XLI SLSZ w narciarstwie biegowym.. Klasyfikacja końcowa. dodano: 1 Marca 2018 (źródło: MOSiR Zakopane)
184 biegaczek i biegaczy, 4 edycje ( 12 stycznia, 18 stycznia, 23 stycznia, 7 lutego) tak w skrócie można podsumować 41 Szkolną Ligę Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym. Do klasyfikacji końcowej zaliczone zostały trzy najlepsze wyniki każdego z uczestników rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane
XLI SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH
NARCIARSTWO BIEGOWE
Klasyfikacja końcowa - indywidualna
Szkoły Ponadgimnazjalne
Chłopcy 1998-2001
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Młynarczyk
Jakub
2000
ZSHT
145
2
KAMIŃSKI
DANIEL
2001
ZSB
122
3
Łojas
Sebastian
1999
PLO Nowy Targ
UKS Dwójka B.D.
50
4
Sobczyński
Andrzej
2000
ZSHT
40
5
Janik
Piotr
1999
ZSHT
36
Dziewczęta 1998-2001
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
NAWARA
ALINA
2001
ZSB
UKS Regle
145
2
Szwajnos
Małgorzata
1999
ZSHT
121
3
Kamińska
Aleksandra
2001
ZSHT
100
4
Kamińska
Natalia
2001
ZSHT
90
5
Karciarz
Patrycja
2000
PLO Nowy Targ
UKS Dwójka B.D.
50
6
Michalczak
Sylwia
2000
ZSHT
45
Gimnazja + 7 klasa SP
Chłopcy 2002-2004
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Bugara
Robert
2002
SP Kościelisko
UKS Regle
145
2
Trebunia
Łukasz
2003
ZSMS Zakopane
UKS Regle
135
3
Wójcik
Kamil
2004
SP Ząb
UKS Regle
121
4
Celej
Maciej
2004
SP Kościelisko
UKS Regle
112
5
Czernik
Mateusz
2003
SP Gliczarów Górny
97
6
Bryja
Sebastian
2002
ZSMS Zakopane
95
Dziewczęta 2002-2004
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Szkurat
Irena
2002
ZSMS Zakopane
150
2
Szkurat
Daria
2004
ZSMS Zakopane
135
3
Okarma
Martyna
2003
ZSMS Zakopane
116
4
Michalik
Zofia
2004
SP Kościelisko
UKS Regle
104
5
Szczepaniak-Sywarny
Kamila
2003
SP Kościelisko
UKS Regle
97
6
Śliwa
Justyna
2002
ZSMS Zakopane
96
Szkoły Podstawowe
Chłopcy 2005-2006
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Chyc
Marcel
2005
SMS Zakopane
145
2
Zwatrzko
Jan
2006
SP Kościelisko
UKS Regle
140
3
Jarząbek
Kacper
2005
SP Sierockie
130
4
Mrowiński
Kacper
2005
SMS Zakopane
117
5
Michniak
Mateusz
2005
SP Dzianisz
104
6
Stachoń
Karol
2006
SMS Zakopane
88
Dziewczynki 2005-2006
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Karpiel
Zofia
2005
SP Kościelisko
UKS Regle
150
2
Janik
Anna
2005
SMS Zakopane
135
3
Michalik
Anna
2006
SP Kościelisko
UKS Regle
125
4
Kowalczyk
Magdalena
2005
SMS Zakopane
96
5
Pabin
Zuzanna
2006
SP Dzianisz
91
6
Karpiel
Sylwia
2006
SP Kościelisko
UKS Regle
77
Chłopcy 2007-2008
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Galica
Grzegorz
2007
SMS Zakopane
140
2
Stoch-Michna
Wojciech
2007
SP Kościelisko
UKS Regle
135
3
Bartol
Klemens
2007
SMS Zakopane
112
4
Bobak
Szymon
2007
SMS Zakopane
110
5
Solik
Stanisław
2007
SP 3 Zakopane
100
6
Gruszka
Mariusz
2008
SP Dzianisz
97
Dziewczynki 2007-2008
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Oczkoś
Amelia
2007
SP Kościelisko
UKS Regle
150
2
Topór
Teresa
2007
SP Gliczarów Górny
126
3
Pająk
Dorota
2007
SP Dzianisz
125
4
Moszczyńska
Zuzanna
2007
SMS Zakopane
105
5
Polanowska
Amelia
2007
SP 3 Zakopane
100
6
Słowik
Łucja
2007
SP 3 Zakopane
90
Chłopcy 2009 i mł.
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Michalik
Andrzej
2009
SP Kościelisko
UKS Regle
150
2
Michniak
Dawid
2009
SP Dzianisz
135
3
Stawczyk
Szymon
2009
SP Gliczarów Górny
112
4
Skupień
Wojciech
2009
SP Kościelisko
100
5
Ficek
Marcin
2010
SP Kościelisko
90
6
Stoch-Michna
Bronisław
2010
SP Kościelisko
UKS Regle
80
Dziewczynki 2009 i mł.
M
NAZWISKO
IMIĘ
ROK
SZKOŁA
KLUB
Pkt (3 najlepsze wyniki)
1
Michniak
Magdalena
2009
SP Dzianisz
150
2
Michniak
Marta
2011
SP Dzianisz
135
3
Chrobak
Hanna
2011
KNSP
AZS
116
4
Orawiec
Aleksandra
2009
SP Gliczarów Górny
112
5
Rząsa
Marta
2011
KNSP
AZS
93
6
Obrochta
Emilia
2009
SP Kościelisko
76
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Do klasyfikacji końcowej zaliczano wyniki ze wszystkich edycji uzyskane przez pięć najlepszych zawodniczek i pięciu najlepszych zawodników z danej szkoły.