Ponad 30 cyklistów dziewcząt i chłopców z szkół podstawowych , gimnazjów oraz szkół średnich rywalizowało w dorocznych jesiennych zawodach MTB rozgrywanych na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.
wyniki 18 wrzesnia 2014
Szkoły Średnie
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
KUBIN WIKTORIA |
ZSMS |
6:21,8 |
2 |
GAŁ SYLWIA |
ZSHT |
8:13,9 |
3 |
ŚMIECH MARIOLA |
ZSHT |
8:22,0 |
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
MIERCZAK MICHAŁ |
ZSO |
7:28,5 |
2 |
NOWACZYK MICHAŁ |
ZSMS |
7:51,2 |
3 |
BUDZ JAN |
ZSB |
8:06,7 |
|
SZKOŁY GIMNAZJALNE |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
1999 - 2001 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
MICHALIK ALEKSANDRA |
GMS |
6:21,1 |
2 |
ZYMAŃSKA KLAUDIA |
GMS |
6:22,4 |
3 |
GĄSIENICA ROJ KAROLINA |
ZS PLASTYCZNYCH |
6:22,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
1999 - 2001 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
BUŃDA ANDRZEJ |
G NR 2 |
5:51,1 |
2 |
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF |
G NR 2 |
5:52,7 |
3 |
JANIK PIOTR |
G NR 1 |
5:57,3 |
\
|
SZKOŁY PODSTAWOWE |
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
2002 - 2003 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
KRÓL SABINA |
SP 9 |
3:31,3 |
2 |
WIŚNIOWSKA KLAUDIA |
POSA |
3:59,8 |
3 |
LICHOTA ALKSANDRA |
SP 9 |
4:20,2 |
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
ZWIJACZ MAREK |
SP KOŚCIELISKO |
5:47,6 |
2 |
SMERECZYŃSKI ANDRZEJ |
SP 2 |
6:06,2 |
3 |
TYLKA JAKUB |
SP STASIKÓWKA |
6:31,9 |
|
DZIEWCZĘTA |
2004 - 2005 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
ZWIJACZ EWA |
SP KOŚCIELISKO |
6:30,8 |
2 |
KUBIN LIWIA |
SP 3 |
6:41,1 |
3 |
KOZACHENKO ANNA |
SP 3 |
7:17,2 |
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ |
SP 2 |
5:52,2 |
2 |
CUDZICH JAN |
SP 4 |
6:05,9 |
3 |
ZAJĄC JAKUB |
SP 3 |
6:11,1 |
|
DZIEWCZĘTA |
2006 -- 2007 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
KOMOROWSKA NIKOLA |
SP 3 |
2:51,7 |
2 |
POLANOWSKA ANETA |
SP 3 |
3:11,4 |
3 |
SUCHOWIAN IZABELA |
SP 9 |
3:17,6 |
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
1 |
CUKIER ANTONI |
POSA |
2:35,1 |
2 |
GĄS. GIEWONT KLEMENS |
SP 2 |
2:39,5 |
3 |
SOLIK STANISŁAW |
POSA |
2:42,9 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!
|