Trzecia edycja tegorocznej Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim zawitała do Białki Tatrzańskiej. Na stracie slalomu giganta na Kotelnicy stanęło ponad 50 zawodniczek i zawodników z 7 klubów narciarskich . Rywalizację zorganizowaną przez MOSiR Zakopane zdominowali zawodnicy WKN.
W galerii fotoreportaż z zawodów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OGLĄDANIE TRASY: 9.30 |
|
Białka Tatrzańska |
|
|
|
|
GODZINA STARTU: 10.00 |
|
|
|
|
|
|
J U R Y : |
|
|
|
|
|
|
SĘDZIA ROZJEMCA |
Janusz Harmułowicz |
|
|
|
|
|
KIER. KONKURENCJI |
Henryk Radźko |
|
|
|
|
|
KIEROWNIK TRASY |
Wojciech Batkiewicz |
|
|
|
|
|
SĘDZIA STARTU |
Władysław Bachleda |
|
|
|
|
|
SĘDZIA METY |
Lidia Chlebińska |
|
|
|
|
|
USTAWIACZ |
Magdalena Kolasa |
|
|
|
|
|
|
Jerzy Witowski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PRZEDZJEŻDŻACZE |
Buńda Klemens |
37,32 |
|
|
|
IL. BRAMEK: 1 przejazd |
19 |
|
2 przejazd 20 |
|
|
|
WARUNKI ATMOSFERYCZNE |
|
temp.-18ᵒC, pochmurnie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2010-2011 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Traczyńska |
Magdalena |
2010 |
WKN |
Warszawa |
01:37,09 |
2 |
Lewińska |
Maria |
2011 |
WKN |
Warszawa |
01:39,49 |
3 |
Chylińska |
Antonina |
2011 |
WKN |
Warszawa |
01:45,58 |
4 |
Zdort |
Jadwiga |
2011 |
WKN |
Warszawa |
01:46,07 |
5 |
Rząsa |
Marta |
2011 |
AZS |
Zakopane |
01:49,32 |
6 |
Olesińska |
Franciszka |
2012 |
WKN |
Warszawa |
01:49,39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2010-2011 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Olesiński |
Feliks |
2010 |
WKN |
Warszawa |
01:28,37 |
2 |
Hermanowicz |
Ryszard |
2010 |
WKN |
Warszawa |
01:29,84 |
3 |
Zdort |
Leopold |
2010 |
WKN |
Warszawa |
01:31,79 |
4 |
Olesiński |
Józef |
2012 |
WKN |
Warszawa |
01:32,40 |
5 |
Miłosz |
Feliks |
2011 |
WKN |
Warszawa |
01:32,84 |
6 |
Moritz |
Ignacy |
2010 |
WKN |
Warszawa |
01:36,84 |
|
Dziewczęta 2008-2009 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Bączkowska |
Eliza |
2008 |
WKN |
Warszawa |
01:17,33 |
2 |
Biela |
Magdalena |
2008 |
Tatra Ski Akademy |
Zakopane |
01:17,94 |
3 |
Sińska |
Hanna |
2008 |
WKN |
Warszawa |
01:24,34 |
4 |
Moritz |
Helena |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:24,75 |
5 |
Skarbek Malczewska |
Maja |
2009 |
Tatra Ski Akademy |
Zakopane |
01:25,38 |
6 |
Cichal |
Julia |
2008 |
WKN |
Warszawa |
01:27,29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2008-2009 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Miłosz |
Jan |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:18,57 |
2 |
Lewiński |
Franciszek |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:30,99 |
3 |
Opaliński |
Maks |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:34,84 |
4 |
Chyliński |
Kajetan |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:35,67 |
5 |
Grabowski |
Michał |
2009 |
WKN |
Warszawa |
01:37,81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dziewczęta 2006-2007 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Komorowska |
Nikola |
2006 |
MUKS Śmig |
Zakopane |
01:14,89 |
2 |
Dębicka |
Karolina |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:16,06 |
3 |
Kostyra |
Joanna |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:16,56 |
4 |
Buńda |
Anna |
2007 |
KS Firn |
Zakopane |
01:17,02 |
5 |
Boryczka |
Matylda |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:17,78 |
6 |
Rodawska |
Hanna |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:18,20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chłopcy 2006-2007 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO |
IMIĘ |
ROK |
KLUB |
MIASTO |
Suma |
1 |
Nakwaski |
Michał |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:13,75 |
2 |
Bączkowski |
Bartosz |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:16,07 |
3 |
Szeląg |
Grzegorz |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:16,31 |
4 |
Dziedzic |
Karol |
2006 |
WKN |
Warszawa |
01:16,33 |
5 |
Stasik |
Andrzej |
2007 |
Klub Jurgów Ski |
Zakopane |
01:18,09 |
6 |
Stolarczyk |
Franciszek |
2007 |
KST Rabka-Zdrój |
Rabka Zdrój |
01:20,32 |
Pełne wyniki tutaj
|