W czwartej kolejce derbowe spotkanie pomiędzy Porońcem a Podhalem zakończyło się remisem 1-1
Poroniec Poronin - Podhale Nowy Targ 1-0 (0-0 )
Bramki: 1-0 Bartos 61' , 1-1 Pająk 86'
Poroniec: Zając – Gryźlak, Bartos, Pluta, Kogut, Madejski, Malinowski, Wolański -69' Łyduch, Leszczak -83' Senderski, Gadzina, Żurawski.
Podhale: Różalski – Basta, Mikołajczyk, Urbański, Bobak -49' Borowicz, Lizak-7'2 Duda), Komorek, Gąsiorek, Czubin, Waksmundzki -56' Świerzbiński, Fałowski -59' Pająk
Kolejka 4 - 26 sierpnia
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 0-0
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-0 Korona II Kielce 3-0
Bramki:
Krzysztof Świątek 49', Bartłomiej Chlebda 52', Damian Guzik 85'
Wolania Wola Rzędzińska - Wisła II Kraków 2-3
Bramki: Dominik Lubera 74', Jakub Tadel 90' - Konrad Handzlik 8,' 88', Jakub Bartosz 39'
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Poprad Muszyna 4-0
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 2-1
Mateusz Michalski 18', 49' - Tomasz Moskała 79'
Czarni Połaniec - Soła Oświęcim 0-0
Cracovia II - Spartakus Daleszyce 3-0
Mateusz Wdowiak 1', Krzysztof Szewczyk 45', Łukasz Zejdler 77'
na boisku przy ul. Wielickiej
Łysica Bodzentyn - Sparta Kazimierza Wielka 1-0
Mirosław Kalita 86'
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
4 |
12 |
4 |
0 |
0 |
11-0 |
2. |
Garbarnia Kraków |
4 |
8 |
2 |
2 |
0 |
8-3 |
3. |
Cracovia II |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
8-3 |
4. |
Podhale Nowy Targ |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
8-5 |
5. |
Soła Oświęcim |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
5-2 |
6. |
Unia Tarnów |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
2-1 |
7. |
Wisła Sandomierz |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
6-11 |
8. |
Łysica Bodzentyn |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
6-6 |
9. |
Poprad Muszyna |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
3-5 |
10. |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 |
6 |
2 |
0 |
2 |
3-4 |
11. |
Czarni Połaniec |
4 |
5 |
1 |
2 |
1 |
3-4 |
12. |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
6-5 |
13. |
Wisła II Kraków |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
6-7 |
14. |
Spartakus Daleszyce |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
5-5 |
|
Poroniec Poronin |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
5-5 |
16. |
Korona II Kielce |
4 |
3 |
1 |
0 |
3 |
2-7 |
17. |
Wolania Wola Rzędzińska |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5-10 |
18. |
Beskid Andrychów |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1-10 |
Kolejka 5 - 29-30 sierpnia
Spartakus Daleszyce - Garbarnia Kraków 30 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn - Cracovia II 30 sierpnia, 17:00
Soła Oświęcim - Sparta Kazimierza Wielka 30 sierpnia, 17:00
Beskid Andrychów - Czarni Połaniec 29 sierpnia, 17:00
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 29 sierpnia, 17:00
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 29 sierpnia, 16:00
Wisła II Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 12:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Korona II Kielce - Wolania Wola Rzędzińska 30 sierpnia, 16:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów - Hutnik Nowa Huta (Kraków) 29 sierpnia, 17:00