Poniżej przedstawiamy wyniki 16 kolejki obydwu grup Podhalańskiej B klasy.
Grupa Wschodnia
Kolejka 16 - 5-6 maja
Delta Pieniążkowice - Unia Naprawa 1-0
Wiatr Ludźmierz - Skawianin Skawa 9-1
Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik 1-4
Dunajec Ostrowsko - Lepietnica Klikuszowa1-3
Grel Trute - Luboń Skomielna Biała 1-1
Janosik Sieniawa - Korona Piekielnik 3-1
Tabela:
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wiatr Ludźmierz |
16 |
41 |
13 |
2 |
1 |
46-9 |
2. |
Lepietnica Klikuszowa |
16 |
39 |
13 |
0 |
3 |
47-22 |
3. |
Dunajec Ostrowsko |
16 |
37 |
12 |
1 |
3 |
47-20 |
4. |
Delta Pieniążkowice |
16 |
29 |
9 |
2 |
5 |
33-24 |
5. |
Janosik Sieniawa |
16 |
26 |
8 |
2 |
6 |
31-21 |
6. |
Skałka Rogoźnik |
16 |
18 |
5 |
3 |
8 |
24-34 |
7. |
Grel Trute |
16 |
18 |
5 |
3 |
8 |
30-34 |
8. |
Unia Naprawa |
16 |
16 |
4 |
4 |
8 |
24-37 |
9. |
Wierchy Lasek |
16 |
15 |
4 |
3 |
9 |
34-47 |
10. |
Skawianin Skawa |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
19-44 |
11. |
Luboń Skomielna Biała |
15 |
12 |
3 |
3 |
9 |
24-39 |
12. |
Korona Piekielnik |
15 |
7 |
2 |
1 |
12 |
12-40 |
Kolejka 17 - 12-13 maja
Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice 12 maja, 17:30
Korona Piekielnik - Grel Trute 13 maja, 17:00
Luboń Skomielna Biała - Dunajec Ostrowsko 12 maja, 17:30
Lepietnica Klikuszowa - Wierchy Lasek 13 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik - Wiatr Ludźmierz 12 maja, 17:30
Skawianin Skawa - Unia Naprawa 13 maja, 17:00
Grupa Zachodnia
Kolejka 16 - 5-6 maja
LKS II Szaflary - Granit Czarna Góra 0-3
KS Łapsze Niżne - Hetman Leśnica 3-0(wo)
Biali Biały Dunajec - Spisz Krempachy 4-3
Spływ Sromowce Wyżne - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0
Asy Zakopane - Murań Jurgów 2-1
Gorc Ochotnica - Łęgi Nowa Biała 5-0
Tabela
Klasa B 2017/2018, grupa: Podhale II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KS Łapsze Niżne |
16 |
41 |
13 |
2 |
1 |
49-16 |
2. |
Granit Czarna Góra |
16 |
40 |
13 |
1 |
2 |
49-15 |
3. |
Gorc Ochotnica |
16 |
34 |
11 |
1 |
4 |
52-24 |
4. |
LKS II Szaflary |
15 |
29 |
9 |
2 |
4 |
29-19 |
5. |
Biali Biały Dunajec |
15 |
26 |
8 |
2 |
5 |
35-28 |
6. |
Spływ Sromowce Wyżne |
16 |
23 |
7 |
2 |
7 |
41-35 |
7. |
Asy Zakopane |
16 |
21 |
6 |
3 |
7 |
25-36 |
8. |
Łęgi Nowa Biała |
16 |
19 |
6 |
1 |
9 |
31-41 |
9. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
16 |
17 |
5 |
2 |
9 |
29-45 |
10. |
Spisz Krempachy |
16 |
16 |
5 |
1 |
10 |
40-43 |
11. |
Murań Jurgów |
16 |
3 |
1 |
0 |
15 |
11-48 |
12. |
Hetman Leśnica |
16 |
7 |
2 |
1 |
13 |
20-61 |
Hetman Leśnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
|
|
|
Kolejka 17 - 12-13 maja
Gorc Ochotnica - LKS II Szaflary 12 maja, 17:00
Hetman Leśnica - Biali Biały Dunajec
KS Łapsze Niżne - Granit Czarna Góra 13 maja, 11:00
Łęgi Nowa Biała - Asy Zakopane 13 maja, 14:00
Murań Jurgów - Spływ Sromowce Wyżne 13 maja, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Spisz Krempachy 12 maja, 17:00