W 8 kolejce zostało rozgranych tylko pięć spotkań. Zpowodu aury- ulewnego deszczu spotkania Jordana z Lubaniem i Skalnych z Podhalem II zostały odwołane
Zawrat Bukowina Tatrzańska – KS Zakopane 2-0 (0-0)
1-0 Janczy 49'
2-0 M. Grela 90+4 '
Zawrat: Wcisło – Cudzich, Surma -32' Kuchta, Maciej Stasik -10' G. Grela, Zarycki -70' Marusarz, Ł. Rzadkosz, Janczy, Chowaniec -55' D. Rzadkosz, Maciej Ustupski, Budz -55' Michał Stasik, M. Grela.
KSZ: Dziedzic – Gubała -80' Pawlikowski, Kasperczyk, Król -68' K. Bartos, D. Bartos, Bogdanowicz, Sawina -70' Pawlik, Stopka, Łukaszczyk -85' Miśkowiec, Floryn, Leniewicz.
Kolejka 8 - 23-24 września
Babia Góra Lipnica Wielka - Orawa Jabłonka 3-1
Zapora Kluszkowce - Podgórki Krauszów 1-1
Wierchy Rabka Zdrój - Przełęcz Łopuszna 0-2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Czarni Czarny Dunajec 2-3
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wierchy Rabka Zdrój |
8 |
21 |
7 |
0 |
1 |
24-8 |
2. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
24-15 |
3. |
Orawa Jabłonka |
8 |
15 |
5 |
0 |
3 |
23-14 |
4. |
Podhale II Nowy Targ |
7 |
13 |
4 |
1 |
2 |
25-17 |
5. |
Skalni Zaskale |
7 |
13 |
4 |
1 |
2 |
22-17 |
6. |
Przełęcz Łopuszna |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
17-21 |
7. |
KS Zakopane |
8 |
12 |
3 |
3 |
2 |
16-13 |
8. |
Czarni Czarny Dunajec |
8 |
12 |
4 |
0 |
4 |
19-23 |
9. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
19-19 |
10. |
Zapora Kluszkowce |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
22-24 |
11. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
14-22 |
12. |
Lubań Tylmanowa |
7 |
6 |
2 |
0 |
5 |
9-14 |
13. |
Podgórki Krauszów |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
12-28 |
14. |
Jordan Jordanów |
7 |
3 |
0 |
3 |
4 |
5-16 |
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka 30 września, 16:00
Przełęcz Łopuszna - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1 października, 15:00
Podgórki Krauszów - Wierchy Rabka Zdrój 1 października, 15:00
KS Zakopane - Zapora Kluszkowce 1 października, 15:00
Podhale II Nowy Targ - Zawrat Bukowina Tatrzańska 1 października, 15:00
Lubań Tylmanowa - Skalni Zaskale 30 września, 15:30
Orawa Jabłonka - Jordan Jordanów 1 października, 15:00