83 dziewcząt i chłopców z roczników 2010- 2005 reprezentujących 9 klubów z całej Polski wystartowało w slalomie gigancie zorganizowanym przez MOSiR Zakopane na Kotelnicy Białczańskiej.
Zawody zostały przeprowadzone przy wiosennej aurze na doskonale przygotowanym stoku.
Wyniki
|
Dziewczęta 2009-2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
4 |
Jakubiak Helena |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
46,47 |
|
5 |
Moritz Helena |
2009 |
WKN |
Warszawa |
46,47 |
3 |
8 |
Gąsienica-Kuchta Helena |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
46,64 |
4 |
2 |
Oczkoś Mika |
2010 |
KS Frajda |
Zakopane |
47,29 |
5 |
6 |
Andrejko Aleksandra |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
49,57 |
6 |
7 |
Wewiórska Lena |
2009 |
WKN |
Warszawa |
55,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2009-2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
21 |
Miłosz Jan |
2009 |
WKN |
Warszawa |
43,27 |
2 |
12 |
Gąsienica Mracielnik Franciszek |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
44,90 |
3 |
16 |
Kardaś Rogowiec Ksawery |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
45,84 |
4 |
25 |
Lewandowski Wojciech |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
45,86 |
5 |
23 |
Tryzna Konstanty |
2009 |
KS Frajda |
Zakopane |
46,70 |
6 |
20 |
Lewiński Franciszek |
2009 |
WKN |
Warszawa |
47,98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2007-2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NR |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
43 |
Nawalaniec Hanna |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
41,71 |
2 |
45 |
Buńda Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
42,13 |
3 |
52 |
Bączkowska Eliza |
2008 |
WKN |
Warszawa |
42,39 |
4 |
54 |
Macyszyn Alicja |
2007 |
WKN |
Warszawa |
42,63 |
5 |
49 |
Zarzycka Hanna |
2007 |
SNPTT - 1907 |
Zakopane |
42,79 |
6 |
50 |
Nawalaniec Zofia |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
43,14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2007-2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
73 |
Ziółkowski Kazimierz |
2007 |
WKN |
Warszawa |
40,44 |
2 |
74 |
Dołęga Mikołaj |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
42,55 |
3 |
80 |
Pawiński Jan |
2007 |
KN Sporteum |
Warszawa |
42,75 |
4 |
78 |
Pełda Józek |
2007 |
KS Frajda |
Zakopane |
42,96 |
5 |
72 |
Stolarczyk Franciszek |
2007 |
KST Rabka Zdrój |
Rabka Zdrój |
43,06 |
6 |
75 |
Jura Staszek |
2008 |
KS Frajda |
Zakopane |
44,08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2005-2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
104 |
Bańdo Magdalena |
2005 |
WKN |
Zakopane |
39,20 |
2 |
102 |
Komorowska Nikola |
2006 |
WKN |
Zakopane |
39,99 |
3 |
107 |
Niżnik Anna |
2006 |
MUKS Śmig |
Zakopane |
41,85 |
4 |
108 |
Szewczyk Julia |
2005 |
WKN |
Zakopane |
42,65 |
5 |
114 |
Jura Anna |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
43,36 |
6 |
125 |
Baboń Martyna |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
43,42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2005-2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i Imię |
Rok |
Klub |
Miasto |
Czas |
1 |
137 |
Kozakiewicz Iwo |
2005 |
UKS Zakopiański |
Zakopane |
40,86 |
2 |
140 |
Bryk Bernard |
2005 |
WKN |
Warszawa |
40,88 |
3 |
147 |
Bors Iwo |
2005 |
WKN |
Warszawa |
41,32 |
4 |
155 |
Lewandowski Maksymilian |
2006 |
KS Frajda |
Zakopane |
41,50 |
5 |
131 |
Kasprzak Mateusz |
2005 |
KN Sporteum |
Warszawa |
41,51 |
6 |
146 |
Haładyna Hubert |
2005 |
UKS Zakopiański |
Zakopane |
41,56 |
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj
|