15.04.2014 w Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu oraz w Hali Sportowej w Cichem Nr 1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych.
Organizatorem Turnieju była Gmina przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.
Najlepsi okazli się piłkarze z Gimnazjum w Czarnym Dunajcu, którzy w finale wygrali 2-0 z Załucznem
Zwycięska drużyna z Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum Czarny Dunajec wystąpiła w składzie: Marusarz Maciej, Wilczek Kamil, Żuchowski Krystian, Podczerwiński Marcin, Polaczek Filip, Spankowski Stanisław, Chowaniec Jakub, Kapuściarz Franciszek, Fatla Andrzej, Marduła Hubert, Guńka Kacper, Habas Michał
Opiekun drużyny: mgr Adam Chlebek
Królem strzelców został Mateusz Gawron (Gim. Załuczne). Najlepszym zawodnik turnieju został Stanisław Spankowski (Gim. Czarny Dunajec) a najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Ścisłowicz (Gim JP II w Cichem).
Zwycięskie zespoły do III miejsca otrzymały Puchary Wójta Gminy Czarny Dunajec. Wszystkie drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy, posiłek i napoje.
WYNIKI - ELIMINACJE |
|
|
|
(Czarny Dunajec): |
|
|
|
Grupa A |
|
|
|
|
|
|
1
|
Czarny Dunajec |
- |
Ratułów |
6 |
- |
0 |
2 |
Piekielnik |
- |
SPSK Czerwienne 2 |
5 |
- |
0 |
3 |
Ratułów |
- |
SPSK Czerwienne 2 |
5 |
- |
3 |
4 |
Czarny Dunajec |
- |
Piekielnik |
7 |
- |
2 |
5 |
Ratułów |
- |
Piekielnik |
2 |
- |
3 |
6 |
SPSK Czerwienne 2 |
- |
Czarny Dunajec |
2 |
- |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
Zajęte miejsca: |
|
|
|
Miejsce
|
Szkoła |
Pkt. |
Br. strzelone |
Br. stracone |
1 |
Czarny Dunajec |
6 |
18 |
4 |
2 |
Piekielnik |
2 |
10 |
9 |
3 |
Ratułów |
1 |
7 |
12 |
4 |
SPSK Czerwienne 2 |
0 |
5 |
15 |
|
Ciche |
|
|
|
|
|
Grupa B |
|
|
|
|
|
|
1
|
SPSK Stare Bystre nr1 |
- |
Załuczne |
1 |
- |
5 |
2 |
Ciche JP II |
- |
Ciche nr 1 |
3 |
- |
1 |
3 |
Załuczne |
- |
Ciche nr 1 |
6 |
- |
1 |
4 |
SPSK Stare Bystre nr1 |
- |
Ciche JP II |
2 |
- |
5 |
5 |
Załuczne |
- |
Ciche JP II |
3 |
- |
3 |
6 |
Ciche nr 1 |
- |
SPSK Stare Bystre nr1 |
3 |
- |
1 |
Zajęte miejsca: |
|
|
|
|
|
Miejsce
|
Szkoła |
Pkt. |
Br. strzelone |
Br. stracone |
1 |
Załuczne |
5 |
14 |
5 |
2 |
Ciche JP II |
5 |
11 |
6 |
3 |
Ciche nr 1 |
1 |
5 |
10 |
4 |
SPSK Stare Bystre nr1 |
0 |
4 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
PÓŁFINAŁY |
|
|
|
1
|
Czarny Dunajec |
- |
Ciche JP II |
2 |
- |
1 |
2 |
Piekielnik |
- |
Załuczne |
0 |
- |
2 |
MECZ O 3 MIEJSCE |
|
|
|
1
|
Ciche JP II |
- |
Piekielnik |
0 |
- |
3 |
FINAŁY |
|
|
|
1
|
Czarny Dunajec |
- |
Załuczne |
2 |
- |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA KOŃCOWA: |
|
|
|
Miejsce
|
Szkoła Gim. |
|
|
|
|
1 |
Czarny Dunajec |
|
|
|
|
2 |
Załuczne |
|
|
|
|
3 |
Piekielnik |
|
|
|
|
4 |
Ciche JP II |
|
|
|
|
5-6 |
Ciche nr 1 |
|
|
|
|
Ratułów |
|
|
|
|
7-8 |
SPSK Czerwienne 2 |
|
|
|
|
|
SPSK Stare Bystre nr 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ze sportowym pozdrowieniem
Koordynator sportu w Gminie
Mgr Marek Szuba