Sport UM Zakopane
XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim klasyfikacja końcowa
dodano: 1 Marca 2018 (źródło: MOSiR Zakopane)
Czterdziesta pierwsza Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim zawodami w Białce Tatrzańskiej zakończyła rywalizację. W ramach Ligi rozegrano trzy edycje slalomu giganta : 9 stycznia, 10 lutego oraz 28 lutego. Łącznie sklasyfikowano ponad 70 dziewcząt i chłopców z roczników 2011 - 2006 reprezentujących 11 klubów z całej Polski.
XLI SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Klasyfikacja końcowa - indywidualna
Dziewczęta 2010-2011
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Rząsa
Marta
2011
AZS
Zakopane
112
2
Chrobak
Anna
2011
AZS
Zakopane
102
3
Lewińska
Maria
2011
WKN
Warszawa
90
4
Zdort
Jadwiga
2011
WKN
Warszawa
86
5
Gąsienica Wawrytko
Natalia
2011
AZS
Zakopane
77
6
Chylińska
Antonina
2011
WKN
Warszawa
76
7
Olesińska
Franciszka
2012
WKN
Warszawa
53
8
Tarczyńska
Magdalena
2010
WKN
Warszawa
50
9
Koncewicz
Zofia
2011
WKN
Warszawa
29
Chłopcy 2010-2011
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Fiedor
Szymon
2011
AZS
Zakopane
107
2
Halaczek
Franciszek
2011
AZS
Zakopane
96
3
Olesiński
Feliks
2010
WKN
Warszawa
95
4
Olesiński
Józef
2012
WKN
Warszawa
76
5
Zdort
Leopold
2010
WKN
Warszawa
69
6
Moritz
Ignacy
2010
WKN
Warszawa
55
7
Komierowski
Jerzy
2010
WKN
Warszawa
50
Rojek
Tomasz
2010
CSC
Kraków
50
9
Hermanowicz
Ryszard
2010
WKN
Warszawa
45
10
Miłosz
Feliks
2011
WKN
Warszawa
32
11
Kosak
Szymon
2010
WKN
Warszawa
22
Dziewczęta 2008-2009
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Bączkowska
Eliza
2008
WKN
Warszawa
145
2
Biela
Magdalena
2008
Tatra Ski Akademy
Zakopane
131
3
Skarbek Malczewska
Maja
2009
Tatra Ski Akademy
Zakopane
112
4
Moritz
Helena
2009
WKN
Warszawa
72
5
Sińska
Hanna
2008
WKN
Warszawa
69
6
Wądrzyk
Weronika
2008
SP 5
Zakopane
45
Chłopcy 2008-2009
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Miłosz
Jan
2009
WKN
Warszawa
100
2
Lewiński
Franciszek
2009
WKN
Warszawa
81
3
Chyliński
Kajetan
2009
WKN
Warszawa
68
4
Kawiorski
Maksymilian
2008
CSC
Kraków
50
5
Bujnowski
Aleksander
2008
WKN
Warszawa
45
Polak
Hugo
2008
CSC
Kraków
45
Dziewczęta 2006-2007
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Komorowska
Nikola
2006
MUKS Śmig
Zakopane
150
2
Dębicka
Karolina
2006
WKN
Warszawa
117
3
Boryczka
Matylda
2006
WKN
Warszawa
103
4
Buńda
Anna
2007
KS Firn
Zakopane
87
5
Dawidek
Weronika
2006
KS F2 Dawidek
Zakopane
86
6
Rodawska
Hanna
2006
WKN
Warszawa
77
Chłopcy 2006-2007
MIEJSCE
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
SUMA
1
Nakwaski
Michał
2006
WKN
Warszawa
132
2
Szeląg
Grzegorz
2006
WKN
Warszawa
130
3
Bączkowski
Bartosz
2006
WKN
Warszawa
110
4
Stolarczyk
Franciszek
2007
KST Rabka-Zdrój
Rabka Zdrój
89
5
Stasik
Andrzej
2007
Klub Jurgów Ski
Zakopane
82
6
Borkowski
Maciej
2006
WKN
Warszawa
67
Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
««
Powrót do listy wiadomości