XXII Letnia Liga Biegowa |
|
|
|
|
Zakopane 11.04.2017 |
|
|
|
|
Biegi Przełajowe |
|
|
|
|
Wyniki Szkoły Podstawowe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rok |
Typ |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_04-05 / Płeć: Kobieta |
|
|
|
|
1 |
URBAN Wiktoria |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
5:30.69 |
2 |
DYKA Milena |
2005 |
SP_04-05 |
KSP |
6:19.63 |
3 |
TREBUNIA Wiktoria |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
6:28.64 |
4 |
SOKOŁOWSKA Marika |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
6:29.91 |
5 |
BŁACHUTA Weronika |
2005 |
SP_04-05 |
KSP |
6:43.57 |
6 |
BACHLEDA-CURUŚ Emma |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
6:48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_06-07 / Płeć: Kobieta |
|
|
|
|
1 |
MOSZCZYŃSKA Zuzanna |
2007 |
SP_06-07 |
SP 7 Zakopane |
5:12.16 |
2 |
KIZEWETER Zuzanna |
2007 |
SP_06-07 |
KSP |
6:03.73 |
2 |
CHROBAK Maja |
2007 |
SP_06-07 |
KSP |
6:03.73 |
4 |
GAWLAK Wiktoria |
2006 |
SP_06-07 |
KSP |
6:58.03 |
5 |
Gawęda Wiktoria |
2007 |
SP_06-07 |
KSP |
9:58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_08-10 / Płeć: Kobieta |
|
|
|
|
1 |
WĄDRZYK Weronika |
2008 |
SP_08-10 |
SP 5 Zakopane |
6:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_04-05 / Płeć: Mężczyzna |
|
|
|
|
1 |
BARNOWSKI Szymon |
2004 |
SP_04-05 |
SP Witów |
4:37.23 |
2 |
BARAN Kacper |
2004 |
SP_04-05 |
SP Witów |
4:44.75 |
3 |
GAWLAK-SOCKA Kacper |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
5:10.54 |
4 |
ZWIJACZ Bartłomiej |
2004 |
SP_04-05 |
KSP |
5:17.33 |
5 |
WRÓBEL Marcin |
2004 |
SP_04-05 |
SP Witów |
5:17.66 |
6 |
DOLAK Mateusz |
2005 |
SP_04-05 |
KSP |
5:47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_06-07 / Płeć: Mężczyzna |
|
|
|
|
1 |
JARZĄBEK Kacper |
2006 |
SP_06-07 |
SP Sierockie |
5:04.23 |
2 |
STACHOŃ Karol |
2006 |
SP_06-07 |
SP 3 Zakopane |
5:16.91 |
3 |
URBAN Mateusz |
2007 |
SP_06-07 |
KSP |
5:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Typ: SP_08-10 / Płeć: Mężczyzna |
|
|
|
|
1 |
Gawlak Stanisław |
2008 |
SP_08-10 |
KSP |
5:55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne Dziewczynki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rok |
Typ |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIM |
|
|
|
|
|
1 |
BIENIASZ Weronika |
2001 |
GIM |
GMS |
4:46.16 |
2 |
KOŁTKO Ewelina |
2001 |
GIM |
GMS |
4:46.44 |
3 |
TOPÓR Klaudia |
2002 |
GIM |
GMS |
4:50.04 |
4 |
STACHOŃ Natalia |
2001 |
GIM |
GMS |
5:13.56 |
5 |
ŚLIWA Justyna |
2002 |
GIM |
GMS |
5:15.88 |
6 |
ZBOZIEŃ Wioleta |
2001 |
GIM |
SP Gliczarów Górny |
5:23.68 |
|
|
|
|
|
|
SPG |
|
|
|
|
|
1 |
SZWAJNOS Małgorzata |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:03.36 |
2 |
SZWAJNOS Katarzyna |
2000 |
SPG |
ZSHT |
5:11.08 |
3 |
GĄSIENICA - MRACIELNIK Hanna |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:31.45 |
4 |
GAŁ Barbara |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:37.24 |
5 |
SPANKOWSKA Mariola |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:42.52 |
6 |
KORYCIŃSKA Anna |
1998 |
SPG |
ZSHT |
5:43.14 |
Wyniki Szkoły Gimnazjale i Ponadgimnazjalne chłopcy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rok |
Typ |
Szkoła |
Czas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIM |
|
|
|
|
|
1 |
CHROBAK Mariusz |
2001 |
GIM |
SP Gliczarów Górny |
5:27.63 |
2 |
BRYJA Sebastian |
2002 |
GIM |
GMS |
5:28.81 |
3 |
ORAWIEC Dariusz |
2001 |
GIM |
SP Gliczarów Górny |
5:38.95 |
4 |
JURCZYK Miłosz |
2001 |
GIM |
GMS |
5:45.68 |
5 |
GĄSIENICA-ROJ Szymon |
2002 |
GIM |
GMS |
5:50.77 |
6 |
KURUC Przemysław |
2001 |
GIM |
GMS |
5:53.08 |
|
|
|
|
|
|
SPG |
|
|
|
|
|
1 |
MŁYNARCZYK Jakub |
2000 |
SPG |
ZSHT |
5:37.92 |
2 |
WOJCIECHOWSKI Krzysztof |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:38.73 |
3 |
ŁOJAS Sebastian |
2000 |
SPG |
ZSHT |
5:46.85 |
4 |
MAGDZIAK Bartłomiej |
1999 |
SPG |
ZSHT |
5:58.43 |
5 |
POL Aleksander |
2000 |
SPG |
ZSHT |
6:14.79 |
6 |
Fryzowicz Michał |
1999 |
SPG |
ZSHT |
6:26.29 |