Podhalańscy piłkarze ze zmiennym szczęściem rozegrali 21 kolejkę V ligi. Wygrane odnotowały drużyny Jarmuty oraz LKS Szaflary, remisem zakończyli wyjazdowe spotkanie zawodnicy Orawy a z wyjazdu wrócili przegrani zakopiańczycy oraz rabianie.
Zalesianka Zalesie – LKS Szaflary 1-6 (0-3)
Bramki dla Szaflar: Bierówka 20', 78', Kamiński 25', samobójcza 40', Kłosowski 50', Mrowca 68'.
Szaflary: Kowalczuk – Mularek, Strama, Cudzich, Zięba -61' Mrowca – Bierówka, Kamiński, Kot, Gałdyn, Lach – Baboń -46' Kłosowski
***
Płomień Limanowa – Jarmuta Szczawnica 0-3 (0-1)
Bramki dla Jarmuty: Folwarski dwie, Mrówka.
Jarmuta: Borzęcki – Kozielec 74' Ł. Wiercioch, Bobak, Ojrzanowski, Piszczek – Noworolnik, M. Pietrzak -82' Mastalski, Kuziel-65' Mlak, Mrówka, Jasiurkowski – Folwarski-85' Ciesielka.
***
AKS Ujanowice – Orawa Jabłonka 2-2 (1-1)
Bramki dla Orawy: Męderak, Kasprzak.
Orawa: Guzik – W. Zahora, T. Zahora, Dworszczak (65 Dziubek), Smutek – Jazowski, Guziak -90' Zembol, K. Andrasiak, Kasprzak, Męderak – Stechura.
****
Orzeł Wojnarowa – KS Zakopane 4-0 (1-0)
KSZ: Dziedzic – Floryn, D. Bartos, S. Stalmach -35' G. Grela), Stopka – M. Grela, Drabik, K. Stalmach, S. Staszel -40' W. Staszel, Król -75' K. Bartos – Gubała-46' Pawlikowski
****
.Kolejarz Stróże – Orkan Raba Wyżna 3-2 (1-0)
Bramki dla Orkana: T. Rapta dwie.
Orkan: D. Możdżeń – Lenart, Skwarek, R. Możdżeń, K. Rapta (75 S. Możdżeń) – K. Traczyk -6'5 K. Bochnak, Teper, Skawski -80' Ł. Rapta, Pluta, Gromczak – T. Rapta.
W innych meczach 21 kolejki - 3 maja
Sokół Słopnice - Łosoś Łososina Dolna 2-2
Gród Podegrodzie - Olimpia Pisarzowa 1-2
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 maja, 18:00) odwołany
Helena Nowy Sącz - Sandecja II Nowy Sącz 0-4
Tabela
Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Sandecja II Nowy Sącz |
20 |
54 |
18 |
0 |
2 |
89-24 |
2. |
Olimpia Pisarzowa |
20 |
50 |
16 |
2 |
2 |
47-18 |
3. |
Kolejarz Stróże |
20 |
41 |
13 |
2 |
5 |
56-36 |
4. |
Sokół Słopnice |
21 |
41 |
12 |
5 |
4 |
60-28 |
5. |
Jarmuta Szczawnica |
19 |
40 |
12 |
4 |
3 |
50-23 |
6. |
LKS Szaflary |
19 |
38 |
12 |
2 |
5 |
48-33 |
7. |
Płomień Limanowa |
20 |
27 |
8 |
3 |
9 |
32-41 |
8. |
Gród Podegrodzie |
20 |
26 |
8 |
2 |
10 |
43-46 |
9. |
Łosoś Łososina Dolna |
21 |
24 |
7 |
3 |
11 |
31-43 |
10. |
AKS Ujanowice |
22 |
21 |
6 |
3 |
13 |
34-54 |
11. |
Orzeł Wojnarowa |
21 |
20 |
6 |
2 |
13 |
27-55 |
12. |
Zalesianka Zalesie |
20 |
20 |
5 |
5 |
10 |
42-60 |
13. |
Orkan Raba Wyżna |
19 |
19 |
6 |
1 |
12 |
39-46 |
14. |
KS Zakopane |
17 |
18 |
5 |
3 |
9 |
22-38 |
15. |
Orawa Jabłonka |
19 |
10 |
2 |
4 |
13 |
15-45 |
16. |
Helena Nowy Sącz |
20 |
6 |
1 |
3 |
16 |
14-59 |
Kolejka 22 - 6-7 maja
Jarmuta Szczawnica - Kolejarz Stróże 7 maja, 17:00
Orkan Raba Wyżna - AKS Ujanowice 7 maja, 17:00
Orawa Jabłonka - Orzeł Wojnarowa 7 maja, 16:00
KS Zakopane - Zalesianka Zalesie 6 maja, 17:00
LKS Szaflary - Helena Nowy Sącz 7 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz - Łosoś Łososina Dolna 9 maja, 17:30
Sokół Słopnice - Gród Podegrodzie 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Olimpia Pisarzowa - Płomień Limanowa 7 maja, 17:00