W 8 kolejce spotkań IV ligi Watra Białka Tatrzańska pokonała na własnym boisku 3-0 GKS Drwinię i aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli.
Watra Białka Tatrzańska – GKS Drwinia 3:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kalita 30, 2:0 Kalita 38, 3:0 Maciasz 40.
Watra: Majerczyk – Bochnak, Gąsiorek, Maciasz, Kowalczyk – Petrus (89 Kostrzewa), Kołbon ZK, Kalita (82 Rabiański), Kosturko, Kuchta (69 Lichacz) – Misiura (89 Sulir).
Drwinia: Kolanowski – Cygan (87 Gawlik), Tomala, Piech (70 Duda), Kudelski ŻK – Śliwa (52 Rachwalski), Kaczmarczyk, Rynduch, K. Filipek, P. Filipek ŻK – Motak (65 Stawiarski)
Sędziował Krzysztof Budnik z Krakowa. Widzów: 100
w innych meczach 8 kolejki - 24-25 września
Barciczanka Barcice - Jadowniczanka Jadowniki 4-1
Glinik Gorlice - Lubań Maniowy 0-0
Poprad Rytro - Limanovia Limanowa 0-3
Bocheński KS - Orkan Szczyrzyc 2-2
Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Muszyna 2-3
KS Tymbark - Skalnik Kamionka Wielka 2-1
Tarnovia Tarnów - Sokół Borzęcin Górny 2-2
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Limanovia Limanowa |
8 |
20 |
6 |
2 |
0 |
25-6 |
2. |
Barciczanka Barcice |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
19-8 |
3. |
Watra Białka Tatrzańska |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
15-8 |
4. |
Poprad Muszyna |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
16-15 |
5. |
Lubań Maniowy |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
22-9 |
6. |
Wolania Wola Rzędzińska |
8 |
11 |
3 |
2 |
3 |
11-14 |
7. |
Tarnovia Tarnów |
8 |
10 |
2 |
4 |
2 |
9-8 |
8. |
KS Tymbark |
8 |
9 |
2 |
3 |
3 |
12-12 |
9. |
Bocheński KS |
8 |
9 |
2 |
3 |
3 |
17-16 |
10. |
Sokół Borzęcin Górny |
8 |
9 |
2 |
3 |
3 |
11-18 |
11. |
GKS Drwinia |
8 |
9 |
2 |
3 |
3 |
9-11 |
12. |
Orkan Szczyrzyc |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
10-18 |
13. |
Glinik Gorlice |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
10-14 |
14. |
Skalnik Kamionka Wielka |
8 |
6 |
2 |
0 |
6 |
7-19 |
15. |
Poprad Rytro |
8 |
6 |
1 |
3 |
4 |
6-12 |
16. |
Jadowniczanka Jadowniki |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
12-23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 9 - 1-2 października
Sokół Borzęcin Górny - Barciczanka Barcice 1 października, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka - Tarnovia Tarnów 2 października, 16:00
GKS Drwinia - KS Tymbark 2 października, 16:00
Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska 1 października, 14:00
Orkan Szczyrzyc - Wolania Wola Rzędzińska 1 października, 15:00
Limanovia Limanowa - Bocheński KS 1 października, 15:00
Lubań Maniowy - Poprad Rytro 2 października, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki - Glinik Gorlice 2 października, 15:00