Poniżej wyniki i tabele obydwu grup Podhalańskiej B klasy.
Grupa wschodnia
Kolejka 17 - 20-21 maja
Pauza: Sokolica Krościenko nad Dunajcem.
Gronik Gronków - Biali Biały Dunajec 2-1
Hetman Leśnica - Gorc Ochotnica 0-3
KS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko 1-1
Łęgi Nowa Biała - Asy Zakopane 3-3
Murań Jurgów - Zapora Kluszkowce 1-4
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zapora Kluszkowce |
15 |
34 |
10 |
4 |
1 |
43-11 |
2. |
Gorc Ochotnica |
15 |
34 |
11 |
1 |
3 |
50-21 |
3. |
Dunajec Ostrowsko |
15 |
26 |
7 |
5 |
3 |
42-27 |
4. |
KS Łapsze Niżne |
16 |
25 |
7 |
4 |
5 |
36-32 |
5. |
Biali Biały Dunajec |
16 |
25 |
7 |
4 |
5 |
42-25 |
6. |
Łęgi Nowa Biała |
17 |
25 |
6 |
7 |
4 |
39-41 |
7. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
14 |
16 |
5 |
1 |
8 |
23-34 |
8. |
Murań Jurgów |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
22-56 |
9. |
Hetman Leśnica |
16 |
13 |
3 |
4 |
9 |
31-37 |
10. |
Gronik Gronków |
16 |
12 |
3 |
3 |
10 |
20-46 |
11. |
Asy Zakopane |
14 |
12 |
3 |
3 |
8 |
20-38 |
Wicher Dursztyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane. |
Kolejka 18 - 27-28 maja
Pauza: Murań Jurgów.
Biali Biały Dunajec - Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Zapora Kluszkowce - Łęgi Nowa Biała
Asy Zakopane - KS Łapsze Niżne
Dunajec Ostrowsko - Hetman Leśnica
Gorc Ochotnica - Gronik Gronków
Grupa zachodnia
Kolejka 17 - 20-21 maja
Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice 3-4
Korona Piekielnik - Grom Morawczyna 5-0
KS Chabówka - Grel Trute 2-4
Luboń Skomielna Biała - Wiatr Ludźmierz 2-1
Lepietnica Klikuszowa - Unia Naprawa 0-0
Podgórki Krauszów- Skawianin Skawa 3-3
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Podgórki Krauszów |
15 |
39 |
12 |
3 |
0 |
64-19 |
2. |
Delta Pieniążkowice |
18 |
38 |
12 |
2 |
4 |
57-26 |
3. |
Unia Naprawa |
16 |
36 |
11 |
3 |
2 |
51-24 |
4. |
Korona Piekielnik |
17 |
33 |
11 |
0 |
6 |
44-32 |
5. |
Lepietnica Klikuszowa |
17 |
30 |
9 |
3 |
5 |
30-24 |
6. |
Wiatr Ludźmierz |
17 |
24 |
7 |
3 |
7 |
46-36 |
7. |
Grel Trute |
16 |
18 |
5 |
3 |
8 |
30-37 |
8. |
Luboń Skomielna Biała |
18 |
18 |
5 |
3 |
10 |
28-63 |
9. |
Skawianin Skawa |
17 |
17 |
5 |
2 |
10 |
34-35 |
10. |
Janosik Sieniawa |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
36-32 |
11. |
KS Chabówka |
15 |
12 |
3 |
3 |
9 |
24-49 |
12. |
Grom Morawczyna |
16 |
4 |
1 |
1 |
14 |
13-80 |
Kolejka 18 - 27-28 maja
Delta Pieniążkowice - Podgórki Krauszów
Skawianin Skawa - Lepietnica Klikuszowa
Unia Naprawa - Luboń Skomielna Biała
Wiatr Ludźmierz - KS Chabówka
Grel Trute - Korona Piekielnik
Grom Morawczyna - Janosik Sieniawa