PLS Chicago
10-11 luty 13 kolejka PLS CHICAGO.
dodano: 12 Lutego 2007
W miniony weekend zostałą rozegrana 13 kolejka Polonijnej Ligi Siatkówki w Chicago.
Do niespodzianek nalezy wygrana Warki Team z Damar Stone.2-1
Warka rozegrałą równiez dwa zaległe spotkania: z Integrą - wynik 0-2 dla Integry oraz z Playersami. Wynik tego meczu 2-0 dla Warki.
17 i 18 lutego zostaną rozegrane kolejne zaległe spotkania rundy zasadniczej ligi a 3 i 4 marca rozpocznie się wstępna faza Play Off
Poniżej wyniki oraz tabele przesłane przez Łukasza Banysa www.plschicago.org .
Wniki:
City Focus
vs.
Players
2:0
25:12
25:19
Galaxy flooring
vs.
Done Plumbing
2:0
25:20
25:22
Matrix
vs.
Zieloni
0:2
24:26
10:25
Russian Bears
vs.
Unlimited
2:0
25:17
25:14
Damar Stone
vs.
Warka Team
2:1
25:16
14:25
15:10
White Eagles
vs.
Integra
2:0
25:13
25:18
Bodyguards
vs.
Okocim
0:2
17:25
15:25
Tabela:
Mecze
Sety
Małe Punkty
Rank.
Druzyna
Punkty
W
P
W
P
(+)
(-)
Roznica
1
WHITE EAGLES
36
12
1
24
3
675
-460
215
2
GALAXY FLOORING
29
10
3
22
9
691
-565
126
3
INTEGRA
25
8
4
19
10
629
-577
52
4
DAMAR STONE
24
7
6
19
14
705
-648
57
5
OKOCIM
23
8
4
16
9
559
-500
59
6
DONE PLUMBING
22
7
3
15
6
486
-400
86
7
RUSSIAN BEARS
20
8
3
17
11
553
-545
8
8
ZIELONI
19
7
6
15
15
643
-586
57
9
WARKA TEAM
18
6
7
14
16
636
-632
4
10
CITY FOCUS
15
4
9
13
20
649
-696
-47
11
UNLIMITED
14
5
8
11
18
578
-628
-50
12
MATRIX
10
3
10
9
22
572
-665
-93
13
BODYGUARDS
4
1
12
3
24
427
-644
-217
14
PLAYERS
2
1
11
2
23
354
-611
-257
Klasyfikacja indywidualna:
Rank.
Zawodnik
Druzyna
Punkty
1
SHATSKIY IHOR
DONE PLUMBING
2
2
RYSZ DAMIAN
CITY FOCUS
2
3
RACHWALSKI GRZEGORZ
OKOCIM
2
4
KRZYZAK KINGA
PLAYERS
2
5
LLOYD ARAGON
WHITE EAGLES
2
6
Lody Mike
Matrix
2
7
Chuchala Przemyslaw
WHITE EAGLES
2
8
MARUSHKO DANIEL
RUSSIAN BEARS
2
9
YURIY LYSENKO
RUSSIAN BEARS
1
10
WASILEWSKI JANUSZ
ZIELONI
1
11
URBANOWICZ PIOTR
CITY FOCUS
1
12
TOKARCZYK MARCELINA
PLAYERS
1
13
RADOJEWSKI TOMASZ
WHITE EAGLES
1
14
PILECKI ANDRZEJ
GALAXY FLOORING
1
15
KRZYZAK KASIA
PLAYERS
1
16
KRAVTSOV
DAMAR STONE
1
17
KONOPKO ROMAN
BODYGUARDS
1
18
KAPUSTKA TOMASZ
GALAXY FLOORING
1
19
JASZCZUK MARTIN
DAMAR STONE
1
20
HANIACZYK SZYMON
INTEGRA
1
21
Edyta Krzyzak
PLAYERS
1
22
Dariusz Matela
Unlimited
1
23
Benek Ciszek
OKOCIM
1
24
BALCERZAK LUKASZ
WARKA
1
25
Jablonski Wojtek (FAIR PLAY)
DAMAR STONE
1
26
KOWALEWSKI ARTUR
ZIELONI
1
27
VYTAUTAS TIREVICIUS
RUSSIAN BEARS
1
28
MICHALEK MIKE
DAMAR STONE
1
29
SKUCHA RADOSLAW
WHITE EAGLES
1
30
SIKORA MAREK
GALAXY FLOORING
1
31
KRAVCOV MIKE
DAMAR STONE
1
««
Powrót do listy wiadomości