Poniżej przedstawiamy wyniki zaległej 12 kolejki Podhalańskiej B klasy.
Grupa Wschodnia
Kolejka 12 22 kwietnia - w pierwotnym terminie 4-5 listopada kolejka odwołana w drugim terminie 19 listopada, i w trzecim terminie 15 kwietnia, odwołana
Delta Pieniążkowice - Wierchy Lasek1-1
Dunajec Ostrowsko - Wiatr Ludźmierz 0-1
Grel Trute - Unia Naprawa 3-2
Janosik Sieniawa - Skawianin Skawa 4-1
Korona Piekielnik - Skałka Rogoźnik 0-3
Luboń Skomielna Biała - Lepietnica Klikuszowa 2-4
Tabela
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Lepietnica Klikuszowa |
13 |
33 |
11 |
0 |
2 |
39-16 |
2. |
Wiatr Ludźmierz |
13 |
32 |
10 |
2 |
1 |
31-8 |
3. |
Dunajec Ostrowsko |
13 |
31 |
10 |
1 |
2 |
37-16 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
30-22 |
5. |
Janosik Sieniawa |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
22-19 |
6. |
Unia Naprawa |
13 |
16 |
4 |
4 |
5 |
23-28 |
7. |
Grel Trute |
13 |
16 |
5 |
1 |
7 |
25-28 |
8. |
Skawianin Skawa |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
17-24 |
9. |
Skałka Rogoźnik |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
18-29 |
10. |
Wierchy Lasek |
13 |
9 |
2 |
3 |
8 |
24-41 |
11. |
Luboń Skomielna Biała |
12 |
8 |
2 |
2 |
8 |
21-34 |
12. |
Korona Piekielnik |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
11-33 |
Kolejka 14 - 28-29 kwietnia
Delta Pieniążkowice - Wiatr Ludźmierz 29 kwietnia, 11:00
Wierchy Lasek - Unia Naprawa 29 kwietnia, 14:00
Dunajec Ostrowsko - Skawianin Skawa 28 kwietnia, 17:00
Grel Trute - Skałka Rogoźnik 29 kwietnia, 14:00
Janosik Sieniawa - Lepietnica Klikuszowa 28 kwietnia, 17:30
Korona Piekielnik - Luboń Skomielna Biała 29 kwietnia, 17:00
Grupa Zachodnia
Kolejka 12 22 kwietnia - w pierwotnym terminie 5 listopada, odwołana / w drugim terminie 19 listopada,i w trzecim terminie 15 kwietnia, odwołana
Asy Zakopane Biali Biały Dunajec 4-4
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Hetman Leśnica 3-0 wo
goście wycofali się z rozgrywek przed czwartym terminem meczu (21 kwietnia, 17:00)
Gorc Ochotnica - Spływ Sromowce Wyżne 7-1
Granit Czarna Góra - Spisz Krempachy 4-1
KS Łapsze Niżne - Murań Jurgów 2-0
LKS II Szaflary - Łęgi Nowa Biała 4-3
Tabela
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lp |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KS Łapsze Niżne |
13 |
32 |
10 |
2 |
1 |
41-15 |
2. |
Granit Czarna Góra |
13 |
31 |
10 |
1 |
2 |
39-15 |
3. |
LKS II Szaflary |
12 |
26 |
8 |
2 |
2 |
25-14 |
4. |
Gorc Ochotnica |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
39-21 |
5. |
Biali Biały Dunajec |
12 |
23 |
7 |
2 |
3 |
31-19 |
6. |
Asy Zakopane |
13 |
18 |
5 |
3 |
5 |
23-29 |
7. |
Spływ Sromowce Wyżne |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
35-32 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
13 |
16 |
5 |
1 |
7 |
28-33 |
9. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
24-38 |
10. |
Spisz Krempachy |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
31-38 |
11. |
Murań Jurgów |
13 |
3 |
1 |
0 |
12 |
9-39 |
12. |
Hetman Leśnica |
13 |
7 |
2 |
1 |
10 |
20-52 |
Hetman Leśnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 14 - 28-29 kwietnia
LKS II Szaflary - KS Łapsze Niżne 29 kwietnia, 11:00
Biali Biały Dunajec - Spływ Sromowce Wyżne 29 kwietnia, 14:00
Asy Zakopane - Spisz Krempachy 29 kwietnia, 17:00
Gorc Ochotnica - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 28 kwietnia, 17:00
Granit Czarna Góra - Murań Jurgów 29 kwietnia, 11:00
Hetman Leśnica - Łęgi Nowa Biała