Obydwie grupy Podhalańskiej B klasy zainaugurowały dzisiaj rozgrywki nowego sezonu. Poniżej przedstawiamy wyniki i tabele.
Grupa wschodnia
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
Wierchy Lasek - Delta Pieniążkowice 3-4
Wiatr Ludźmierz - Dunajec Ostrowsko 1-2
Unia Naprawa - Grel Trute 4-2
Skawianin Skawa - Janosik Sieniawa 3-0
Skałka Rogoźnik - Korona Piekielnik 1-1
Lepietnica Klikuszowa - Luboń Skomielna Biała 4-2
Tabela
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Skawianin Skawa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
2. |
Unia Naprawa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
|
Lepietnica Klikuszowa |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-2 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-3 |
5. |
Dunajec Ostrowsko |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
6. |
Skałka Rogoźnik |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
|
Korona Piekielnik |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
8. |
Wierchy Lasek |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3-4 |
9. |
Wiatr Ludźmierz |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
10. |
Luboń Skomielna Biała |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
|
Grel Trute |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-4 |
12. |
Janosik Sieniawa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
Delta Pieniążkowice - Luboń Skomielna Biała
Korona Piekielnik - Lepietnica Klikuszowa 27 sierpnia, 14:00
Janosik Sieniawa - Skałka Rogoźnik 27 sierpnia, 11:00
Grel Trute - Skawianin Skawa 27 sierpnia, 14:00
Dunajec Ostrowsko - Unia Naprawa 26 sierpnia, 17:00
Wierchy Lasek - Wiatr Ludźmierz 27 sierpnia, 14:00
Grupa zachodnia
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
Spływ Sromowce Wyżne - Gorc Ochotnica 3-4
Spisz Krempachy -Granit Czarna Góra 3-5
Murań Jurgów - KS Łapsze Niżne 0-2
Łęgi Nowa Biała - LKS II Szaflary 1-3
Hetman Leśnica -Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-2
Biali Biały Dunajec - Asy Zakopane 20 sierpnia, 14:00 Odwołany
Tabela
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Granit Czarna Góra |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
5-3 |
2. |
LKS II Szaflary |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
3. |
KS Łapsze Niżne |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
4. |
Gorc Ochotnica |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
4-3 |
5. |
Hetman Leśnica |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
3-2 |
6. |
Asy Zakopane |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
|
Biali Biały Dunajec |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
8. |
Spływ Sromowce Wyżne |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3-4 |
9. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2-3 |
10. |
Spisz Krempachy |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
3-5 |
11. |
Łęgi Nowa Biała |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
12. |
Murań Jurgów |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
Biali Biały Dunajec - LKS II Szaflary 27 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne - Łęgi Nowa Biała 27 sierpnia, 17:00
Hetman Leśnica - Murań Jurgów 27 sierpnia, 11:00
Granit Czarna Góra - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 sierpnia, 17:00
Gorc Ochotnica - Spisz Krempachy 27 sierpnia, 14:00
Asy Zakopane - Spływ Sromowce Wyżne 27 sierpnia, 14:00