Ponad 130 dziewcząt i chłopców wystartowało w finałowym slalomie gigancie XXXVIII ZLS . Tradycyjnie zawody rozgrywane są na gościnnym stoku w Kluszkowcach. Rywalizacja organizowana przez MOSiR Zakopane została tym razem przeprowadzona w zmiennych warunkach atmosferycznych
wyniki
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Nawalaniec Hanna |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
56,68 |
2 |
Buńda Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
57,33 |
3 |
Wójciak Aniela |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
57,65 |
4 |
Gąsienica-Roj Anna |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
57,88 |
5 |
Moszczyńska Zuza |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
58,26 |
6 |
Nawalaniec Zofia |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
58,73 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2007 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Ziółkowski Kazimierz |
2007 |
WKN |
Warszawa |
51,45 |
2 |
Stolarczyk Franciszek |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
55,71 |
3 |
Tusiewicz Mikołaj |
2007 |
MKS Skrzyczne |
Szczyrk |
55,77 |
4 |
Pawiński Jan |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
57,53 |
5 |
Wydra Patryk |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
61,09 |
6 |
Guńka Jakub |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
63,99 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zwijacz Ewa |
2005 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
50,62 |
2 |
Zięba Hanna |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
51,25 |
3 |
Bańdo Magdalena |
2005 |
F2 Dawidek Team.pl |
Zakopane |
51,93 |
4 |
Komorowska Nikola |
2006 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
52,18 |
5 |
Wójcik Zofia |
2005 |
WKN |
Warszawa |
52,75 |
6 |
Sosenko Elżbieta |
2005 |
KS Frajda |
Zakopane |
53,14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2005 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zdort Jan |
2005 |
WTS Deski |
Warszawa |
51,15 |
2 |
Ziobrowski Stefan |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
51,53 |
3 |
Bryk Bernard |
2005 |
WKN |
Warszawa |
51,78 |
4 |
Brain Alexei |
2005 |
KS Frajda |
Zakopane |
52,41 |
5 |
Lewandowski Maksymilian |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
52,74 |
6 |
Bors Iwo |
2005 |
WKN |
Warszawa |
53,14 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Skarbek-Malczewska Anna |
2003 |
KS Firn |
Zakopane |
49,51 |
2 |
Ratajczyk Karolina |
2003 |
WKN |
Warszawa |
49,70 |
3 |
Wójcik Aleksandra |
2003 |
KN Sporteum |
Warszawa |
49,96 |
4 |
Bubieńczyk Aleksandra |
2003 |
WKN |
Warszawa |
52,22 |
5 |
Majerczyk Marcelina |
2004 |
KS Frajda |
Zakopane |
53,67 |
6 |
Milej Maja |
2003 |
WKN |
Warszawa |
54,24 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2003 |
|
|
|
|
M. |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
CZAS |
1 |
Zwijacz Marek |
2003 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
48,17 |
2 |
Burkiewicz Jan |
2004 |
WKN |
Warszawa |
49,30 |
3 |
Grzegorzewski Maciej |
2004 |
WKN |
Warszawa |
49,83 |
4 |
Tomanek Jan |
2003 |
WKN |
Warszawa |
50,27 |
5 |
Kierkowski Juliusz |
2004 |
WKN |
Warszawa |
50,72 |
6 |
Lewiński Maciej |
2003 |
WKN |
Warszawa |
50,76 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!
|