Po rozegraniu 3 kolejki na pozycji lidera utrzymali się Skalni Zaskale, ale fotel dzielą z Wierchami Rabka Zdrój, które jednak mają gorszy stosunek bramek. Kolejkne dwie pozycje zajmują Granit Czarna Góra oraz Babia Góra Lipnica Wlk mające po 6 pkt.
Kolejka 3 - 20-21 sierpnia
Wierchy Rabka Zdrój - Lubań Tylmanowa 9-0 (4-0)
Bramki:
1-0 P. Świder 7', 2-0 Lupa 33', 3-0 Majerski 36', 4-0 Lupa 37 ', 5-0 D. Świder 63', 6-0 Traczyk 67 ', 7-0 Lupa 83', 8-0 Lupa 85' , 9-0 D. Świder 88 '
Wierchy: Potaczek – D. Świder, Kandyfer, Kusiak, Traczyk, Homoncik -52' Nawara, Pachabut, Białoński, P. Świder -70' Jurzec, Majerski -76' Czyszczoń, Lupa.
Lubań: Podgórski – Bodziarczyk, Stapkowicz, Rusnarczyk, Ziemianek, Adamczyk, Gołdyn, Derkacz, Kołodziej, W. Noworolnik, Ligas.
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-3 (3-2)
Bramki:
0-1 Chowaniec 2', 1-1 Skawski 17' , 1-2 Rzadkosz 30', 2-2 Krzysztofiak 35', 3-2 Gackowiec 44', 3-3 Zarycki 79 ',
Szarotka: Jan Krzysztofiak – Faryna, Skawski, Gackowiec -85' Rokiciański, Kuros, Majchrzak, Rapta -70' Gil, Książek, Wójciak, Bednarczyk, Jakub Krzysztofiak.
Zawrat: Bużek – Cudzich, Zarycki, Grela--41' Gutt, Surma, Chowaniec, Rzadkosz, Majerczyk, Ustupski -60' Marusarz, Janczy -55' Maciej Stasik, Michał Stasik.
Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec 8-1 (2-0)
Bramki:1-0 R. Antolak 7 ', 2-0 Byrnas 17' , 3-0 R. Antolak 52', 4-0 Byrnas 64', 5-0 Byrnas 79 ', 6-0 Kolasa 82', 6-1 Wesołowski 85 ', 7-1 B. Handzel 87', 8-1 Kolasa 90' ,
Huragan: Byrnas – B. Handzel, K. Potoczak, P. Mozdyniewicz, J. Mroszczak, D. Antolak, A. Mozdyniewicz, Dudek -65' T. Mroszczak, Mikoś-65' Kolasa, R. Antolak -80' Marszałek, Sz. Waksmundzki-46' B. Mroszczak.
Czarni: Jakubczak – Gacek, Palenik, Głowacz, Stepień, Wszołek -80' Tylecki, Bulas -70' Stopka, Kapuściarz -46' Gawron, Pająk, Wesołowski, Błachuta.
Skałka Rogoźnik - Granit Czarna Góra 0-5 (0-2)
Bramki:
0-1 Sz. Kiernoziak 16', 0-2 Waksmański 41', 0-3 K. Budz 48', 0-4 Waksmański 57' , 0-5 K. Budz 60'
Skałka: Pyrek – Szczerba, M. Ciągwa -46' W. Bukowski, Rafacz, Ścisłowicz-55' Urbaś, Guńka, Trzebunia, Salamon -70' B. Ciągwa, Sojka, P. Miętus, Zubek -57' Kwak.
Granit: P. Gogola – P. Sarna, K. Kiernoziak, Milon, Sz. Kiernoziak -30 'Maryniarczyk, A. Gogola, Trzop, Waksmański, Geneja, K. Budz, Kalata.
Skalni Zaskale - Spisz Krempachy 7-3 (3-3)
Bramki:0-1 samobójcza 2', 0-2 T. Gryguś 3', 0-3 T. Gryguś 12', 1-3 B. Stanek 13', 2-3 Sarniak 15 ', 3-3 Sarniak 44', 4-3 Sarniak 70', 5-3 Król 72',6-3 Król 77', 7-3 Potrząsaj 86',
Skalni: Cisoń – Strug, Strama, Łęczycki -60' G. Gacek, P. Gacek, K. Truty -80' Plewa, B. Stanek II, Potrząsaj, Sarniak -85' Kułach, Chorążak, Król.
Spisz: G. Brzyzek – Sobolak, Kowalczyk, W. Surma, J. Kaczmarczyk, P. Pietraszek, S. Surma, Bryniczka, Bizub, T. Gryguś, Zygmond -59' P. Surma.
Jordan Jordanów - Przełęcz Łopuszna 0-0
Jordan: Piosek – Kołodziejczyk, Hodana, F. Tyrpa, Kulak, Wójtowicz, Sroka -82' Kowalcze, Wróbel, Samek -60' Figura, Korbel -46' Ryś, Bury -60' Kalemba.
Przełęcz: Młynarczyk – B. Chowaniec, Władysław Chowaniec, Szymczak, Blacharczyk, Witold Chowaniec, Brzyzek, Kamoń, D. Chmielak, Sz. Chowaniec, K. Chowaniec.
Podhale II Nowy Targ - Babia Góra Lipnica Wielka 2-3 - (1-2)
Bramki: 1-:0 Lasyk 26', 1-1 G. Skoczyk 30 ', 1-2 M. Antosiak 34', 1-3 G. Skoczyk 66', 2-3 Karpiel 71 '
NKP Podhale II: Nowobilski – Wójciak, Augustyn, Karpiel, Borowski -85' Kostrzewa, Lasyk, Stawicki, Zubek, Łojas -73' Leśniakiewicz, Bobek, Drożdż.
Babia Góra: Ignaciak – Węgrzyn -73' M. Lichosyt, Dyrda, G. Antosiak, G. Skoczyk -83' P. Lichosyt, Kudzia, Borowy, Wontorczyk -85' Moniak, S. Skoczyk, T. Lach, M. Antosiak.
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Skalni Zaskale |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
21-6 |
2. |
Wierchy Rabka Zdrój |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
14-2 |
3. |
Granit Czarna Góra |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
8-5 |
4. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
9-15 |
5. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
10-7 |
6. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
9-8 |
7. |
Jordan Jordanów |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
8-7 |
8. |
Przełęcz Łopuszna |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-5 |
9. |
Huragan Waksmund |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
9-3 |
10. |
Podhale II Nowy Targ |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-9 |
11. |
Czarni Czarny Dunajec |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5-12 |
12. |
Skałka Rogoźnik |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2-9 |
13. |
Spisz Krempachy |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4-8 |
14. |
Lubań Tylmanowa |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
2-18 |
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
Lubań Tylmanowa - Babia Góra Lipnica Wielka 28 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna - Podhale II Nowy Targ 28 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy - Jordan Jordanów 28 sierpnia, 14:00
Granit Czarna Góra - Skalni Zaskale 28 sierpnia, 11:00
Czarni Czarny Dunajec - Skałka Rogoźnik
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Huragan Waksmund 28 sierpnia, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 28 sierpnia, 17:00