Poniżej wyniki i tabele obydwu grup B klasy.
Grupa wschodnia
Kolejka 16 - 13-14 maja
Pauza: Biali Biały Dunajec.
Zapora Kluszkowce 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-1
Asy Zakopane 1-3 Murań Jurgów 1-3
Dunajec Ostrowsko 3-3 Łęgi Nowa Biała 3-3
Gorc Ochotnica 2-1 KS Łapsze Niżne 2-1
Gronik Gronków 1-1 Hetman Leśnica 1-1
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zapora Kluszkowce |
14 |
31 |
9 |
4 |
1 |
39-10 |
2. |
Gorc Ochotnica |
14 |
31 |
10 |
1 |
3 |
47-21 |
3. |
Biali Biały Dunajec |
15 |
25 |
7 |
4 |
4 |
41-23 |
4. |
Dunajec Ostrowsko |
14 |
25 |
7 |
4 |
3 |
41-26 |
5. |
KS Łapsze Niżne |
15 |
24 |
7 |
3 |
5 |
35-31 |
6. |
Łęgi Nowa Biała |
16 |
24 |
6 |
6 |
4 |
36-38 |
7. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
14 |
16 |
5 |
1 |
8 |
23-34 |
8. |
Murań Jurgów |
15 |
14 |
4 |
2 |
9 |
21-52 |
9. |
Hetman Leśnica |
15 |
13 |
3 |
4 |
8 |
31-34 |
10. |
Asy Zakopane |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
17-35 |
11. |
Gronik Gronków |
15 |
9 |
2 |
3 |
10 |
18-45 |
Wicher Dursztyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane. |
Kolejka 17 - 20-21 maja
Pauza: Sokolica Krościenko nad Dunajcem.
Gronik Gronków - Biali Biały Dunajec
Hetman Leśnica - Gorc Ochotnica
KS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko
Łęgi Nowa Biała - Asy Zakopane
Murań Jurgów - Zapora Kluszkowce
Grupa zachodnia
Kolejka 16 - 13-14 maja
Delta Pieniążkowice 3-1 Skawianin Skawa 3-1
Unia Naprawa 2-2 Podgórki Krauszów 2-2
Wiatr Ludźmierz 0-0 Lepietnica Klikuszowa 0-0
Grel Trute 4-0 Luboń Skomielna Biała 4-0
Grom Morawczyna 1-2 KS Chabówka 1-2
Janosik Sieniawa 1-0 Korona Piekielnik 1-0
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podgórki Krauszów |
14 |
38 |
12 |
2 |
0 |
61-16 |
2. |
Delta Pieniążkowice |
17 |
35 |
11 |
2 |
4 |
53-23 |
3. |
Unia Naprawa |
15 |
35 |
11 |
2 |
2 |
51-24 |
4. |
Korona Piekielnik |
16 |
30 |
10 |
0 |
6 |
39-32 |
5. |
Lepietnica Klikuszowa |
16 |
29 |
9 |
2 |
5 |
30-24 |
6. |
Wiatr Ludźmierz |
16 |
24 |
7 |
3 |
6 |
45-34 |
7. |
Skawianin Skawa |
16 |
16 |
5 |
1 |
10 |
31-32 |
8. |
Grel Trute |
15 |
15 |
4 |
3 |
8 |
26-35 |
9. |
Luboń Skomielna Biała |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
26-62 |
10. |
Janosik Sieniawa |
15 |
14 |
4 |
2 |
9 |
33-28 |
11. |
KS Chabówka |
14 |
12 |
3 |
3 |
8 |
22-45 |
12. |
Grom Morawczyna |
15 |
4 |
1 |
1 |
13 |
13-75 |
Kolejka 17 - 20-21 maja
Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice
Korona Piekielnik - Grom Morawczyna
KS Chabówka - Grel Trute
Luboń Skomielna Biała - Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa - Unia Naprawa
Podgórki Krauszów - Skawianin Skawa