Dzieci i młodzież szkolna z terenu powiatu tatrzańskiego zdominowała zawody w biegach przełajowych jakie zostały przeprowadzone 14 października w Tatrzańskiej Łomnicy w ramach Euroligi
Nasi reprezentanci zdobyli łącznie 7 złotych 4 srebrne i 4 brązowe medale w 8 kategoriach .
|
|
Tatranská Lomnica |
|
|
|
14.10.2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
I. dievčatá - 2006 a mladšie |
Trať: 1000 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
11 |
Komorowska Nikola |
2006 |
SP 3 |
00:03:52 |
00:00:00 |
2. |
2 |
Dorková Tamara |
2007 |
ZŠ Tatranská Lomnica |
00:04:05 |
00:00:13 |
3. |
10 |
Kukuc Anna |
2006 |
SP 4 |
00:04:18 |
00:00:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
IV. chlapci - 2005, 2004 |
|
Trať: 1000 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
74 |
Barnowski Szymon |
2004 |
SP Witów |
00:03:23 |
00:00:00 |
2. |
62 |
Ilavský Sebastián |
2004 |
ŠK Štrba |
00:03:26 |
00:00:03 |
3. |
75 |
Celej Szymon |
2005 |
SPMS |
00:03:30 |
00:00:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
V. dievčatá - 2003 |
|
|
Trať: 1500 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
92 |
Chudíková Paulína |
2003 |
ZŠ Tatranská Lomnica |
00:06:33 |
00:00:00 |
2. |
89 |
Pospíšilová Kristína |
2003 |
ZŠ s MŠ Jarná Poprad |
00:07:04 |
00:00:31 |
3. |
88 |
Mačáková Simona |
2003 |
ZŠ Ždiar |
00:07:19 |
00:00:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
VI. chlapci - 2003 |
|
|
Trať: 1500 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
8 |
Franosz Bartłomiej |
2003 |
SP-Gliczarów |
00:05:18 |
00:00:00 |
2. |
9 |
Trebunia Lukasz |
2003 |
GMS |
00:06:03 |
00:00:45 |
3. |
6 |
Miškovič Štefan |
2003 |
ZŠ Ždiar |
00:06:10 |
00:00:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
VII. dievčatá - 2002, 2001 |
|
Trať: 2000 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
19 |
Faderewska Alicja |
2002 |
GMS Zakopane |
00:07:12 |
00:00:00 |
2. |
18 |
Kołtko Ewelina |
2001 |
GMS Zakopane |
00:07:21 |
00:00:09 |
3. |
20 |
Iwaniec Malgorzata |
2001 |
Koscielisko |
00:07:41 |
00:00:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kat: |
VIII. chlapci - 2002, 2001 |
|
Trať: 2500 m |
Poradie |
Št. číslo |
Priezvisko, Meno |
Rok narod. |
Škola / klub |
Čas |
Strata |
1. |
27 |
Chrobak Mariusz |
2001 |
G Gliczarów Górny |
00:08:14 |
00:00:00 |
2. |
26 |
Brysa Sebastian |
2002 |
GMS Zakopane |
00:08:36 |
00:00:22 |
3. |
79 |
Kuruc Prezmyslaw |
2001 |
GMS Zakopane |
00:08:45 |
00:00:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|