14 i 21 stycznia na trasach biegowych pod Wielką Krokwią w Zakopanem rozegrano dwie edycje XXXVIII Zimowej Ligi Szkolnej w biegach narciarskich. Zawody były organizowane przez MOSiR Zakopane.
Na starcie biegów stanęło ponad 130 dziewcząt i chłopców z roczników 1999-2006 i mł.
Wyniki 14 stycznia
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 1999 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Czaja Wiktor |
GMS Zakopane |
1999 |
05:32,9 |
2 |
Staszel Dariusz |
G. Kościelisko |
1999 |
05:48,7 |
3 |
Wacławiak Artur |
GMS Zakopane |
1999 |
05:58,5 |
4 |
Stasiwolak Robert |
G. Dzianisz |
1999 |
08:29,9 |
5 |
Karpiel Paweł |
ZSPiG Sierockie |
1999 |
14:09,4 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 1999 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Jakieła Joanna |
GMS Zakopane |
1999 |
06:23,5 |
2 |
Piczura Magdalena |
GMS Zakopane |
1999 |
07:01,5 |
3 |
Gąsienica-Mracielnik Hanna |
GMS Zakopane |
1999 |
08:03,4 |
4 |
Prystacka Dominika |
GMS Zakopane |
1999 |
08:04,3 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2000 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Długopolski Tomasz |
PG STARE BYSTRE |
2000 |
06:26,6 |
2 |
Nawara Jan |
G. Kościelisko |
2000 |
06:48,5 |
3 |
Grządziel Jan |
GMS Zakopane |
2000 |
06:56,1 |
4 |
Galica Andrzej |
GMS Zakopane |
2000 |
07:11,6 |
5 |
Łaś Bartłomiej |
G. Gliczarów Górny |
2000 |
07:34,9 |
6 |
Szczepaniak Łukasz |
G. Kościelisko |
2000 |
07:34,9 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2000 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Karciarz Patrycja |
G. 1 Biały Dunajec |
2000 |
06:42,3 |
2 |
Pawliczek Paulina |
GMS Zakopane |
2000 |
07:19,2 |
3 |
Łuszczek Małgorzata |
G. Dzianisz |
2000 |
10:01,9 |
4 |
Słodyczka Dorota |
G. Dzianisz |
2000 |
10:50,7 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2001 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Haberny Dawid |
GMS Zakopane |
2001 |
07:08,8 |
2 |
Franosz Andrzej |
G. Gliczarów Górny |
2001 |
07:09,2 |
3 |
Korzeniowski Maciej |
GMS Zakopane |
2001 |
07:12,8 |
4 |
Stopka Adrian |
PG STARE BYSTRE |
2001 |
07:30,9 |
5 |
Kieta Krzysztof |
GMS Zakopane |
2001 |
07:35,4 |
6 |
Fatla Marcin |
PG STARE BYSTRE |
2001 |
07:56,7 |
|
Dziewczęta ur. 2001 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Stachoń Natalia |
GMS Zakopane |
2001 |
07:13,2 |
2 |
Nawara Alina |
G. Kościelisko |
2001 |
07:31,2 |
3 |
Iwaniec Małgorzata |
G. Kościelisko |
2001 |
08:02,1 |
4 |
Gąsienica Kamila |
G. Kościelisko |
2001 |
08:02,2 |
5 |
Wojtanek Angelika |
GMS Zakopane |
2001 |
08:35,3 |
6 |
Bukowska Agnieszka |
G. Kościelisko |
2001 |
13:18,6 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2002 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Bugara Robert |
SP Kościelisko |
2002 |
06:33,9 |
2 |
Skupień Adam |
SP Gliczarów Górny |
2002 |
07:14,2 |
3 |
Długopolski Kamil |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2002 |
07:16,0 |
4 |
Gąsienica-Ciaptak Maciej |
SP 2 Zakopane |
2002 |
07:37,1 |
5 |
Iwaniec Sylwester |
SP Kościelisko |
2002 |
08:01,7 |
6 |
Łukaszczyk Maksymilian |
SP Murzasichle |
2002 |
08:30,9 |
|
Dziewczęta ur. 2002 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Szkurat Irena |
SP Sękowa |
2002 |
07:07,8 |
2 |
Lańda Katarzyna |
SP Poronin |
2002 |
08:37,9 |
3 |
Łaś Magdalena |
SP Gliczarów Górny |
2002 |
09:28,1 |
4 |
Stachowiec Weronika |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
09:39,5 |
5 |
Jarząbek Katarzyna |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
10:00,0 |
6 |
Matyga Paulina |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
10:08,6 |
|
Chłopcy ur. 2003 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Trebunia Łukasz |
SP 2 Biały Dunajec |
2003 |
03:45,6 |
2 |
Stopka Jakub |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2003 |
04:09,3 |
3 |
Bukowski Jan |
SP 2 Zakopane |
2003 |
04:09,6 |
4 |
Czernik Mateusz |
SP Gliczarów Górny |
2003 |
04:15,8 |
5 |
Szczepaniak Dawid |
SP Kościelisko |
2003 |
04:21,6 |
6 |
Kasperek Bartłomiej |
SP Kościelisko |
2003 |
04:53,7 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2003 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Nędza Anna |
SP Kościelisko |
2003 |
03:23,3 |
2 |
Szczepanik Kamila |
SP Kościelisko |
2003 |
04:07,5 |
3 |
Leszczyńska Wiktoria |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2003 |
04:49,5 |
4 |
Tomaszewska Martyna |
SP Kościelisko |
2003 |
05:15,0 |
5 |
Długosz Marcelina |
SP Dzianisz |
2003 |
05:48,6 |
6 |
Staszel Magdalena |
SP Dzianisz |
2003 |
07:14,8 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2004 i 2005 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Sowiński Rafał |
SP Gliczarów Górny |
2004 |
04:34,5 |
2 |
Buńda Klemens |
SP Poronin |
2004 |
04:41,9 |
3 |
Kaczmarczyk Szymon |
SP Gliczarów Górny |
2004 |
04:51,9 |
4 |
Marusarz Stanisław |
SP 2 Zakopane |
2004 |
05:14,9 |
5 |
Oleś Szymon |
SP 2 Zakopane |
2004 |
07:31,8 |
6 |
Kotowski Ksawery |
SP 2 Zakopane |
2005 |
07:44,0 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2004 i 2005 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Szkurat Daria Joanna |
SP Sękowa |
2004 |
03:58,7 |
2 |
Grela Ewa |
SP Poronin |
2004 |
04:53,5 |
3 |
Michalik Zofia |
SP Kościelisko |
2004 |
04:59,3 |
4 |
Topór Magdalena |
SP Gliczarów Górny |
2005 |
05:25,8 |
5 |
Kaciczak Olga |
SP 2 Zakopane |
2004 |
05:47,4 |
6 |
Orawiec Aneta |
SP Gliczarów Górny |
2004 |
06:16,9 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2006 i mł. |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Jarząbek Kacper |
ZSPIG Sierockie |
2006 |
03:56,5 |
2 |
Zwatrzko Jan |
SP Kościelisko |
2006 |
06:01,5 |
3 |
Kacziczak Bartłomiej |
SP 2 Zakopane |
2006 |
06:04,0 |
4 |
Stachoń Karol |
SP 3 Zakopane |
2006 |
07:20,9 |
5 |
Kula Filip |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2006 |
09:12,0 |
6 |
Gubała Patryk |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2006 |
09:14,6 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2006 i mł. |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Michalik Anna |
SP Kościelisko |
2006 |
07:27,2 |
|
|
|
|
|
Wyniki 21 stycznia
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 1999 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Czaja Wiktor |
GMS Zakopane |
1999 |
10:08,1 |
2 |
Staszel Dariusz |
G. Kościelisko |
1999 |
10:11,4 |
3 |
Obrochta Wojciech |
G. Kościelisko |
1999 |
14:36,8 |
4 |
Stasiwolak Robert |
G. Dzianisz |
1999 |
15:27,2 |
5 |
Kula Maciej |
G. Dzianisz |
1999 |
15:46,3 |
6 |
Iwaniec Henryk |
G. Kościelisko |
1999 |
16:40,6 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 1999 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Jakieła Joanna |
GMS Zakopane |
1999 |
11:25,2 |
2 |
Piczura Magdalena |
GMS Zakopane |
1999 |
13:18,3 |
3 |
Gąsienica-Mracielnik Hanna |
GMS Zakopane |
1999 |
14:17,8 |
4 |
Prystacka Dominika |
GMS Zakopane |
1999 |
14:51,0 |
5 |
Skupień Natalia |
G. Gliczarów Górny |
1999 |
19:17,9 |
6 |
Bukowska Magdalena |
G. Kościelisko |
1999 |
23:35,1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2000 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Grządziel Jan |
GMS Zakopane |
2000 |
11:23,7 |
2 |
Długopolski Tomasz |
PG STARE BYSTRE |
2000 |
11:32,1 |
3 |
Nawara Jan |
G. Kościelisko |
2000 |
11:44,2 |
4 |
Szczepaniak Łukasz |
G. Kościelisko |
2000 |
13:07,0 |
5 |
Łaś Bartłomiej |
G. Gliczarów Górny |
2000 |
13:30,3 |
6 |
Czernik Łukasz |
G. Gliczarów Górny |
2000 |
14:04,4 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2000 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Pawliczek Paulina |
GMS Zakopane |
2000 |
12:26,1 |
2 |
Karciarz Patrycja |
G. 1 Biały Dunajec |
2000 |
12:41,9 |
3 |
Łuszczek Małgorzata |
G. Dzianisz |
2000 |
17:17,2 |
4 |
Słodyczka Dorota |
G. Dzianisz |
2000 |
17:44,7 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2001 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Franosz Andrzej |
G. Gliczarów Górny |
2001 |
12:46,8 |
2 |
Stopka Adrian |
PG STARE BYSTRE |
2001 |
13:01,8 |
3 |
Ogórek Marcin |
G. Dzianisz |
2001 |
15:40,7 |
4 |
Staszel Michał |
G. Dzianisz |
2001 |
17:29,2 |
5 |
Gruszka Grzegorz |
G. Dzianisz |
2001 |
17:54,8 |
6 |
Szpunar Łukasz |
G. Dzianisz |
2001 |
18:21,5 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2001 |
Dystans 3x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Gąsienica Kamila |
G. Kościelisko |
2001 |
12:41,9 |
2 |
Nawara Alina |
G. Kościelisko |
2001 |
13:43,3 |
3 |
Stachoń Natalia |
GMS Zakopane |
2001 |
13:50,5 |
4 |
Wojtanek Angelika |
GMS Zakopane |
2001 |
15:26,9 |
5 |
Oczkoś Julia |
G. Kościelisko |
2001 |
20:06,1 |
6 |
Bukowska Agnieszka |
G. Kościelisko |
2001 |
20:12,2 |
|
Chłopcy ur. 2002 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Bugara Robert |
SP Kościelisko |
2002 |
07:52,8 |
2 |
Długopolski Kamil |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2002 |
08:57,3 |
3 |
Iwaniec Sylwester |
SP Kościelisko |
2002 |
09:16,3 |
4 |
Gąsienica Roj Szymon |
SP 2 Zakopane |
2002 |
09:19,5 |
5 |
Szczepaniak Daniel |
SP Kościelisko |
2002 |
10:21,1 |
6 |
Łukaszczyk Maksymilian |
SP Murzasichle |
2002 |
10:24,4 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2002 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Szkurat Irena |
SP Sękowa |
2002 |
08:29,0 |
2 |
Lańda Katarzyna |
SP Poronin |
2002 |
09:30,0 |
3 |
Łaś Magdalena |
SP Gliczarów Górny |
2002 |
11:37,0 |
4 |
Bukowska Magdalena |
SP Kościelisko |
2002 |
11:38,3 |
5 |
Stachowiec Weronika |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
12:13,0 |
6 |
Jarząbek Katarzyna |
SP 2 Biały Dunajec |
2002 |
12:40,0 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2003 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Trebunia Łukasz |
SP 2 Biały Dunajec |
2003 |
09:29,5 |
2 |
Szczepaniak Dawid |
SP Kościelisko |
2003 |
10:12,2 |
3 |
Staszel Stanisław |
SP Kościelisko |
2003 |
11:01,7 |
4 |
Czernik Mateusz |
SP Gliczarów Górny |
2003 |
11:15,9 |
5 |
Michalik Mateusz |
SP Kościelisko |
2003 |
11:29,5 |
6 |
Kasperek Bartłomiej |
SP Kościelisko |
2003 |
12:21,2 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2003 |
Dystans 2x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Nędza Anna |
SP Kościelisko |
2003 |
08:49,7 |
2 |
Szczepanik Kamila |
SP Kościelisko |
2003 |
09:45,4 |
3 |
Leszczyńska Wiktoria |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2003 |
11:14,9 |
4 |
Tomaszewska Martyna |
SP Kościelisko |
2003 |
11:31,5 |
5 |
Długosz Marcelina |
SP Dzianisz |
2003 |
12:19,5 |
6 |
Bartol Julia |
SP Ząb |
2003 |
13:41,7 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2004 i 2005 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Wójcik Jakub |
SP Ząb |
2005 |
05:29,5 |
2 |
Sowiński Rafał |
SP Gliczarów Górny |
2004 |
05:37,4 |
3 |
Wójcik Kamil |
SP Ząb |
2004 |
05:44,6 |
4 |
Buńda Klemens |
SP Poronin |
2004 |
05:44,9 |
5 |
Marusarz Stanisław |
SP 2 Zakopane |
2004 |
05:53,9 |
6 |
Kaczmarczyk Szymon |
SP Gliczarów Górny |
2004 |
06:01,8 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2004 i 2005 |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Szkurat Daria Joanna |
SP Sękowa |
2004 |
04:40,3 |
2 |
Michalik Zofia |
SP Kościelisko |
2004 |
05:23,9 |
3 |
Kaciczak Olga |
SP 2 Zakopane |
2004 |
05:41,1 |
4 |
Obrochta Julia |
SP Kościelisko |
2004 |
05:54,2 |
5 |
Grela Ewa |
SP Poronin |
2004 |
05:58,5 |
6 |
Gubała Weronika |
PSP SZSK STARE BYSTRE NR 1 |
2004 |
06:17,0 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy ur. 2006 i mł. |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Zwatrzko Jan |
SP Kościelisko |
2006 |
06:04,1 |
2 |
Kaciczak Bartłomiej |
SP 2 Zakopane |
2006 |
06:38,6 |
3 |
Wiercioch Franciszek |
SP Kościelisko |
2006 |
07:48,5 |
4 |
Stoch-Michna Wojciech |
SP Kościelisko |
2007 |
08:06,2 |
5 |
Ficek Filip |
SP Kościelisko |
2007 |
10:54,2 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta ur. 2006 i mł. |
Dystans 1x1,2 km |
|
|
M. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Data ur. |
Wynik |
1 |
Michalik Anna |
SP Kościelisko |
2006 |
06:49,5 |
2 |
Kaciczak Martyna |
SP 2 Zakopane |
2008 |
09:58,9 |
3 |
Kaczmarczyk Maja |
SP Gliczarów Górny |
2007 |
10:43,6 |
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|