W czwartkowych meczach 27 kolejki Watra na wyjeździe zremisowała z Popradem 1-1 . LKS Szaflary uległy przed własną publicznością Tymbarkowi 2-5
Poprad Rytro – Watra Białka Tatrzańska 1:1 (0:0)
Bramka dla Watry: Dudek 89.
Watra: Majerczyk – Bochnak, Bartos, Łojek, Kowalczyk – Zagata, Kalita (90 Rabiański), Kosturko, Dudek – Basic (70 Stopka), Lichacz.
LKS Szaflary – KS Tymbark 2:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Miśkowiec 2, 0:2 Boczoń 53 z karnego, 0:3 Krywoborodenko 61, 1:3 D. Antolak 63, 1:4 Mrózek 77, 1:5 Kordeczka 81, 2:5 Dudzik 87.
Szaflary: Zhuk – Stanczak, Strama (27 Gałdyn), Hajnos, Mularek– Gogolak, D. Antolak, Bielański (61 Zubek), Bierówka – Baboń (54 Dudzik), F. Kamiński (79 Szulc)
Tymbark: Zawada – Boczoń, Miśkowiec (67 Wojtasiński), Olejarz, Porębski – Urbański (62 Wikar), Kordeczka (81 Kulig), Mrózek, Bułat (79 Lis) – Łysek, Krywoborodenko.
Sędziował: Jarosław Kuźniar z Krakowa. Żółte kartki: Strama, Baboń, Dudzik, Stanczak – Porębski, Boczoń, Krywoborodenko, Mrózek, Miśkowiec. Czerwona: Mularek (Szaflary – 50, faul taktyczny).
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Bocheński KS |
27 |
54 |
17 |
3 |
7 |
72-43 |
2. |
Lubań Maniowy |
26 |
53 |
16 |
5 |
5 |
52-27 |
3. |
Barciczanka Barcice |
27 |
49 |
14 |
7 |
6 |
62-31 |
4. |
Sokół Borzęcin Górny |
27 |
46 |
14 |
4 |
9 |
54-43 |
5. |
Skalnik Kamionka Wielka |
27 |
44 |
13 |
5 |
9 |
49-31 |
6. |
Watra Białka Tatrzańska |
27 |
42 |
11 |
9 |
7 |
36-24 |
7. |
Glinik Gorlice |
27 |
42 |
13 |
3 |
11 |
55-45 |
8. |
KS Tymbark |
27 |
40 |
12 |
4 |
11 |
42-48 |
9. |
GKS Drwinia |
27 |
36 |
9 |
9 |
9 |
40-39 |
10. |
Tuchovia Tuchów |
27 |
35 |
9 |
8 |
10 |
50-49 |
11. |
Poprad Rytro |
27 |
35 |
10 |
5 |
12 |
50-57 |
12. |
Sandecja II Nowy Sącz |
27 |
34 |
9 |
7 |
11 |
49-56 |
13. |
MLKS Żabno |
27 |
28 |
8 |
4 |
15 |
40-56 |
14. |
LKS Szaflary |
26 |
27 |
8 |
3 |
15 |
48-71 |
15. |
KS Zakopane |
25 |
21 |
6 |
3 |
16 |
23-49 |
16. |
Ciężkowianka Ciężkowice |
27 |
14 |
3 |
5 |
19 |
25-78 |
Kolejka 28 - 28-29 maja
Bocheński KS - KS Tymbark 28 maja, 18:00
LKS Szaflary - Skalnik Kamionka Wielka 28 maja, 18:00
Ciężkowianka Ciężkowice - GKS Drwinia 29 maja, 16:00
Tuchovia Tuchów - Barciczanka Barcice 29 maja, 17:00
KS Zakopane - Glinik Gorlice 29 maja, 17:30
Lubań Maniowy - Poprad Rytro 29 maja, 18:00
Watra Białka Tatrzańska - Sandecja II Nowy Sącz 28 maja, 17:00
MLKS Żabno - Sokół Borzęcin Górny 28 maja, 14:00