Po rozegraniu 3 kolejki na pozycję lidera wysunęli się piłkarze Wiatru Ludźmierz, drugie miejsce zajmuje Orkan Raba Wyżna a trzecie Granit Czarna Góra.
Kolejka 3 - 17 sierpnia
Gorc Ochotnica – Orkan Raba Wyżna 3-3 (1-0)
Bramki : 1-0 Hasior 44', 2-0 Bożyk 55', 3-0 Wiatr 69', 3-1 Lenart 75' , 3-2 Skawski 77' z k, 3-3 Skawski 83'
Gorc: Janiarczyk – Faron, Jurkowski, Ziemianek, Syjud, Bożyk, Wiatr, Tokarczyk-78' Brusiński, Giemzik, Hasior, Polak.
Orkan: M. Szklarz – M. Lenart, Piotr Filipek-59' Filipiak, Mateusz Czyszczoń -65' Pieczara, Chrabak, Michał Czyszczoń -80' Świder, Skawski, Teper, Gromczak, Kasiniak, Borzęcki.
******
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Podhale II Nowy Targ 1-4 (0-0)
Bramki :1-0 Jandura 49' , 1-1 Stańczak 57', 1-2 A. Hajnos 74' , 1-3 Stanczak 87', 1-4 Pękala 89'
Łapsze Niżne: Kałafut – Timek, Kowalczyk, Fąk, Knap, Tymek -65' Pacyga, Szewczyk, Chmiel, Brzyzek, Bogaczyk, Jandura.
NKP Podhale II: Kowalczuk – Mastalski, Karpiel, Judasz, A. Hajnos, Leśniakiewicz, Stawicki, Gołuchowski -46' Kikla, Sulka -46' Pękala, Duda, Grzybek -46' Wąsik.
******
Lepietnica Klikuszowa – Wierchy Rabka 6-2 (3-2)
Bramki: 0-1 Jurzec 13', 1-1 Budziak 22', 21 M. Gał 28', 2-2 Wietrzyk 33' , 3-2 M. Chorążak 38', 4-2 M. Chorążak 50', 5-2 M . Gał 64', 6-2 Duda 68',
Lepietnica: Pępek – B. Gał -70' Sołtys, M. Gał, T. Matuszek, Budziak -52' Duda, K. Chorążak, M. Chorążak, Chudoba, Józefczak -70' Czerwiński, Opyrchał, Bryja-85' Plewa).
Wierchy: Potoczek – Traczyk, M. Zając, Sularz -71' A. Dziechciowski, Wróbel, Jurzec -55' P. Zając, Majerski, Białoński, G. Dziechciowski -60' Knowa, Wietrzyk.
******
Jordan Jordanów – Babia Góra Lipnica Wielka 5-1 (0-1)
Bramki: 0-1 T. Lach 24', 1-1 Sewioło 65' k, 2-1 Wrobel 70' k, 3-1 Paś 73', 4-1 Ryś 80', 5-1 Paś 84'
Jordan: Łazarz – Kołodziejczyk, F. Tyrpa, Hodana -21' Paś, Sewioło, Kulak -76' Ryś, Wójtowicz, Sroka, Romaniak -84' Dudek, Wróbel, Sochacki.
Babia Góra: Ł. Bandyk – Piotr Lach -18' Dyrda, K. Kucek, Paweł Lach, Lichosyt, Kudzia -79' Cymerman, G. Skoczyk, Janiczak, Wontorczyk, T. Lach, S. Skoczyk.
*****
Skalni Zaskale – Wiatr Ludźmierz 1-3 (0-1)
Bramki: 0-1 Luberda 38'. 1-1 Król 50' k. 1-2 Targosz 59'. 1-:3 Basisty 74'
Skalni: Klejka – S. Walkosz, S. Strama, Bukowski, M. Walkosz, Czajkowski, Król -67' P. Gacek, N. Gacek, G. Gacek, Rajnisz -75' Walasik, B. Stanek .
Wiatr: Byrnas – Mikoś, M. Strama, Zubek, G. Handzel, Sojka -90' M. Handzel, Luberda, Basisty, Grzęda, Stopiak -88' Czaja, Targosz -86' Bibro.
******
Bystry Nowe Bystre - Granit Czarna Góra 0-2 (0-1) w Ludźmierzu
Bramki ;0-1 Sarna 25', 0-2 Budz 73'
Bystry: Zep – W. Staszel, Z. Staszel, T. Staszel, Fudala, A. Bobak, Potrząsaj, Tylka, Matkowski -55' Kwak, Molek -67' B. Jarosz, W. Jarosz.
Granit: P. Gogola – K. Kiernoziak, K. Sarna, J. Milon, P. Sarna, M. Sarna, Z. Milon, Półtorak, Sz. Kiernoziak, Budz -85' T. Lichacz, Trzop.
******
Zawrat Bukowina Tatrzańska – Lubań Tylmanowa 4-3 (0-0) w Nowej Białej
Bramki: 1-0 Kalata 50',1-1 Kołodziej 65' , 1-2 Krupa 68', 2-2 Dorula 69' , 3-2 Jandura 72', 3-3 Ligas 85', 4-3 Rzadkosz 93'
Zawrat: Wcisło – Kalata, Bobak, Kuchta, Stasik, Zarycki -60' Budz, Chowaniec, Ustupski -80' Papież, Janczy, Rzadkosz, Lańda -46 Dorula.
Lubań: Pęksa – J. Kozielec, M. Kozielec, Kasprzak, Pierzchała, Michał Noworolnik -63' Krupa, F. Noworolnik -80' Ligas, Kołodziej, P. Kwit -80' Stapkowicz, Wójcik, Gołdyn.
Tabela:
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
Z |
R |
P |
BRAMKI |
1 |
Wiatr Ludźmierz |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
12-6 |
2 |
Orkan Raba Wyżna |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
12-5 |
3 |
Granit Czarna Góra |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
5-2 |
4 |
Lepietnica Klikuszowa |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
13-10 |
5 |
Wierchy Rabka |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
8-7 |
6 |
Bystry Nowe Bystre |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
4-3 |
7 |
Gorc Ochotnica |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
6-7 |
8 |
Jordan Jordanów |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-7 |
9 |
NKP Podhale II Nowy Targ |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
6-5 |
10 |
Lubań Tylmanowa |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-5 |
11 |
Babia Góra Lipnica Wielka |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
9-12 |
12 |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
6-13 |
13 |
Skalni Zaskale |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3-6 |
14 |
KS Łapsze Niżne |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3-11 |
Kolejka 4 - 23-24 sierpnia
Orkan Raba Wyżna - Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wiatr Ludźmierz - Bystry Nowe Bystre
Babia Góra Lipnica Wielka - Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój - Jordan Jordanów
Podhale II Nowy Targ - Lepietnica Klikuszowa
Gorc Ochotnica - Krokus 2000 Łapsze Niżne