21 stycznia na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS rozegrano pierwszą edycję 39 ZLS w skokach. Równocześnie były to zawody o Puchar Ferii.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało ponad 90 skoczkiń i skoczków w tym również ze Słowacji.
Chłopcy 2006 i mł K-15 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota łączna |
1. |
Jarząbek Kacper |
2006 |
TS Wisła |
|
254 |
2. |
Serwatowicz Mikołaj |
2006 |
TS Wisła |
|
251 |
3. |
Rafacz Rafał |
2006 |
AZS |
|
242,8 |
4. |
Maciusiak Mateusz |
2007 |
KS Chochołów |
|
235,3 |
5. |
Łukaszczyk Łukasz |
2007 |
TS Wisła |
|
235,1 |
6. |
Dubiel Szymon |
2006 |
AZS |
|
226,9 |
Dziewczęta 2006 i mł K-15 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Wittnanova Emma |
2007 |
Słowacja |
|
164,9 |
2. |
Rapacz Zuzanna |
2006 |
KS Evenement |
|
77,7 |
3. |
Lasutova Viktoria |
2000 |
Słowacja |
PK |
205,9 |
4. |
Bezuchova Nina |
2001 |
Słowacja |
PK |
205,9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2005-2004 K-35 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Rzadkosz Jan |
2004 |
TS Wisła |
|
185,6 |
2. |
Wróbel Marcin |
2004 |
AZS |
|
184,3 |
3. |
Amilkiewicz Tymoteusz |
2005 |
AZS |
|
176,6 |
4. |
Marusarz Stanisław |
2004 |
KS Chochołów |
|
165,4 |
5. |
Waliczek Andrzej |
2005 |
LKS Poroniec |
|
156,9 |
6. |
Cudzich Jan |
2004 |
LKS Poroniec |
|
156,1 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2003-2002 K-35 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Pawlikowska Róża |
2002 |
AZS |
|
161,7 |
2. |
Kobiela Natalia |
2003 |
AZS |
|
161,1 |
3. |
Król Sabina |
2002 |
AZS |
|
159,6 |
4. |
Sidlova Viktoria |
2001 |
Słowacja |
PK |
170 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2003-2002 K-65 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Niżnik Adam |
2002 |
TS Wisła |
|
214 |
2. |
Jarosz Mateusz |
2002 |
TS Wisła |
|
190,9 |
3. |
Rojek Oskar |
2002 |
TS Wisła |
|
174,8 |
4. |
Zygmuntowicz Krystian |
2002 |
WKS |
|
172,3 |
5. |
Majerczyk Stanisław |
2003 |
TS Wisła |
|
160,1 |
6. |
Gąsienica-Ciaptak Maciej |
2002 |
AZS |
|
158,9 |
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2000-2001 K-65 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Stosel Kacper |
2001 |
AZS |
|
212,6 |
2. |
Gruszka Marcin |
2001 |
AZS |
|
188,4 |
3. |
Korzeniowski Maciej |
2001 |
AZS |
|
175,9 |
4. |
Szczechowicz Andrzej |
2000 |
TS Wisła |
|
157,6 |
5. |
Haberny Dawid |
2001 |
KS Chochołów |
|
153,9 |
6. |
Kieta Krzysztof |
2001 |
WKS |
|
138,3 |
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2000-2001 K-65 |
|
|
|
|
M |
Nazwisko i Imię |
Rocznik |
Klub |
|
Nota ogólna |
1. |
Kil Joanna |
2000 |
AZS |
|
149 |
2. |
Karpiel Kamila |
2001 |
AZS |
|
112,1 |
3. |
Gębik Olga |
2000 |
AZS |
|
65,8 |
4. |
Pałasz Katarzyna |
1999 |
Sołtysianie |
PK |
120,7 |
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|