    945



 
  
 

 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2016