START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Zapowiedzi
Gdańskie podjazdy i zjazdy już czekają!
 dodano: 17 Maja 2017    (źródło: Lang Team)

 Vienna Life LangTeam Maratony Rowerowe wskakują na najwyższe obroty. W sobotę 27 maja odbędzie się już trzecia impreza w tegorocznym cyklu. Tym razem wszystkich fanów rywalizacji, aktywnej rekreacji i dobrej zabawy zapraszamy do Gdańska. 
 


 Po dominacji Grupy JBG-2 Professional Team w Krakowie, która zajęła sześć pierwszych miejsc w wyścigu, mamy nadzieję na znacznie większe emocje na Pomorzu. – Jestem przekonany, że i tym razem gdański odcinek Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe przyniesie kolarzom amatorom skoki adrenaliny – mówi prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.
 
Po warszawskim Wilanowie i Krakowie czas na sprawdzenie formy w Gdańsku. Wszystko wskazuje na to, że kolarze wreszcie wyruszą na trasę w prawdziwie wiosennych okolicznościach, bo podczas dwóch pierwszych edycji pogoda ich nie rozpieszczała. Mimo to fani jazdy na rowerach górskich spisali się na medal. Bez wątpienia teraz będzie podobnie. – Kolarstwo łączy pokolenia. To piękne. Na tym to polega. Wspólna zabawa, ale też staramy się przy tym, żeby te maratony były zorganizowane na najwyższym poziomie. Tym różnimy się od wielu innych maratonów. Na Vienna Life Lang Team przenosimy to doświadczenie, jakie zdobyliśmy na Tour de Pologne – podkreślał w Krakowie Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team.
 
Jak zwykle w Gdańsku, bo miasto to można już śmiało nazwać nieodłącznym punktem na mapie imprezy organizowanej przez Lang Team, trasa będzie wiodła przez malownicze tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu bukowych i sosnowych lasów, zarządzanych przez Nadleśnictwo Gdańsk. Sposobności do podziwiania przyrody i pięknych widoków nie będzie jednak wiele. Wbrew pozorom gdańska edycja, ze sporą liczbą interwałowych podjazdów i trudnych technicznie zjazdów, potrafi dać kolarzom „popalić”. – Jest gdzie się zmęczyć, to trudna technicznie i ciężka trasa – mówił na mecie w ubiegłym roku Arkadiusz Petka, zwycięzca dystansu Mini.
 
Rywalizacja tradycyjnie przebiegać będzie na trzech dystansach. Dystans Mini oznacza konieczność pokonania jednej pętli, czyli prawie 33 kilometrów, trasa wyścigu Medio to dwie pętle i 64 kilometry, a Grand Fondo – trzy pętle, czyli 96 kilometrów. Na uczestników zmagań na tych trzech dystansach na trasie czekać będą bufety, a na mecie posiłki regeneracyjne. Jak zwykle organizatorzy przygotowali coś dla rodzin z dziećmi – 8-kilometrową Rodzinną Paradę, z którą bez problemu poradzą sobie nawet najmłodsi kolarze.
 
W Vienna Life LangTeam Maratony Rowerowe może wystartować każdy. Wystarczy zapisać się na stronie internetowej www.viennalifemaraton.pl (zapisy trwają do 24 maja do północy) lub na miejscu, w Biurze Zawodów, uiścić opłatę startową i na start zabrać ze sobą rower oraz kask. Biuro Zawodów, jak i całe kolarskie miasteczko, mieścić się będzie w Gdańsku Złotej Karczmie, na terenie oddziału Prewencji Policji KWP (wjazd od ul. Wiolinowej). Dzień przed zawodami, w piątek 26 maja będzie ono otwarte w godzinach 16.00–19.00, w sobotę od 8:00 do 10:30. Również przy ulicy Wiolinowej będzie można zaparkować samochód.
Jeszcze raz zapraszamy do Gdańska wszystkich, których porwało już rowerowe szaleństwo, oraz tych, którzy wciąż na to czekają. Na pewno nie pożałujecie!
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    144 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017