Ponad 120 dziewcząt i chłopców rywalizowało w trzeciej odsłonie 39 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie zjazdowym. Tym razem slalom gigant został zorganizowany przez MOSiR na stoku w Jurgowie..
Zawody odbyły się w wiosennych warunkach-pomimo wczesnej godziny startu temperatura wynosiła 0 stopni Celsjusza.
Wyniki
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2008 i mł. |
|
|
numery zielone |
|
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
Biela Magdalena |
2008 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
46,48 |
50 |
2 |
3 |
Nawalaniec Zofia |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
49,30 |
45 |
3 |
2 |
Wądrzyk Weronika |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
49,50 |
40 |
4 |
8 |
Gąsienica-Roj Anna |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
49,70 |
36 |
5 |
13 |
Bednarek Julia |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
50,62 |
32 |
6 |
14 |
Bączkowska Eliza |
2008 |
WKN |
Warszawa |
50,92 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2008-2009 |
|
|
numery zielone |
|
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
29 |
Jura Staszek |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
49,94 |
50 |
2 |
26 |
Pilch Oliwier |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
50,82 |
45 |
3 |
32 |
Dąbrowski Mateusz |
2008 |
KN Sporteum |
Warszawa |
50,92 |
40 |
4 |
22 |
Wydra Patryk |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
51,63 |
36 |
5 |
21 |
Zięba Franek |
2008 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
51,91 |
32 |
6 |
28 |
Kardaś Rogowiec Ksawery |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
52,64 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007 |
|
numery zielone |
|
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
47 |
Komorowska Nikola |
2006 |
WKN |
Warszawa |
42,98 |
50 |
2 |
55 |
Wysocka Julia |
2006 |
KS Firn |
Zakopane |
44,94 |
45 |
3 |
48 |
Kostyra Joanna |
2006 |
WKN |
Warszawa |
45,96 |
40 |
4 |
41 |
Boryczka Matylda |
2006 |
WKN |
Warszawa |
47,05 |
36 |
5 |
52 |
Paluch Maja |
2006 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
47,06 |
32 |
6 |
50 |
Niżnik Anna |
2006 |
MUKS Śmig |
Zakopane |
47,07 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007 |
|
|
numery zielone |
|
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
82 |
Cukier Antoni |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
42,77 |
50 |
2 |
71 |
Ziółkowski Kazimierz |
2007 |
WKN |
Warszawa |
42,88 |
45 |
3 |
83 |
Burkiewicz Bartosz |
2006 |
WKN |
Warszawa |
43,18 |
40 |
4 |
84 |
Lewandowski Maksymilian |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
44,92 |
36 |
5 |
72 |
Szeląg Grzegorz |
2006 |
WKN |
Warszawa |
45,58 |
32 |
6 |
96 |
Stebelski Antoni |
2006 |
KN Sporteum |
Warszawa |
46,05 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 -2005 |
|
|
numery czarne |
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
11 |
Zięba Hanna |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
41,77 |
50 |
2 |
12 |
Zwijacz Ewa |
2005 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
42,65 |
45 |
3 |
1 |
Bańdo Magdalena |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
42,85 |
40 |
4 |
6 |
Krasnodębska Karolina |
2004 |
KN Sporteum |
Warszawa |
44,01 |
36 |
5 |
9 |
Stępniak Emma |
2005 |
KN Sporteum |
Warszawa |
44,54 |
32 |
6 |
10 |
Szewczyk Julia |
2005 |
Tatra SKI Academy |
Zakopane |
44,82 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004 - 2005 |
|
numery czarne |
|
|
|
M |
Nr |
NAZWISKO I IMIĘ |
R. |
KLUB |
MIASTO |
Czas |
Pkt |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
38 |
Ożga-Grzegorzewski Maciej |
2004 |
WKN |
Warszawa |
41,03 |
50 |
2 |
43 |
Zarzycki Szymon |
2004 |
SNPTT 1907 |
Zakopane |
41,86 |
45 |
3 |
34 |
Kierkowski Juliusz |
2004 |
WKN |
Warszawa |
42,51 |
40 |
4 |
39 |
Sosnowski Mikołaj |
2004 |
WKN |
Warszawa |
42,67 |
36 |
5 |
41 |
Szymański Igor |
2004 |
KN Sporteum |
Warszawa |
42,75 |
32 |
6 |
44 |
Zdort Jan |
2005 |
WTS Deski |
Warszawa |
42,93 |
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|