Zarządzenie Nr 57/2017 Wójta Gminy Czarny Dunajec z dnia 24 maja 2017 r. w sprawie: przyznania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.
Na podstawieUchwały Nr XIII/136/2016 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia
24 lutego 2016 r. w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania, wstrzymywania, cofania i wysokości stypendiów oraz nagród i wyróżnień sportowych za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu, po zapoznaniu się z opinią komisji ds. stypendiów sportowych i nagród, która przedłożyła listę rekomendowanych kandydatów wraz z proponowanymi kwotami,
zarządza się co następuje:
§ 1.
1.Przyznano stypendia sportowe następującym sportowcom:
|
Nazwisko i imię zawodnika
|
dyscyplina
|
miejscowość
|
Zgłaszający
/klub
|
Ilość uzyskanych punktów
|
Wysokość stypendium
brutto (zł)
|
Sposób wypłaty
Liczba m-cy x kwota
|
1
|
Guńka Jan
|
Biathlon, biegi narciarskie
|
Chochołów
|
Halina Guńka
|
127
|
3150
|
7x450
|
2
|
Szwajnos Marcin
|
biathlon
|
Ciche
|
BKS Kościelisko
|
100
|
3150
|
7x450
|
3
|
Piczura Magda
|
biathlon
|
Ciche
|
BKS Kościelisko
|
82
|
2800
|
7x400
|
4
|
Chowaniec Jakub
|
Kombinacja norweska, skoki narciarskie
|
Chochołów
|
KS Chochołów
|
78
|
2800
|
7x400
|
5
|
Tylka Agnieszka
|
Biegi narciarskie, kolarstwo MTB
|
Czarny Dunajec
|
ZSPiG Czarny Dunajec
|
74
|
2400
|
6x400
|
6
|
Kieta Krzysztof
|
Skoki, kombinacja norweska
|
St. Bystre
|
WKS Zakopane
|
72
|
2400
|
6x400
|
7
|
Guńka Kacper
|
biathlon
|
Chochołów
|
BKS Kościelisko
|
68
|
2400
|
6x400
|
8
|
Bieniasz Weronika
|
Biegi narciarskie , biathlon, LA
|
Ciche
|
BKS Kościelisko
|
68
|
2400
|
6x400
|
9
|
Wacławiak Artur
|
Kombinacja norweska, skoki
|
Podszkle
|
Władysława Wacławiak/UKS Sołtysianie
|
54
|
2100
|
6x350
|
10
|
Stanek Patrycja
|
Biegi narciarskie
|
Czarny Dunajec
|
KS Chochołów
|
50
|
1800
|
6x300
|
11
|
Leja Paweł
|
biathlon
|
Chochołów
|
KS AZS AWF Katowice
|
44
|
1800
|
6x300
|
12
|
Zborowski Maciej
|
Skoki, kombinacja norweska
|
Chochołów
|
KS Chochołów
|
36
|
1250
|
5x250
|
13
|
Mleczek Monika
|
Biegi narciarskie
|
Chochołów
|
KS Chochołów
|
22
|
950
|
5x190
|
14
|
Tylka Szymon
|
Biegi narciarskie, kolarstwo MTB
|
Czarny Dunajec
|
ZSPiG Czarny Dunajec
|
18
|
600
|
4x150
|
razem
|
30000
|
2. Wypłata stypendiów następuje od miesiąca czerwca 2017r.
§ 2.
Przyznano jednorazowo nagrody pieniężne następującym sportowcom:
- Nagrody dla zawodników
|
Nazwisko i imię zawodnika
|
dyscyplina
|
miejscowość
|
Zgłaszający
/klub
|
Ilość uzyskanych punktów za najlepszy wynik
|
wysokość nagrody
brutto
(zł)
|
1
|
Mitoraj Kinga
|
biathlon
|
Ciche
|
BKS Kościelisko
|
29
|
4500
|
2
|
Pałasz Magdalena
|
Skoki narciarskie
|
Nowy Targ
|
UKS Sołtysianie Stare Bystre
|
25
|
3500
|
3
|
Gawron Joanna
|
Trójbój siłowy
|
Odrowąż
|
TS CKF Maximus
|
20
|
3500
|
4
|
Marusarz Wojciech
|
Kombinacja norweska
|
Podczerwone
|
Marusarz Wojciech
|
20
|
3000
|
5
|
Gacek Gabriela
|
Trójbój siłowy martwy ciąg
|
Witów
|
Gacek Gabriela/CKF Maximus Czarny Dunajec
|
20
|
3000
|
6
|
Biela Stanisław
|
Skoki narciarskie
|
Stare Bystre
|
UKS Sołtysianie
Stare Bystre
|
17
|
2700
|
7
|
Szwab Joanna
|
Skoki narciarskie
|
Chochołów
|
KS Chochołów
|
14
|
2400
|
8
|
Zięba Tomasz
|
biathlon
|
Koniówka
|
BKS Kościelisko
|
10
|
2300
|
9
|
Skorusa Wojciech
|
biathlon
|
Chochołów
|
BKS Kościelisko
|
10
|
2300
|
10
|
Pacholarz Krystian
|
Kombinacja norweska
|
Kłodne
|
UKS Sołtysianie
|
9
|
1500
|
11
|
Mroczkowski Jan
|
Skoki, kombinacja norweska
|
Chochołów
|
KS Chochołów
|
7
|
700
|
12
|
Haberny Dawid
|
Kombinacja norweska
|
Koniówka
|
KS Chochołów
|
6
|
600
|
razem
|
30000
|
§ 3.
Wyróżnienia dla zawodników w postaci Dyplomu
|
Nazwisko i imię zawodnika
|
dyscyplina
|
miejscowość
|
Zgłaszający
/klub
|
Ilość uzyskanych punktów za najlepszy wynik
|
Suma uzyskanych punktów
|
1
|
Długopolski Kamil
|
biathlon
|
Stare Bystre
|
UKS Sołtysianie
Stare Bystre
|
3
|
9
|
2
|
Gąsienica Łukasz
|
Biegi narciarskie
|
Koniówka
|
KS Chochołów
|
3
|
9
|
3
|
Skorusa Karina
|
Biegi narciarskie, biathlon
|
Chochołów
|
UKS Chochołów
|
2
|
8
|
4
|
Krupa Justyna
|
Jazda konna
|
Szaflary
|
Klub Jeździecki Cz. Dunajec
|
3
|
8
|
5
|
Stopka Jakub
|
biathlon
|
Stare Bystre
|
UKS Sołtysianie Stare Bystre
|
3
|
8
|
6
|
Rafacz Rafał
|
l.a.
|
Czerwienne
|
SPSK Czerwienne
|
3
|
6
|
7
|
Łowicki Adrian
|
biathlon
|
Rogoźnik
|
UKS Sołtysianie
Stare Bystre
|
2
|
6
|