START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Poltent Głównym Partnerem Maryny Gąsienicy-Daniel!
 dodano: 15 Lipca 2017    (źródło: A. Kosman PZN)

 W sobotę, 15 lipca podczas zawodów FIS Grand Prix w Wiśle odbyło się spotkanie z Maryną Gąsienicą-Daniel oraz jest trenerem Marcinem Orłowskim, którzy opowiedzieli o przygotowaniach do sezonu olimpijskiego. W spotkaniu uczestniczył również Szymon Wichrzycki - przedstawiciel firmy Poltent. Głównym celem spotkania było podpisanie umowy pomiędzy naszą zawodniczką a firmą Poltent. Poltent, czyli producent urządzeń pneumatycznych został oficjalnie Głównym Partnerem naszej najlepszej narciarki alpejskiej. 


 Firma Poltent oraz Maryna Gąsienica-Daniel podpisali dzisiaj roczną umowę o współpracy. Poltent jest producentem najwyższej jakości nośników pneumatycznych i współpracą z Polskim Związkiem Narciarskim jest związany już od trzech lat. Współpraca ta została poszerzona teraz o indywidualny sponsoring Maryny Gąsienicy-Daniel. - Nasza współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim rozpoczęła się trzy lata temu i układa się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo z niej zadowoleni, dlatego chciałbym podziękować Janowi Winklowi i Wojciechowi Gaworowi za tę współpracę - opowiada Szymon Wichrzycki, przedstawiciel firmy Poltent. - Dzięki PZN doszło do naszej współpracy z Maryną Gąsienicą-Daniel. Chcemy, aby Maryna skupiła się tylko i wyłącznie na treningach, żeby miała spokojną głowę i nie musiała przejmować się innymi rzeczami - dodaje Wichrzycki. - Dlaczego właśnie Maryna? Jest ona obecnie najlepszą polską narciarską alpejską. Z roku na rok robi postępy, a zeszły sezon był najlepszym w jej karierze. Chcieliśmy dołożyć kolejną cegiełkę do rozwoju polskiego sportu i dlatego wybraliśmy właśnie ją - uzasadnia wybór firmy Poltent. - Życzymy Marynie, aby odnosiła sukcesy, które cieszyłyby kibiców, tak jak nasze nośniki cieszą ludzi - kontynuuje.  
Firma Poltent oprócz nowej współpracy z Maryną Gąsienicą-Daniel ma jeszcze inne powody do zadowolenia. - Muszę się pochwalić, że ostatnio zdobyliśmy Certyfikat Jakość Roku® Złoto oraz Jakość Roku® 2017 i tego złota również życzymy Marynie - podsumowuje Wichrzycki. 
Z rozpoczęcia współpracy z firmą Poltent zadowolona jest również reprezentantka Polski. - Na początku chciałabym serdecznie podziękować firmie Poltent za zainteresowanie oraz okazane wsparcie na nadchodzący sezon olimpijski. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie. Będę dążyła do tego, aby współpraca z moim Głównym Partnerem układała się w możliwie najlepszy sposób - opowiada z uśmiechem na twarzy Maryna Gąsienica-Daniel. 
Maryna Gąsienica-Daniel jest trakcie przygotowań do kolejnej zimy. - Przygotowania do sezonu olimpijskiego idą bardzo dobrze i wszystko przebiega zgodnie z planem. Zaczęliśmy w połowie maja od tygodniowego zgrupowania rowerowego. Następnie mieliśmy kilka bloków treningowych w Zakopanem, włącznie ze zgrupowaniem w Zakopanem. W połowie czerwca pojechaliśmy na pierwsze, dwutygodniowe zgrupowanie na śniegu we Francji. A następnie dwutygodniowe zgrupowanie kondycyjne w COS Giżycku. W najbliższym czasie mamy kolejne bloki treningowe w Zakopanem, a następnie początkiem sierpnia trzytygodniowe zgrupowanie narciarskie w Norwegii razem z norweskim teamem - opowiada reprezentantka Polski. To już drugi sezon, w którym nasza zawodniczka wraz z trenerem współpracują z zagranicznymi ekipami. - Nasza współpraca tak naprawdę rozpoczęła się w zeszłym sezonie. Dzięki niej mój poziom sportowy ciągle się rozwija, mogę konkurować z lepszymi od siebie dziewczynami na treningach, podglądać ich technikę oraz przygotowanie do treningów i zawodów - wyjaśnia podopieczna Marcina Orłowskiego. 
Kolejna zima będzie sezonem olimpijskim. - Głównym celem na ten sezon są igrzyska olimpijskie, w które celuję z najwyższą formą. Po Soczi będą to moje drugie Igrzyska Olimpijskie. O lokatach trudno mówić, ponieważ zawody różnie się układają, ale przede wszystkim chciałabym wykonać bardzo dobre przejazdy oraz pokazać się z jak najlepszej strony - opowiada Gąsienica-Daniel. - W kolejnym sezonie będę skupiała się przede wszystkim na gigancie i supergigancie. Zjazd i slalom to połączenie wykorzystywane w kombinacji alpejskiej, więc także ćwiczymy te konkurencje na treningach - podsumowuje Maryna Gąsienica-Daniel. 
 
 
Autor komunikatu – Anna Karczewska / PZN
 
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    498 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018