Na stoku pod Wielką Krokwia rozgrane zostały Mistrzostwa Przedszkoli w slalomie gigancie. W zawodach wzięło udział 28 dziewcząt i chłopców z Zakopanego i Rabki. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
Mistrzostwa Przedszkolaków Powiatu Tatrzańskiego |
Narciarstwo Alpejskie |
|
|
|
|
|
|
|
Zakopane, 15.03.2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURY: |
|
15.03.2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KIER. KONKURENCJI |
|
|
Radźko Henryk |
|
|
KIEROWNIK TRASY |
|
|
Ostaszewski Michał |
|
|
SĘDZIA ROZJEMCA |
|
|
Stach Żytomir |
|
|
USTAWIACZ |
|
|
Bachleda Władysław |
|
|
PRZEDZJEŻDŻACZ |
Słowakiewicz Nikodem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GODZINA STARTU 15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WARUNKI ATMOSFERYCZNE |
bardzo dobre , słonecznie +2*C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2012 i mł. |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
3 |
Serwatowicz Milena |
2012 |
Zakopane |
|
14,94 |
2 |
1 |
Łukaszczyk Lena |
2012 |
Murzasichle |
KS Frajda |
16,69 |
3 |
4 |
Rogowiec Lena |
2013 |
Biały Dunajec |
KS Frajda |
18,20 |
4 |
16 |
Gandera Maria |
2012 |
Zakopane |
KS Frajda |
18,68 |
5 |
18 |
Hanusiewicz Wiktoria |
2013 |
Zakopane |
KS Frajda |
20,64 |
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2012 i mł. |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
12 |
Fiedor Jacek |
2013 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
17,51 |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2011 |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
7 |
Gąsienica Wawrytko Natalia |
2011 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
15,50 |
2 |
9 |
Rząsa Marta |
2011 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
16,27 |
3 |
14 |
Gąsienica Mracielnik Klementyna |
2011 |
Zakopane |
KS Frajda |
16,47 |
4 |
8 |
Chrobak Hanna |
2011 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
18,08 |
5 |
25 |
Wójcik Natalia |
2011 |
Zakopane |
KS Frajda |
26,13 |
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2011 |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
21 |
Plata Stanisław |
2011 |
Zakopane |
Tatra Ski Academy |
13,33 |
2 |
23 |
Moszczyński Stanisław |
2011 |
Zakopane |
KS Frajda |
13,44 |
3 |
20 |
Jakubiak Filip |
2011 |
Zakopane |
KS Frajda |
14,52 |
4 |
22 |
Wydra Hubert |
2011 |
Zakopane |
|
14,93 |
5 |
2 |
Cielusiak Szymon |
2011 |
Zakopane |
|
19,71 |
6 |
11 |
Mateja Wojciech |
2011 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
20,84 |
7 |
10 |
Kubicki Klemens |
2011 |
Zakopane |
AZS Zakopane |
25,34 |
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczynki 2010 |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
13 |
Oczkoś Mika |
2010 |
Zakopane |
KS Frajda |
11,79 |
2 |
6 |
Bednarz Natalia |
2010 |
Zakopane |
|
17,23 |
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2010 |
|
|
|
|
M |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
MIEJSCOWOŚĆ |
KLUB |
WYNIK |
1 |
19 |
Ćwikła Stanisław |
2010 |
Zakopane |
KS Frajda |
11,24 |
2 |
15 |
Walkosz Jan |
2010 |
Zakopane |
KS Frajda |
11,28 |
3 |
5 |
Rogowiec Adam |
2010 |
Biały Dunajec |
KS Frajda |
12,26 |
4 |
17 |
Kozioł Jakub |
2010 |
Zakopane |
KS Frajda |
13,12 |
5 |
24 |
Chyc Magdzin Klimek |
2010 |
Zakopane |
KS Frajda |
16,55 |
|