35 dziewcząt i chłopców z zakopiańskich gimnazjów oraz szkół średnich rywalizowało w zawodach pływackich rozegranych w ramach gimnazjady i licealiady zorganizowanych przez MOSiR.
Uczestnicy pływali stylem dowolnym oraz klasycznym. Prócz tego przeprowadzone zostały również sztafety
|
Styl klasyczny |
|
|
|
|
Dziewczęta 1996 – 1999 |
|
SPG |
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Krzeptowska-Sabała Karolina |
1997 |
ZSO LO I |
45,44 |
2 |
2 |
Ferenczak Julia |
1997 |
ZSHT |
49,16 |
3 |
3 |
Marduła Maria |
1998 |
ZSO LO I |
53,55 |
4 |
4 |
Zając Eliza |
1998 |
ZSO LO I |
57,76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Styl dowolny |
|
|
|
|
Dziewczęta 1996 – 1999 |
|
SPG |
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Krzeptowska-Sabała Karolina |
1997 |
ZSO LO I |
39,45 |
2 |
2 |
Ferenczak Julia |
1997 |
ZSHT |
41,35 |
3 |
3 |
Marduła Maria |
1998 |
ZSO LO I |
42,39 |
4 |
4 |
Walas Anna |
1998 |
ZSO LO I |
42,66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Styl dowolny |
|
|
|
|
Chłopcy 1996 – 1999 |
|
SPG |
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Karp Jerzy |
1998 |
SLO STO |
28,04 |
2 |
2 |
Zieliński Szymon |
1997 |
ZSO LO I |
29,00 |
3 |
3 |
Pawlikowski Maciej |
1998 |
ZSO LO I |
31,75 |
4 |
4 |
Lorek Mateusz |
1997 |
ZSHT |
35,22 |
5 |
5 |
Krupa Aleksander |
1998 |
ZSO LO I |
46,44 |
6 |
6 |
Górnisiewicz Szymon |
1998 |
SLO STO |
01:27,56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sztafety (PK) |
|
|
|
|
M |
Szkoła |
Tor |
Czas |
|
|
1 |
ZSO LO |
4 |
01:08,76 |
|
|
2 |
Reszta świata |
3 |
01:14,10 |
|
Gimnazja
|
Styl klasyczny |
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2000 – 2002 |
|
Gimnazja |
|
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Paluch Natalia |
2000 |
Gim POSA |
40,86 |
|
2 |
2 |
Grabowska Aleksandra |
2001 |
Gim ZSO |
42,73 |
|
3 |
3 |
Bukowska Katarzyna |
2001 |
Gim ZSO |
46,01 |
|
4 |
4 |
Kaleta Paulina |
2002 |
Gim 1 |
50,07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Styl dowolny |
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2000 – 2002 |
|
Gimnazja |
|
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
1 |
1 |
Paluch Natalia |
2000 |
POSA |
32,08 |
|
2 |
2 |
Grabowska Aleksandra |
2001 |
Gim ZSO |
33,93 |
|
3 |
3 |
Szkurat Gabriela |
2001 |
GMS |
34,27 |
|
4 |
4 |
Fecko Mira |
2000 |
Gim POSA |
34,99 |
|
5 |
5 |
Gajak Gabrysia |
2000 |
Gim 2 |
35,96 |
|
6 |
6 |
Skupień Natalia |
2001 |
Gim 1 |
37,40 |
|
|
Styl dowolny |
|
|
|
|
|
Chłopcy 2000 – 2002 |
|
Gimnazja |
|
|
L.p. |
M |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Dominik Kacper |
2000 |
Gim 2 |
27,58 |
|
2 |
2 |
Marcisz Jan |
2000 |
Gim 1 |
29,14 |
|
3 |
3 |
Dzhafarov Dawid |
2000 |
Gim ZSO |
31,60 |
|
4 |
4 |
Guzik Jakub |
2000 |
Gim ZSO |
32,22 |
|
5 |
5 |
Smereczyński Andrzej |
2000 |
Gim ZSO |
33,13 |
|
6 |
6 |
Duda Kacper |
2000 |
Gim 2 |
33,14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sztafety |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Szkoła |
|
|
|
|
czas |
1 |
ZSO i G |
Dzhafarof Dawid, Guzik Jakub, Ola Grabowska, Katarzyna Bukowska |
01:01,34 |
2 |
Gim 2 |
Kacper Domnik, Duda kacper, Kowalczyk Zuza, Gajak Gabriela |
|
01:03,65 |
3 |
Gim 1 |
Marcisz Jan, Kotylak Andrzej, Skupień Natalia, Zaryczańska Julia |
01:09,35 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela
|