START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w biegach narciarskich Tatrzańska Euroliga dzieci.
 dodano: 15 Lutego 2017

  15 lutego na trasach biegowych  pod Krokwią  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w biegach narciarskich. Zawody zaliczane do Xl Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w tej dyscyplinie były równocześnie kolejną edycją  XV Tatrzańskiej Euroligi Dzieci.Na starcie stanęło ponad 150 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji. Zostali oni sklasyfikowani w kategoriach wiekowych od 1998 do 2008 i mł.


 
           
           
  Dziewczęta 1998-2000        
        numery czarne  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Szwajnos Małgorzata             1999 ZSHT Zakopane   14:53,9
2 Milon Gabriela                        1998 ZSHT Zakopane   15:15,3
3 Szwajnos Katarzyna            2000 ZSHT Zakopane   16:34,6
4 Michalczak Sylwia                 2000 ZSHT Zakopane   18:13,6
           
  Chłopcy 1998-2000        
        numery czarne  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Łojas Sebastian                      2000 ZSHT Zakopane   11:14,1
2 Magdziak Bartłomiej               1999 ZSHT Zakopane   13:04,8
3 Młynarczyk Jakub                    2000 ZSHT Zakopane   14:24,1
4 Krzysiak Michał                      2000 ZSHT Zakopane   20:02,8
           
  JUNIORKA C 2001-2003        
        numery czarne  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Gąsienica Kamila 2001 G. Kościelisko   10:57,3
2 Szkurat Irena 2002 ZSMS Zakopane   11:08,8
3 Szkurat Daria 2003 ZSMS Zakopane   11:37,9
4 Kołotko Ewelina 2001 ZSMS Zakopane   11:55,9
5 Nawara Alina 2001 G. Kościelisko   12:00,4
6 Chudíková Paulína 2003 Vysoké Tatry ZŠ Tatranská Lomnica 12:16,9
7 Śliwa Justyna 2002 ZSMS Zakopane   13:08,9
8 Sokolová Margaréta 2003 Štrba Športový klub Štrba 13:23,8
9 Kułach Ewelina 2003 G. 1 Biały Dunajec   13:30,5
10 Iwaniec Małgorzata 2001 G. Kościelisko UKS Regle 13:53,0
11 Nędza Kinga 2002 G. Kościelisko UKS Regle 14:38,2
12 Kitzová Klaudia 2002 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 16:23,1
13 Prachniarová Sabina 2002 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 16:39,8
14 Bukowska Magdalena 2002 G. Kościelisko   18:45,0
15 Bukowska Agnieszka 2001 G. Kościelisko   19:20,8
16 Bachleda-Kominek Julia 2002 G. 3 Zakopane   20:57,9
17 Marek Patrycja 2001 G. 3 Zakopane   22:45,6
18 Fedro Oliwia 2001 G. 3 Zakopane   22:46,1
19 Leśniak Patrycja 2003 G. 3 Zakopane   24:35,4
  Pańszczyk Patrycja 2001 Gim 1 Biały Dunajec   DSQ
  Matyga Paulina 2002 Gim 2 Biały Dunajec   DSQ
           
           
  JUNIOR C 2001-2003        
        numery czarne  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Bugara Robert 2002 G. Kościelisko   08:53,5
2 Bryja Sebastian 2002 ZSMS Zakopane   09:53,5
3 Kuruc Przemysław 2001 ZSMS Zakopane   10:12,4
4 Gąsienica-Roj Szymon 2002 ZSMS Zakopane   10:22,4
5 Trebunia Łukasz 2003 ZSMS Zakopane   11:34,9
6 Czernik Mateusz 2003 G. Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 12:04,7
7 Zurian Branislav 2002 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 12:37,8
8 Staszel Michał 2001 G. Dzianisz   13:05,8
9 Sołtys Szymon 2002 ZSMS Zakopane   13:35,0
10 Gruszka Grzegorz 2001 G. Dzianisz   13:40,4
11 Szczepaniak-Sywarny Dawid 2003 G. Kościelisko UKS Regle 13:47,1
12 Staszel Stanisław 2003 G. Kościelisko   14:23,9
13 Galica Mateusz 2001 G. 3 Zakopane   14:40,5
14 Vnenčák Dominik 2002 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 16:33,4
15 Pawlikowski Jan 2002 G. 3 Zakopane   16:46,2
16 Gut Krzysztof 2002 G. 3 Zakopane   17:44,8
17 Strączek Eryk 2002 G. 3 Zakopane   18:17,0
18 Taras Dawid 2002 G. 3 Zakopane   18:32,5
19 Fedro Jakub 2002 G. 3 Zakopane   18:48,5
20 Ligas Stanisław 2001 G. 3 Zakopane   20:02,1
21 Ślimak Marcin 2003 G. 3 Zakopane   23:19,1
22 Bruzda Natan 2002 G. 3 Zakopane   24:54,7
           
  JUNIORKA D 2004-2005        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Michalik Zofia 2004 SP Kościelisko UKS Regle 08:17,2
2 Koleková Lenka 2004 Vysoké Tatry TJ Vysoké Tatry 08:30,3
3 Chudíková Hana 2005 Vysoké Tatry ZŠ Tatranská Lomnica 08:40,1
4 Sokolová Natália 2004 Štrba Športový klub Štrba 08:43,9
5 Janik Anna 2005 SPMS Zakopane   08:52,4
6 Orawiec Aneta 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 08:58,1
7 Grela Ewa 2004 SP Poronin UKS Dwójka Biały Dunajec 09:13,2
8 Karciarz Natalia 2005 SP 1 Biały Dunajec UKS Dwójka Biały Dunajec 09:19,4
9 Karpiel Zofia 2005 SP Kościelisko UKS Regle 09:19,9
10 Topór Magdalena 2005 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 09:34,9
11 Polorecká Tímea 2004 Vysoké Tatry ZŠ Tatranská Lomnica 09:35,1
12 Stopka Martyna 2005 SPMS Zakopane   09:39,8
13 Slušná Lillian 2005 Štrba Športový klub Štrba 09:56,6
14 Holecová Diana 2005 Štrba Športový klub Štrba 10:04,4
15 Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SPMS Zakopane   10:20,7
16 Kaciczak Olga 2004 SP2 ZAKOPANE   10:35,4
17 Kašpráková Júlia 2004 Štrba Športový klub Štrba 10:46,2
18 Śmieszek Aleksandra 2005 SPMS Zakopane   11:01,7
19 Skupień Anna 2005 SP  4 Zakopane   11:06,8
20 Rapacz Oliwia 2004 SP Kościelisko UKS Regle 11:17,3
21 Marcisz Natalia 2004 SP Kościelisko   12:02,4
22 Chowaniec Bogusława 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarow Górny 12:20,5
23 Gansejová Miriam 2004 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 12:21,3
24 Stawczyk Magdalena 2005 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 12:36,3
25 Zawada Justyna 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 12:40,6
26 Syjud Oliwia 2005 SPMS Zakopane   13:07,8
27 Nędza-Chotarska Aleksandra 2004 SP Kościelisko UKS Regle 14:10,9
28 Skupień Marta 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 14:29,8
29 Hornik Agnieszka 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 14:59,1
30 Hutňanová Sofia 2005 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 15:24,0
31 Pirková Karolína 2005 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 15:33,9
           
  JUNIOR D 2004-2005        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Wójcik Kamil 2004 SP Ząb   07:51,3
2 Celej Maciej 2004 SP Kościelisko UKS Regle 07:56,9
3 Tylka-Suleja Kamil 2004 SP Kościelisko   08:14,1
4 Lis Rainer 2005 SPMS Zakopane   08:34,5
5 Vrábel Oliver 2005 Vysoké Tatry ZŠ Tatranská Lomnica 08:41,6
6 Cudzich Jan 2004 SP  4 Zakopane   08:42,4
7 Celej Szymon 2005 SPMS Zakopane   08:43,1
8 Chyc Marcel 2005 SPMS Zakopane   08:46,9
9 Jarończyk Szymon 2005 SPMS Zakopane   09:08,3
10 Sowiński Rafał 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 09:12,0
11 Karpiel Dawid 2005 SPMS Zakopane   09:12,1
12 Waliczek Andrzej 2005 SP  4 Zakopane   09:19,2
13 Joniak Klemens 2005 SP  4 Zakopane   09:24,3
14 Para Franciszek 2005 SPMS Zakopane   09:31,0
15 Kaczmarczyk Szymon 2004 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 09:33,9
16 Mrowiński Kacper 2005 SP 5 Zakopane UKS Dwójka Biały Dunajec 09:37,1
17 Miechurski Piotr 2005 SPMS Zakopane   10:01,6
18 Veselý Alex 2004 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 10:06,2
19 Kwarciak Maciej 2005 SPMS Zakopane   10:11,8
20 Veselý Max 2004 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 10:16,4
21 Chowaniec Andrzej 2005 SPMS Zakopane   10:37,0
22 Słodyczka Wiktor 2005 SP Kościelisko   10:38,0
23 Król Mateusz 2005 SPMS Zakopane   10:51,4
24 Figiel Kamil 2005 SPMS Zakopane   11:05,1
25 Kukuc Krzysztof 2005 SP 4 Zakopane   11:10,3
26 Fedorowicz Karol 2005 SPMS Zakopane   11:25,1
27 Brabec Andreas 2005 Vysoké Tatry ZŠ Tatranská Lomnica 11:36,0
28 Dietrich Boris 2005 Poprad ZŠ s MŠ Jarná Poprad 11:40,1
29 Krzeptowski-Jasinek Szymon 2005 SP Kościelisko    12:13,9
30 Leśniak Patryk 2005 SP 4 Zakopane   13:22,0
31 Tylka Jan 2005 SP Dzianisz   13:29,3
           
  JUNIORKA E 2006-2007        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Michalik Anna 2006 SP Kościelisko UKS Regle 09:37,7
2 Rapacz Zuzanna 2006 SPMS Zakopane   10:07,0
3 Karpiel Sylwia 2006 SP Kościelisko   11:13,3
4 Pająk Dorota 2007 SP Dzianisz   11:34,1
  Topór Teresa 2007 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 11:34,1
6 Kukuc Anna 2006 SP 4 Zakopane   12:00,8
7 Maciata Zuzanna 2007 SP Kościelisko   12:23,7
8 Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko   13:09,0
9 Krupa Alicja 2006 SP Dzianisz   13:12,9
10 Kaczmarczyk Maja 2007 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 13:20,7
11 Niemiec Julia 2006 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 13:25,8
12 Kaššová Mária Viktóra 2007 Štrba Športový klub Štrba 13:39,8
13 Leśniak Blanka 2007 SP Kościelisko    13:43,6
14 Węgrowska Magdalena 2006 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 14:02,0
15 Mąka Magdalena 2007 SP Kościelisko   15:18,8
16 Haza Agnieszka 2006 SP 4 Zakopane   15:41,3
17 Jurgowska Karolina 2006 SP 4 Zakopane   15:55,1
18 Marcisz Paulina 2006 SP Kościelisko    17:11,0
           
  JUNIOR E 2006-2007        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko   08:24,2
2 Serwatowicz Mikołaj 2006 SP 5 Zakopane   09:29,4
3 Stachoń Karol 2006 SP 3 Zakopane   09:37,2
4 Wiercioch Franciszek 2006 SP Kościelisko   10:08,4
5 Kaciczak Bartłomiej 2006 SP2 ZAKOPANE   10:09,8
6 Styrczula Kamil 2006 SP Dzianisz   10:50,3
7 Wiercioch Stanisław 2007 SP Kościelisko    10:59,2
8 Marcisz Mateusz 2006 SP Kościelisko   11:34,9
9 Orawiec Kacper 2007 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 11:54,1
10 Ficek Filip 2007 SP Kościelisko   12:39,4
11 Długosz Szymon 2006 SP Dzianisz   13:58,1
           
  DZIEWCZYNKI 2008 I MŁ.        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Kaciczak Martyna 2008 SP2 ZAKOPANE   05:43,6
2 Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz   06:00,5
3 Zubek Weronika 2008 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 06:04,6
4 Michniak Marta 2010 SP Dzianisz   07:01,2
5 Orawiec Ola 2009 SP Gliczarów Górny   07:30,8
           
  CHŁOPCY 2008 I MŁ.        
        numery czerwone  
M Nazwisko i Imię Rok Szkoła Klub Czas biegu
1 Michalik Andrzej 2009 SP Kościelisko UKS Regle 05:12,1
2 Wydra Patryk 2008 SP 1 Zakopane   05:21,0
3 Gruszka Mariusz 2008 SP Dzianisz   05:44,9
4 Stawczyk Szymon 2009 SP Gliczarów Górny UKS Gliczarów Górny 06:43,3
5 Zięba Dawid 2008 SP Dzianisz   09:32,0




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    303



 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017