Piłkarze Watry Białka Tatrzańska pokonali przed własnymi kibicami 6-0 Jadowniczankę Jadowniki i na dwie kolejki przed końcem rundy z 55 pkt zajmują 3 miejsce w tabeli .
Watra Białka Tatrzańska – Jadowniczanka Jadowniki 6:0 (6:0)
Bramki: 1:0 Kołbon 5, 2:0 Buć 8, 3:0 Buć 20, 4:0 Petrus 22, 5:0 Kołbon 40, 6:0 Kołbon 45b z karnego.
Watra: Majerczyk – Kuchta (46 Bochnak), Gąsiorek, Maciasz, Kostrzewa (60 Juraj Kosturko) – Dziubas (82 P. Rabiański), Kołbon, Jozef Kostruko (50 Kalita), Misiura, Petrus – Buć.
Jadowniczanka: Ziółkowski – Hudoba, Kulig, Wójtowicz, Szczygiełek – Bujak, Mól, Rydz, Grzesik, Kamieniecki (60 Lach) – Stec ŻK.
Sędziował: Tomasz Tatarzyński z Krakowa.
Widzów: 100
Kolejka 28 - 3-4 czerwca
Barciczanka Barcice GKS Drwinia 1-1
Skalnik Kamionka Wielka Poprad Muszyna 1-2
Sokół Borzęcin Górny Orkan Szczyrzyc 2-2
Tarnovia Tarnów Limanovia Limanowa 1-3
KS Tymbark Lubań Maniowy 2-2
Wolania Wola Rzędzińska Glinik Gorlice 1-1
Bocheński KS Poprad Rytro 1-0
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Limanovia Limanowa |
28 |
61 |
18 |
7 |
3 |
73-31 |
2. |
Barciczanka Barcice |
27 |
57 |
17 |
6 |
4 |
46-17 |
3. |
Watra Białka Tatrzańska |
28 |
55 |
16 |
7 |
5 |
53-26 |
4. |
Poprad Muszyna |
28 |
54 |
15 |
9 |
4 |
49-33 |
5. |
Lubań Maniowy |
27 |
42 |
12 |
6 |
9 |
50-42 |
6. |
Poprad Rytro |
28 |
39 |
10 |
9 |
9 |
39-33 |
7. |
Wolania Wola Rzędzińska |
28 |
39 |
10 |
9 |
9 |
42-40 |
8. |
GKS Drwinia |
28 |
39 |
11 |
6 |
11 |
32-34 |
9. |
Bocheński KS |
28 |
35 |
10 |
5 |
13 |
46-46 |
10. |
Glinik Gorlice |
28 |
34 |
9 |
7 |
12 |
35-42 |
11. |
Tarnovia Tarnów |
28 |
30 |
7 |
9 |
12 |
32-38 |
12. |
Skalnik Kamionka Wielka |
28 |
29 |
9 |
2 |
17 |
30-63 |
13. |
KS Tymbark |
28 |
28 |
6 |
10 |
12 |
39-47 |
14. |
Sokół Borzęcin Górny |
28 |
25 |
6 |
7 |
15 |
43-63 |
15. |
Orkan Szczyrzyc |
28 |
25 |
6 |
7 |
15 |
39-62 |
16. |
Jadowniczanka Jadowniki |
28 |
21 |
5 |
6 |
17 |
39-70 |
Kolejka 29 - 10-11 czerwca
Bocheński KS - Barciczanka Barcice
Poprad Rytro - Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska
Jadowniczanka Jadowniki - KS Tymbark
Lubań Maniowy - Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa - Sokół Borzęcin Górny
Orkan Szczyrzyc - Skalnik Kamionka Wielka
Poprad Muszyna - GKS Drwinia