W drugiej edycji XX Letniej Ligi Biegowej wystartowało ponad 250 dziewcząt i chłopców z szkół podstawowych i gimnazjów z Zakopanego Dzianisza, Sierockiego i Gliczarowa.
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - WYNIKI |
13.06.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Zbozień Wioletta |
01 |
SP Gliczarów Górny |
3:10,7 |
50 |
2 |
Szkurat Gabriela |
01 |
SP 2 Zakopane |
3:22,2 |
45 |
3 |
Karpiel Kamila |
01 |
SP 2 Zakopane |
3:31,7 |
42 |
4 |
Amilkiewicz Zuzanna |
01 |
SP 2 Zakopane |
3:33,3 |
40 |
5 |
Sieczka Karolina |
01 |
SP Gliczarów Górny |
3:43,3 |
38 |
6 |
Tylka Natalia |
01 |
SP Gliczarów Górny |
3:46,3 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
2001 |
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Orawiec Dariusz |
01 |
SP Gliczarow Górny |
4:16,8 |
50 |
2 |
Chrobak Mariusz |
01 |
SP Gliczarow Górny |
4:23,7 |
45 |
3 |
Mańko Kacper |
01 |
SP 5 Zakopane |
4:39,8 |
42 |
4 |
Marduła Piotr |
01 |
SP 4 Zakopane |
4:51,6 |
40 |
5 |
Rzadkosz Adam |
01 |
SP Gliczarow Górny |
4:54,1 |
38 |
6 |
Styrczula Maciej |
01 |
SP 5 Zakopane |
4:58,1 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
2002 - 2003 |
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Łaś Magdalena |
02 |
SP Gliczarów Górny |
3:04,6 |
50 |
2 |
Mateja Renata |
02 |
SP 4 Zakopane |
3:11,4 |
45 |
3 |
Długosz Marcelina |
02 |
SP Gliczarów Górny |
3:31,1 |
42 |
4 |
Jarosz Magdalena |
02 |
SP Sierockie |
3:34,3 |
40 |
5 |
Buksa Karolina |
02 |
SP Sierockie |
3:35,4 |
38 |
6 |
Walkosz Katarzyna |
03 |
SP 9 Zakopane |
3:37,6 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
2002 - 2003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Gąsienica Roj Szymon |
02 |
SP 2 Zakopane |
4:39,5 |
50 |
2 |
Kaczmarek Krystian |
02 |
SP 5 Zakopane |
4:56,4 |
45 |
3 |
Fryzowicz Jan |
02 |
SP 9 Zakopane |
5:03,0 |
42 |
4 |
Zwijacz Marek |
02 |
SP Kościelisko |
5:06,4 |
40 |
5 |
Niżnik Wojciech |
02 |
SP Dzianisz |
5:11,1 |
38 |
6 |
Topór Paweł |
03 |
SP Gliczarow Górny |
5:13,6 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
2004 i MŁ. |
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Orawiec Aneta |
04 |
SP Gliczarów Górny |
2:22,6 |
50 |
2 |
Zwijacz Barbara |
04 |
SP 9 Zakopane |
2:28,8 |
45 |
3 |
Zwijacz Ewa |
05 |
SP Kościelisko |
2:29,0 |
42 |
4 |
Mrugała Natalia |
04 |
SP Sierockie |
2:29,3 |
40 |
5 |
Szczepaniak Krupowska Alicja |
05 |
SP 5 Zakopane |
2:35,0 |
38 |
6 |
Gąsienica Fronek Zofia |
04 |
SP 5 Zakopane |
2:36,7 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
2004 i MŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Celej Szymon |
05 |
SP 5 Zakopane |
2:18,3 |
50 |
2 |
Muskat Jan |
04 |
SP 5 Zakopane |
2:18,9 |
45 |
3 |
Rzadkosz Jan |
04 |
SP 9 Zakopane |
2:20,6 |
42 |
4 |
Chyc Marcel |
05 |
SP 5 Zakopane |
2:22,0 |
40 |
5 |
Waliczek Andrzej |
05 |
SP 4 Zakopane |
2:26,4 |
38 |
6 |
Amilkiewicz Tymoteusz |
05 |
SP 2 Zakopane |
2:29,5 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY GIMNAZJALNE - WYNIKI |
13.06.2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
1999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Gąs. Mracielnik Hanna |
99 |
GMS |
4:55,8 |
50 |
2 |
Skupień Natalia |
99 |
Gimnazjum Gliczarów |
5:26,6 |
45 |
3 |
Gał Barbara |
99 |
Gimnazjum Gliczarów |
5:27,1 |
42 |
4 |
Aleksandrzak Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:28,9 |
40 |
5 |
Leszczyńska Natalia |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:37,7 |
38 |
6 |
Górowska Marta/Magda |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:40,2 |
36 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Magdziak Bartłomiej |
99 |
GMS |
5:00,0 |
50 |
2 |
Niemiec Kamil |
99 |
Gim Gliczarów Górny |
5:00,3 |
45 |
3 |
Wacławiak Artur |
99 |
GMS |
5:16,1 |
42 |
4 |
Pradziad Józef |
99 |
Gim Gliczarów Górny |
5:27,3 |
40 |
5 |
Wojciechowski Krzysztof |
99 |
Gimnazjum nr 2 |
5:31,7 |
38 |
6 |
Tomczyk Jakub |
99 |
GMS |
5:35,6 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Łuszczek Małgorzata |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
5:05,7 |
50 |
2 |
Gąsienica Roj Karolina |
00 |
G ZSP |
5:09,1 |
45 |
3 |
Ciszek Maria |
00 |
Gim nr 2 |
5:18,5 |
42 |
4 |
Słodyczka Dorota |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
5:23,3 |
40 |
5 |
Hauke Patrycja |
00 |
Gim nr 2 |
5:28,5 |
38 |
6 |
Styrczula Urszula |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
5:32,9 |
36 |
|
CHŁOPCY |
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
CZAS |
PKT |
1 |
Grządziel Jan |
00 |
GMS |
5:16,7 |
50 |
2 |
Łaś Bartłomiej |
00 |
Gim Gliczarów Górny |
5:18,3 |
45 |
3 |
Bobrowski Szymon |
00 |
Gimnazjum nr 3 |
5:26,9 |
42 |
4 |
Rol Bartek |
00 |
Gim Sierockie |
5:30,1 |
40 |
5 |
Tylka Mateusz |
00 |
ZS GiSP Dzianisz |
5:43,0 |
38 |
6 |
Śreniowski Jan |
00 |
GMS |
5:44,7 |
36 |
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki ligi tutaj w formacie excela!!!
|