Sport UM Zakopane
Uroczyste zakończenie XXIII Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej
dodano: 6 Grudnia 2017
5 grudnia br w pawilonie Wielkiej Krokwi w Zakopanem uroczyście podsumowano 23 Letnią Ligę szkolną w skokach i kombinacji.Podczas spotkania najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono puchary oraz dyplomy.
W galerii fotoreportaż z zakończenia
W ramach rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane rozegrano trzy konkursy skoków i dwa kombinacji norweskiej. Łącznie sklasyfikowano 8 skoczkiń i 88 skoczków, a w kombinacji 43 dwuboistów. Wszyscy zawodnicy reprezentowali 7 klubów.
XXIII Szkolna Liga Sportów Letnich
Skoki Narciarskie
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta 2008 i mł.
skocznia K - 15
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Sobczyk Kalina
2009
KS Evenement
150
Chłopcy 2008 i mł.
skocznia K - 15
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Obtułowicz Michał
2008
KS Evenement
150
2
Byrski Szymon
2008
KS Chochołów
130
3
Bafia Klemens
2008
KS Chochołów
102
4
Zarycki Michał
2008
KS Evenement
94
5
Michniak Szymon
2008
AZS
88
6
Wiercioch Stanisław
2008
TS Wisła
85
Chłopcy 2006 - 2007
skocznia K - 35
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Rafacz Rafał
2006
AZS
145
2
Serwatowicz Mikołaj
2006
TS Wisła
130
3
Staszel Klemens
2006
KS Evenement
108
4
Jarząbek kacper
2006
TS Wisła
103
5
Maciusiak Mateusz
2007
KS Chochołów
98
6
Łukaszczyk Łukasz
2007
TS Wisła
85
Dziewczęta 2006-2007
skocznia K - 35
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Bełtowska Pola
2006
AZS
95
2
Słowik Łucja
2007
AZS
76
2
Rapacz Zuzanna
2006
KS Evenement
50
4
Polanowska Amelia
2007
AZS
45
Słowik Natalia
2007
AZS
45
Dziewczęta 2004-2005
skocznia K - 35
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Bełtowska Marcelina
2004
AZS
100
2
Polanowska Wiktoria
2004
AZS
90
Chłopcy 2004 - 2005
skocznia K - 65
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Wróbel Marcin
2004
AZS
135
2
Joniak Klemens
2005
LKS Poroniec
130
3
Cudzich Jan
2004
TS Wisła
104
4
Rzadkosz Jan
2004
TS Wisła
100
5
Galica Jan
2004
KS Evenement
79
6
Waliczek Andrzej
2005
LKS Poroniec
74
Chłopcy 2002 - 2003
skocznia K - 65
M
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
SUMA
1
Zygmuntowicz Krystian
2002
LKS Poroniec
126
2
Pałka Tymoteusz
2002
TS Wisła
102
3
Zapotoczny Szymon
2003
KS Evenement
101
4
Niżnik Adam
2002
TS Wisła
95
5
Piczura Tomasz
2002
AZS
95
6
Kowalczyk Bartłomiej
2002
AZS
86
Kombinacja norweska
Chłopcy 2006-2007, K-35
M
Nazwisko i Imię
Rok
Klub
SUMA
1
Rafacz Rafał
2006
AZS
95
2
Staszel Klemens
2006
KS Evenement
85
3
Serwatowicz Mikołaj
2006
TS Wisła
76
4
Dubiel Szymon
2006
AZS
62
5
Rafacz Grzegorz
2007
AZS
56
6
Sobański Marcin
2007
KS Evenement
52
Chłopcy 2004-2005, K-65
M
Nazwisko i Imię
Rok
Klub
SUMA
1
Joniak Klemens
2005
LKS Poroniec
100
2
Cudzich Jan
2004
TS Wisła
85
Galica Jan
2004
KS Evenement
4
Amilkiewicz Tymoteusz
2005
AZS
68
5
Waliczek Andrzej
2005
LKS Poroniec
61
6
Marusarz Stanisław
2004
KS Chochołów
50
Chłopcy 2002-2003, K-65
M
Nazwisko i Imię
Rok
Klub
SUMA
1
Kowalczyk Bartłomiej
2002
AZS
95
2
Piczura Tomasz
2002
AZS
86
3
Gąsienica-Ciaptak Maciej
2002
AZS
81
4
Żegleń Jakub
2002
LKS Poroniec
80
5
Pałka Tymoteusz
2002
TS Wisła
64
6
Bukowski Wojciech
2002
LKS Poroniec
58
Klasyfikacja końcowa - drużynowa
Skoki Narciarskie
Miejsce
Klub
SUMA
1
AZS
1925
2
KS Evenement
1373
3
TS Wisła
970
4
LKS Poroniec
701
5
KS Chochołów
547
6
UKS Sołtysianie
201
7
KS Rutkowski Ski
55
Kombinacja Norweska
Miejsce
Klub
SUMA
1
AZS
797
2
KS Evenement
490
3
LKS Poroniec
382
4
TS Wisła
370
5
KS Chochołów
181
Skoki + Kombinacja Norweska
Miejsce
Klub
Pkt Skoki
Pkt KN
Suma
1
AZS
1925
797
2722
2
KS Evenement
1373
490
1863
3
TS Wisła
970
370
1340
4
LKS Poroniec
701
382
1083
5
KS Chochołów
547
181
728
6
UKS Sołtysianie
201
201
7
KS Rutkowski Ski
55
55
Pełne wyniki tutaj
««
Powrót do listy wiadomości