W ostatniej kolejce czarnodunajeckiej halówki przed Play Offami kolejne punkty zdobyły drużyny: Freestyle, Szarotka, Śliwa Team,Oldboys, Błekitni, Załuczne i Zbierańcy.
Ostatecznie na czele tabeli znajdują się piłkarze Błekitnych, drugie miejsce zajmują Oldboys Podczerwone a na trzecim miejscu uplasował się Metalic.
Poniżej wyniki XIII rundy
Freestyle - Skalni 10 - 5 (6 - 2)
bramki:
Freestyle: Knapczyk - 3, Łowisz - 2, Pankow - 2, Lenart - 1, Sroka - 1, Swadkowski - 1
Skalni: Obrochta - 3, Bednarz - 2,
ZKS Jastrzębie - Szarotka 3 - 6 (1 - 5)
bramki:
ZKS Jastrzębie : Łabuda Piotr - 3
Szarotka: Topór - 2, Mroczkowski - 2, Maciusiak - 1, Gruszka - 1,
Profil - Śliwa 6 - 7 (4 - 2)
bramki:
Profil : Szafraniec -3, Palenik - 2, Zchwieja - 1,
Śliwa: Słodyczka - 2, Baran - 1, Barnowski - 1, Podczerwiński - 1, Czyż - 1 (sam)
Strumyk - Oldboys 3 - 7 (0 - 4)
bramki:
Strumyk: Sroka - 2, Głowacz - 1 (sam)
Oldboys: Stępień - 5, Głowacz - 1, Hajnos - 1
Metalic - Błękitni 2 - 6 (1 - 2)
bramki:
Metalic: Rawicki Z. - 1, Gacek - 1
Błękitni: Styrczula K. - 2, Kolbrecki - 2, Cholewa - 1, Kwak - 1
Załuczne - Silver 7 - 2 (2 - 1)
bramki:
Załuczne: Kozielec T. - 2, Kozielec M - 2, Pęksa - 1, Łabuda - 1, Walkosz - 1
Silver: Madziar J. - 1, Handzel - 1
Zbierańcy - Powstańcy 10 - 6 (5 - 3)
bramki:
Zbierańcy: Kaczmarczyk - 4, Fiedor K. - 3, Długopolski -1, Pitoń - 1, Kiernia - 1
Powstańcy: Kapel - 5, Basiorka - 1
Tabela
Nazwa zespołu |
Mecze |
Pkt |
Bramki |
1. |
Błękitni Podczerwone |
13 |
37 |
174 – 63 |
2. |
Oldboys Podczerwone |
13 |
32 |
110 – 72 |
3. |
Metalic |
13 |
31 |
111 – 52 |
4. |
Silver Star Podszkle |
13 |
22 |
77 – 76 |
5. |
Śliwa Team Chochołów |
13 |
22 |
142 – 106 |
6. |
Szarotka Chochołów |
13 |
22 |
115 – 75 |
7. |
Strumyk Stare Bystre |
13 |
19 |
77 – 67 |
8. |
Drink Team Załuczne |
13 |
17 |
78 – 75 |
9. |
Profil Stolarze Cz. Dunajec |
13 |
16 |
69 – 80 |
10. |
Freestyle |
13 |
15 |
93 – 114 |
11. |
Zbierańcy Ratułów |
13 |
13 |
91 – 114 |
12. |
ZKS Jastrzębie - Załuczne |
13 |
10 |
62 – 103 |
13. |
Skalni |
13 |
6 |
66 – 178 |
14. |
Powstańcy Chochołów |
13 |
4 |
62 – 141 |
Najlepsi strzelcy :
41 – Baran (Śliwa)
35 – Kolbrecki (Błękitni),
33 – Siemek (Śliwa),
32 – Madziar J. (Silver), Pankow, (Freestyle),
30 – Styrczula K. (Błękitni),
26 – Bandyk (Oldboys), Papierz (Metalic), Jasiński (Metalic),
24 – Bednarz, (Skalni),
23 – Kwak A., Rak.(Błękitni), Łabuda Paweł, (ZKS Jastrzębie), Maciusiak, (Szarotka),
22 – Zmarzliński, (Freestyle),
21 – Głowacz, (Oldboys),
20 – Zubek (Powstańcy), Gruszka, (Szarotka), Palenik (Profil), Stępień, (Oldboys)
19 – Gewont, (Błękitni), Barnowski, (Śliwa)
18 – Słodyczka, (Śliwa), Łabuda Piotr (ZKS Jastrzębie), Szafraniec (Profil),
17 – Styrczula A., Cholewa (Błękitni), Kozielec M., (Załuczne), Obrochta (Skalni),
16 – Urbański, Gacek R. (Metalic), Topór W., Mroczkowski, (Szarotka), Fiedor K., (Zbierańcy)
15 – Kwak K. (Strumyk), Knapczyk (Freestyle), Kaczmarczyk, (Zbierańcy),
14 – Kusper M.,(Silver), Długopolski, (Zbierańcy),
13 – Rawicki Z (Metalic),
12 – Walkosz P., (Załuczne), Sroka, (Strumyk)
11 – Sobczyk, (Szarotka), Piczóra (Powstańcy), Hajnos, (Oldboys), Kiernia, (Zbierańcy), Kozielec T.,(Załuczne)
10 – Miętus M, Miętus P. (Strumyk), Guńka (Szarotka), Zep, (Skalni), Sroka, (Freestyle),
Kapel, (Powstańcy),
9 – Sieczka, Turski, (Oldboys), Kusper D., (Silver), Smoleń, (Śliwa), Zubek W.,(Szarotka)
Walkosz B., Wojtarowicz ,.(Załuczne), Molek W., (Skalni),
8 – Rzepka (Oldboys), Sieczka,(Strumyk) Majchrowicz, (Zbierańcy), Zachwieja, (Profil), Podczerwiński (Śliwa),
7 – Hyrczyk S.,( (Strumyk), Koper Chraca, (Profil), Obrochta, (Powstańcy) Stopka M. (ZKS Jastrzębie),
6 – Zięder (Powstańcy), Tomczak (Freestyle), Malacina (Śliwa), Fiedor P, Pitoń,.(Zbierańcy),
Łabuda J., (Załuczne),
5 – Mastela, Madziar Sz., Handzel, (Silver), Cieślak, (Zbierańcy), Kwak J. (Strumyk)
4 – Rebidas (Strumyk), Bachleda (Szarotka), Lenart, (Załuczne), Łowisz, (Freestyle)
3 – Stopka, (ZKS Jastrzębie), Kułach, (Zbierańcy), Siuta, Budziński, Chlebek, (Metalic), Wala, Bartyzel, (Profil),
Kwak, (Strumyk), Falfas, (Szarotka), Lenart, (Freestyle),
2 – Miętus J., (Skalni), Styrczula W., (Błękitni), Kościelniak, (Profil), Dobrik, (Silver), Basiorka, (Powstańcy)
Molek S. (Strumyk), Fryźlewicz, Rawicki M. (Metalic) Babicz, (ZKS Jastrzębie), Chraca (Załuczne)
1 – Fudala, Jarończyk (Oldboys), Hatłas (Metalic), Czepiel ,Pęksa (Załuczne), Pawlak, (Szarotka), Maśnica, Trzop
Kalec, Bielański (ZKS Jastrzębie), Styrczula, Rusek (Powstańcy), Wilk, Styrczula W. (Błękitni),
Mazanek, Swatkowski (Freestyle), Bukowski (Skalni), Tylka (Profil)
Bramki samobójcze:
1 – Fudala, Hajnos, Chlebek Ant (Oldboys), Babicz, Lenart, (ZKS Jastrzębie), Sroka, Kwak K.
Miętus J.(Strumyk), Czepiel, Bielański, Babicz, Kozielec M. (Załuczne), Toczek, Pawlak, Bachleda
(Szarotka), Maryniarczyk, Styrczula, (Powstańcy ) Słodyczka (Śliwa), Mastela (Silver)
Gewont (Błękitni)
2 – Rzepka Turski , (Oldboys), Majchrowicz (Zbierańcy), Rusek, (Powstańcy), Czyż (Profil),
3 – Zep (Skalni), Głowacz J., (Oldboys)