W środowych spotkaniach okręgówki punkty zdobył tylko Orkan Raba Wyżna, który wygrał u siebie 4-1 z płomieniem Limanowa. bez punktów z wyjazdowych meczy wrócili piłkarze Huraganu Waksmund oraz Jarmuty Szczawnica.
Orkan Raba Wyżna – Płomień Limanowa 4:1 (3:0)
Bramki dla Orkana: Borzęcki 5, Skwarek 16, Pluta 21, Skawski 61.
Orkan: M. Szklarz (75 T. Szklarz) – K. Rapta, Możdżeń, Skwarek, Świder (55 Dziechciowski) – Kasiniak, Skawski, Ł. Rapta (62 Bochnak) , Pluta – Borzęcki, Filipek.
Gród Podegrodzie – Jarmuta Szczawnica 4:1 (3:0)
Bramka dla Jarmuty: J. Pietrzak 44.
Jarmuta: Bobak (63 P. Jasiurkowski) – Kozielec, Diop, Ojrzanowski, Jasiurkowski – Boorowicz, J. Pietrzak, M. Pietrzak, Mlak, Labidi (55 Salamon) – Kolasa (63 Sulir).
AKS Ujanowice – Huragan Waksmund 3:0 (1:0)
Huragan: Byrnas – B. Handzel, Potoczak, Wróbel, J. Waksmundzki (46 B. Mroszczak) – A. Mozdyniewicz (46 Maciasz), M. Handzel, Chorążak, J. Mroszczak (55 P. Mozdyniewicz) – Wójciak, Szczepan Waksmundzki (74 Ligęza).
Kolejka 26 - 25 maja
ULKS Korzenna - Turbacz Mszana Dolna 0-1
LKS Kobylanka - Orkan Szczyrzyc 0-2
Helena Nowy Sącz - Limanovia Limanowa 1-1
Olimpia Pisarzowa - Sokół Słopnice 26 maja, 17:30
Łosoś Łososina Dolna - Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 maja, 17:30
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Limanovia Limanowa |
25 |
66 |
21 |
3 |
1 |
65-12 |
2. |
Sokół Słopnice |
25 |
55 |
16 |
7 |
2 |
57-27 |
3. |
Orkan Szczyrzyc |
25 |
54 |
18 |
0 |
7 |
59-29 |
4. |
Orkan Raba Wyżna |
26 |
48 |
15 |
3 |
8 |
67-50 |
5. |
AKS Ujanowice |
25 |
45 |
14 |
3 |
8 |
49-36 |
6. |
Gród Podegrodzie |
25 |
38 |
11 |
5 |
9 |
37-31 |
7. |
Helena Nowy Sącz |
26 |
36 |
10 |
6 |
10 |
42-37 |
8. |
Olimpia Pisarzowa |
25 |
36 |
12 |
0 |
13 |
43-44 |
9. |
Jarmuta Szczawnica |
26 |
34 |
10 |
4 |
12 |
42-50 |
10. |
Płomień Limanowa |
26 |
33 |
10 |
3 |
13 |
42-52 |
11. |
Łosoś Łososina Dolna |
25 |
30 |
8 |
6 |
11 |
45-48 |
12. |
Huragan Waksmund |
26 |
25 |
8 |
1 |
17 |
26-45 |
13. |
LKS Kobylanka |
25 |
23 |
7 |
2 |
16 |
33-60 |
14. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
25 |
22 |
6 |
4 |
15 |
40-62 |
15. |
ULKS Korzenna |
25 |
21 |
5 |
6 |
14 |
25-46 |
16. |
Turbacz Mszana Dolna |
24 |
12 |
3 |
3 |
18 |
17-60 |
Kolejka 27 - 28-29 maja
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna 29 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Olimpia Pisarzowa 29 maja, 17:00
Sokół Słopnice - Gród Podegrodzie 29 maja, 16:00
Jarmuta Szczawnica - Helena Nowy Sącz 29 maja, 17:30
Limanovia Limanowa - Orkan Raba Wyżna 29 maja, 17:00
Płomień Limanowa - LKS Kobylanka 28 maja, 18:00
Orkan Szczyrzyc - AKS Ujanowice 28 maja, 18:00
Huragan Waksmund - Turbacz Mszana Dolna 29 maja, 11:00
|